Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z hamulcem roboczym

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Bartek19992

Bartek19992

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 26 luty 2009 - 10:42

Problem z hamulcem roboczym Mam problem z hamulcem roboczym w pronarze 82 SA. Z tego co zauwazylem nie odbija on do konca i przy dluzszej jezdzie bardzo sie grzeje caly mechanizm tego hamulca... blokowanie jest minimalne i prawie nie da sie go wyczuc przy ruszaniu czy zatrzymywaniu. Swąd natomiast jest nie do zniesienia... problem dotyczy jednego kola.
Moze ktos mial podobny problem?
Bede wdzieczny za wskazówki jak sie z tym uporac...
Sprzedam cyklopa UNHZ-500
i Pług 2 skibowy info na PW

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z hamulcem roboczym Dzisiaj, 18:28
  •  

#2 Share qqq

qqq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 26 luty 2009 - 21:00

Problem z hamulcem roboczym zajrzyj do regulacji hamulców na bębnach popuść może lekko , a jak nic nie da to może trzeba zdjąć bęben i sprężyny wysiadły w srodku?? :)
Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

#3 Share lukaszewiczm

lukaszewiczm

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 26 luty 2009 - 21:19

Problem z hamulcem roboczym Miałem identyczny problem po założeniu nowych tarcz hamulcowych,luzowałem na regulacji do końca i dalej to samo a okazało się że to sprężyny, wymieniłem na nowe i jest ok nic nie blokuje.

#4 Share Bartek19992

Bartek19992

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 27 luty 2009 - 13:41

Problem z hamulcem roboczym jeszcze na gwarancji jak byl to juz byly z tym problemy...niby regulowali te hamulce ale efekty byly mizerne...
bede musial rozebrac to wszystko i moze faktycznie to wina tych sprezyn...
Sprzedam cyklopa UNHZ-500
i Pług 2 skibowy info na PW

#5 Share endrius

endrius

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 169 postów

Napisany 27 luty 2009 - 22:54

Problem z hamulcem roboczym W moim 1025A jak był jeszcze na gwarancji to chyba z 4 razy robili i dalej nie mam a nieraz jak przycisnę to potrafią się zablokować że trzeba do tyłu cofnąć żeby je odblokować . Będę musiał sam tam zaglądnąć może to jednak te sprężyny .

#6 Share danielo89

danielo89

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 17 marzec 2010 - 20:46

Problem z hamulcem roboczym u mnie w belarusie 820 prawa strona podczas wciśnięcia hamulca roboczego strasznie mocno atakuje czy muszę cos poluzować ? czy co ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 17 marzec 2010 - 20:51

Problem z hamulcem roboczym ja mialem to samo jak kupilem pronara po kilku dniach spalily sie hamulce teraz jak robilenm przeglad to okazalo sie ze tarcze hamulcowe sie spalily i rozsypaly sie w proch tylko blacha zostala , zalozyli nowy komplet tarczn i sami wyregulowali i narazie jest ok
tylko wkó...lo mnie to ze musialem za nie zaplacic bo nie podlegaja gwarancji a to byla ich wina bo zle byly ustawione

#8 Share danielo89

danielo89

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 17 marzec 2010 - 21:00

Problem z hamulcem roboczym u mnie to aż strach hamować . na drodze przy wiekszej predkosci to aż ciągnik ściąga jak zahamuje . nie ma w ogóle połówki hamulca ,lekko dotkniesz i stoi w miejscu . i nie mam pojęcia co to . ????

u mnie to aż strach hamować . na drodze przy wiekszej predkosci to aż ciągnik ściąga jak zahamuje . nie ma w ogóle połówki hamulca ,lekko dotkniesz i stoi w miejscu . i nie mam pojęcia co to . ????

#9 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 17 marzec 2010 - 21:03

Problem z hamulcem roboczym jedna srona sie prawdopodobnie spalila a druga jest za bardzo naciagnieta

#10 Share danielo89

danielo89

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 17 marzec 2010 - 21:08

Problem z hamulcem roboczym można to gdzieś z zewnątrz poluzowac czy trzeba bęben rozkręcać ?

#11 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 17 marzec 2010 - 21:11

Problem z hamulcem roboczym bez zadnego problemu . na gorze przy dzwigni hamulca popuszczasz kontre i od spodu wykrecasz lub wkrecasz srobe . hamulec powinien lapac przy podlodze jakies 5 cm

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share LUKASZ82mtz

LUKASZ82mtz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów

Napisany 23 wrzesień 2012 - 09:20

Problem z hamulcem roboczym panowie gdzie można podciągnąć hamulec w mtz 82 z malą kabiną wogule mie mam prawie hamulcA INO ino łapie ???????????????

Dodaj odpowiedź