Skocz do zawartości

Zdjęcie

UWAGA OSZUST !

190 odpowiedzi na ten temat

#181 Share wiesiek63zmc

wiesiek63zmc

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 27 luty 2017 - 19:08

UWAGA OSZUST !

Ale producent kase od dilera brał a traktorów nie dawał   i  oto tu chodzi ,potem ogłasza upadłosc  .A gdzie kasa ,mówi  niema

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
UWAGA OSZUST ! Dzisiaj, 15:22
  •  

#182 Share stempos1980

stempos1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 762 postów

Napisany 27 luty 2017 - 19:26

UWAGA OSZUST !

NA PAL OBYDWÓCH.MOŻE NIEKTUŻY NIEWIDZĄ ZNAMION PRZESTĘPSTWA ALE MOŻE BYĆ TAK ŻE WIDZIELI COŚ INNEGO POD STOŁEM

#183 Share janczar810

janczar810

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1768 postów

Napisany 27 luty 2017 - 19:44

UWAGA OSZUST !

ja bym nie wytrzymał i mu przypierdolił przed kamerami

jak ogladałem w tv to aż mnie reka chodziła.

Za samą głuptawą gadke powinien dostać w pape i ten jego uśmieszek. \

wiem wiem producent nie jest tylko winny, a diler takze nie lepszy, maszyn nie dostaje ok. 100osob a ONI dalej z premedytacja wprowadzali ludzi w błąd. 

Tylko kto tknie człowieka z portfelem około 14mln producent i diler ok. 14mlnx30%  .maja czym smarować i ślizgają się na cudzej krzywdzie

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

A może seradela i gryka? zobacz »

•  

#184 Share soltys48

soltys48

stary sołtys

• Members
  • PipPipPip
  • 4500 postów
  • Zainteresowania:politologia

Napisany 27 luty 2017 - 21:38

UWAGA OSZUST !

u mnie to samo jeszcze bezczelnie jajca se robił.....

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

#185 Share andrzej78

andrzej78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja

Napisany 27 luty 2017 - 22:18

UWAGA OSZUST ! A jakie inne zobowiązania pieniężne może mieć dealer względem producenta niż kasa za ciągniki?!. Jeżeli coś było nie tak to dlaczego dealer naciągnął dalej ludzi?.Nie wiem tego ,czy był tylko jeden dealer?

#186 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4668 postów

Napisany 27 luty 2017 - 22:55

UWAGA OSZUST !

Dealer też nie jest czysty, dostawał dokumenty a nie dostawał towaru. Rozumiem 1-2 ciągniki ale tu mowa o 100 ile czasu to trwało.

Rolnicy wpłacający też się nie zastanowili że ich towaru nie ma na placu. legalnie do obrotu wpuścili ok. 100 dokumentów upoważniających do rejestracji na pusto (tylko ciągnik sobie trzeba skombinować i wszystko jest legalnie).

Ja za każdy sprzęt który płaciłem widziałem na placu, jedynie za wały 20 000 zł zapłaciłem nie widząc towaru ale o 15 miałem je już na podwórku (ale ryzyko było).

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#187 Share janczar810

janczar810

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1768 postów

Napisany 28 luty 2017 - 08:47

UWAGA OSZUST ! Niestety rolnicy kupili najdroższe dokumenty.

Ale przeciez jak sie kupuje czy to ciągnik czy inna maszyne jest wyznaczony termin dostawy przeciez to jest wiążące. Teraz powinni wnioskowac o odsetki od dilera-tak mi sie wydaje o nie wydanie towaru na czas,a diler ewentualnie niech sciga producenta. Kase bral diler i on jest jak narazie zalążkiem calego przekretu.
Przeciez jak sprzedajecie cokolwiek hurtownikowi a on dalej to przeciez osoba na końcu łańcuszka nie bedzie skarżyć producenta.
Tutaj akurat powinnien beknac za lewe setki homologacji dla fikcyjnego ciagnika-ów

#188 Share jahooo

jahooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2721 postów

Napisany 28 luty 2017 - 08:55

UWAGA OSZUST !

Do 1920 roku istniało prawo, że handlowac można tylko towarem, który handlujący ma na składzie. Zapobiegało to skutecznie handlowaniu "kotem w worku". Niestety, New Deal w USA skutecznie wyeliminował to i inne dobre zasady. Za popowstały "Futures" czyli handel zakładami na stawki. Skutki są takie, jakie widać - sprzedaż ciągników, ktore nigdy nie opuściły zakładu produkcyjnego.

A rolnicy są sami sobie winni - nie ma sprzętu do odbioru, nie płace faktury i nie rejestruję. Może to będzie nauczka dla innych. W tej sprawie winne są wszystkie 3 strony, każda w inny sposób.

#189 Share wiesiek63zmc

wiesiek63zmc

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 28 luty 2017 - 14:23

UWAGA OSZUST !

To  jest  bardziej pokręone ludzie brali porzyczki zastawiając  swój majątek czyli ciągnik bo dowód rejst. był Bank napewno żąda AC bo tak się  dzieje przy zastawach Kidyś wyrejestrowywałem samochód żeby uwolnić się od ubezpieczenia to musiałem  kawałek karoseri zawieść na złom aby uzyskać dokument do wydz. kom.Jak ci ludzie się uwolnią od OC chyba tylko wyrokiem sądu ,

#190 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1453 postów

Napisany 03 kwiecień 2017 - 19:20

UWAGA OSZUST !

http://wloclawek.nas...rt,t,id,tm.html     Amen.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#191 Share stuart

stuart

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 148 postów
  • Zainteresowania:historia mechanizacji rolnictwa , współczesna technika rolna film gry

Napisany 13 kwiecień 2017 - 18:00

UWAGA OSZUST !

http://kolniak24.pl/...j_sytuacji.html

i dokończenie

http://kolniak24.pl/...a_patalana.html

ma pretensję do wszystkich tylko nie do siebie

Tego człowieka nikt nie powinien szkodować!!! Cały ten artykuł to jeden wielki,obłudny STEK BZDUR. I fantazji Autora!!!!. Artykuł odbiega od realu w mocnym rażącym stopniu. Mało tego jeszcze padają bezczelne pomówienia pod adresem MS MLEKPOL, i Gabinetu Weterynaryjnego!! Mlekpol to dwa razy zapłacił tobie za działkę pod zlewnie i to nie małe pieniądze. Zapomniałeś już jak w zlewni zamki zaklejałeś kropelką. Jak zlewniarce dokuczałeś że mało nie poroniła, że wcześniaka urodziła tak jej dokuczałeś!co zapominałeś o tym??! Przez ciebie to nawet listonosza nam zmielili, bo listy"h8888E" przynosił od tych ***** co o kasę się upominają!! Tego też nie pamiętasz? Co weterynaria odmówiła ci usług?? 40 tysięcy byłeś winy, przez dwa lata nie płaciłeś, Caritas znalazłeś wśród weterynarii? PORYTE WIE KIM JESTEŚ I KOMU KRZYWD, PLOTEK ZASIAŁEŚ, PORYTE O TOBIE NIE ZAPOMNI I PORYTEGO NIE OSZUKASZ!!!!

Takie zdanie o nim ludzie mają. :) 

Dodaj odpowiedź