Skocz do zawartości

Boczna rura wydechowa same dorado 56 classci

24 odpowiedzi na ten temat

#21 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 05 marzec 2009 - 21:40

Boczna rura wydechowa same dorado 56 classci chyba szczególnie do pracy w sadzie, aby nie ograniczać widoczności i gałęzie nie zaczepiały się za komin oraz spaliny nie leciały na owoce np. w sadach na jabłka

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Boczna rura wydechowa same dorado 56 classci Dzisiaj, 21:54
  •  

#22 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 marzec 2009 - 19:02

Boczna rura wydechowa same dorado 56 classci Już mam ciągnik i jedyna wade jaką zauwarzyłem rury wydechowej to to ze głośniej chodzi .

#23 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 06 marzec 2009 - 19:17

Boczna rura wydechowa same dorado 56 classci to trzeba dopłacać za rurę do góry? podobno jest bez dopłaty? osobiście oglądałem 76tke i ten tłumik jest wyprofilowany tak że uważam ze nawet mniej może wpaść spalkin do kabiny przez otwarte dzwi niż z tłumika do góry, bo rura dmucha obok koła lekko do tyłu, dzwine uczucie to było jak stałem obok i poczułem jak spaliny dmuchają po spodniach :P
Jakie iskry - to nie c 330 :P ha ha w mf 255 jeszcze nigdy iskra mi nie polceiała a co dopiero w takim samiku he he

co do czucia spalin to w r3 (ta sama kabina) na wyłączonym nadmuchu i przy otwartych dzwiach w pochmurną pogodę na postoju czuć czasami spaliny w kabinie ale tylko i wyłącznie bez włączonego wentylatora, a bez wentylatora czy klimy nie wytrzymasz w kabinie a powietrze masz zasysanez tyłu, a będziesz miał otwieraną przednią szybę i z tłumikiem nisko nie powinno być głośniej jak otworzysz przednią szybę :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 maj 2009 - 16:33

Boczna rura wydechowa same dorado 56 classci Za rure u góry trzeba dopłacic jesli się nie myle 1000 zł .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share gorski

gorski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 16 lipiec 2009 - 21:45

Boczna rura wydechowa same dorado 56 classci Tak tak do rury jest dopłata le mi się wydaje rura przy schodkach jest ok mi nie przeszkadza chyba ze spaliny krowom przeszkadzają mój traktor jest do opryskiwacza. <_<

Dodaj odpowiedź