Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie bawią się rolnicy? Jakiego typu są to zabawy?

188 odpowiedzi na ten temat

#41 Share Massey

Massey

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 14 kwiecień 2007 - 19:11

Gdzie bawią się rolnicy? Jakiego typu są to zabawy? a słyszał ktos o imprezach w konecku (venus planet) :wacko:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Gdzie bawią się rolnicy? Jakiego typu są to zabawy? Dzisiaj, 11:52
  •  

#42 Share Vektorrr

Vektorrr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 14 kwiecień 2007 - 19:35

Gdzie bawią się rolnicy? Jakiego typu są to zabawy? Idę za chwilkę na TIESTO do Hali Ludowej :wacko::P:P

#43 Share PIOTREK86

PIOTREK86

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 14 kwiecień 2007 - 21:48

Gdzie bawią się rolnicy? Jakiego typu są to zabawy? Słyszałem o Konecku. podobno fajna impreza. Ale osobiście jeszcze tam nie byłem....może niedługo się wybiorę??????

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#44 Share MichalR

MichalR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 14 kwiecień 2007 - 23:04

Gdzie bawią się rolnicy? Jakiego typu są to zabawy? Jeżeli chodzi o koneck, to kiedyś tam bywałem bardzo często i było nawet fajnie. Ta impreza ma swój specyficzny klimat, ale można to polubić. Proponuje jeździć tam, kiedy nie ma żadnych świąt itp. bo straszny tłok tam wtedy jest.

Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

#45 Share pawoo86

pawoo86

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 15 kwiecień 2007 - 08:17

Gdzie bawią się rolnicy? Jakiego typu są to zabawy? Club Milano Baćkowice. :wacko:

#46 Share marcin z małopolski

marcin z małopolski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów

Napisany 15 kwiecień 2007 - 08:47

Gdzie bawią się rolnicy? Jakiego typu są to zabawy? Ja często z kumplami urządzamy wypady na wiejskie zabawy organizowane przez straż w remizach a i czasami do jakiejś dyskoteki np. "Galaktyka" na Laskach koło Olkusza.
Było ich czterech: -Ursus 2812+tur
-UrsusC-360
-Zetor 7745
-Fendt 309 LSA

#47 Share Massey

Massey

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 15 kwiecień 2007 - 12:20

Jeżeli chodzi o koneck, to kiedyś tam bywałem bardzo często i było nawet fajnie. Ta impreza ma swój specyficzny klimat, ale można to polubić. Proponuje jeździć tam, kiedy nie ma żadnych świąt itp. bo straszny tłok tam wtedy jest.

Dokladnie w jakies swieta albo inne wazniejsze imprezy jest strasznie duzo ludzi i wtedy est nie ciekawie straszny tlok i scisk, w wakacje tez bywa tloczno ale ogolnie ok imprezy, fajna ochrona :wacko: szczupli kolesie :P

#48 Share Sebastian

Sebastian

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 791 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślina i technika z nią związana

Napisany 17 kwiecień 2007 - 14:30

Gdzie bawią się rolnicy? Jakiego typu są to zabawy? a co byscie powiedzieli o Energy 2000 ?

#49 Share Pixel

Pixel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 437 postów

Napisany 17 kwiecień 2007 - 16:07

a co byscie powiedzieli o Energy 2000 ?

Nigdy nie bylem w tym klubie ale słyszałem ze jest naprawde fajnie i jest dobry klimat,podobno najlepszy club w Małopolsce :wacko: Mam nadzieje ze w przyszości sie tam wybiore,chodz jest daleko bo okolo 150 km ale słyszałem ze warto,czego się nie robi dla dobrej zabawy :P
Pozdrawiam

Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

#50 Share AUSCHTAGEN

AUSCHTAGEN

Nowicjusz

• V.I.P.
  • rank
  • 31 postów

Napisany 17 kwiecień 2007 - 17:30

Gdzie bawią się rolnicy? Jakiego typu są to zabawy? Jeśli ktoś lubi takie klimaty jak gwizdki,białe rękawiczki,14 letnie panny oraz weseli "pigularze" to drzwi EnergY w piątek stają otworem...:wacko: Chociaż muszę przyznać że stopniowo ten klub wychodzi na ludzi w ostatni piątek gościł tam Westbam...
A propos długiego weekendu może wybiera się ktoś z forumowiczów 2 maja na Trance Connection do katowickiego spodka? Zapowiada się całkiem przyzwoity event z udziałem takich osobistości jak Marcel Woods,Marco V,Cosmic Gate,Sean Tyas,4 Strings i inni
ZERO komercji :P
Pzdr z grodu Kraka

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share Ovca

Ovca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • Zainteresowania:Najlepszy rolnik wśród informatyków, i najlepszy informatyk wśród rolników ;]

Napisany 17 kwiecień 2007 - 18:18

Gdzie bawią się rolnicy? Jakiego typu są to zabawy? haha a ja nie tylko jeżdżę na disco :P ale także jestem D.J. :P razem z bratem ciotecznym ;] :wacko: :D ale tak to Mefisto --> kocham ten klub :P i te panny :*:* a tak pyzatym to ..."Wiśniowa Wola"..."Szczekociny".... <---- tam gramy z Bratem :D tzn. to on gra bo jest rezydentem a ja Sie ucze i fajnie jest :] ... a no i disco w polu ;] Boys, Akcent i te rytmy <haha> pozdro dla wszystkich którzy lubią i umieją Sie dobrze bawić bez dużej ilości % :P ..... No i szczególne pzdr. dla "wojtek3222" za to ze nie pije często tylko jak jest okazja :] -->siłka<--- ponad wszystko .. pzdr dla całego AF.pl .... strona jest za***ista ;] :P B
drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

#52 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 17 kwiecień 2007 - 22:27

Gdzie bawią się rolnicy? Jakiego typu są to zabawy? zaluje ze slask nie jest na polnocy kraju, bo napewno uczeszczalbym na imprezy hardstyle, ale niestety w mojej okolicy taka zabawe raz na 2 miesiace organizuje klub sahara, ale ten klub to rzeznia i jakos juz pare razy chcialem pojechac ale zawsze mnie zniechecily bandy nacpanych bawolow oblewajacych sie red bullami i blachary przypadajace na kazdy metr kwadratowy klubu
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#53 Share AUSCHTAGEN

AUSCHTAGEN

Nowicjusz

• V.I.P.
  • rank
  • 31 postów

Napisany 18 kwiecień 2007 - 12:51

Gdzie bawią się rolnicy? Jakiego typu są to zabawy? Prawda jest taka,że wixiarzy wytępić się nie da. Gdzie byś nie uderzył zawsze się znajdą,raz mniej raz więcej. Ale najważniejsza jest muzyka i klimat,w końcu nie jedzie się z misją patrzenia na tych pajaców.
No nie wierzę,tyle osób na forum i nikt się nie wybiera :wacko:

#54 Share marcin z małopolski

marcin z małopolski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów

Napisany 20 kwiecień 2007 - 22:27

Nigdy nie bylem w tym klubie ale słyszałem ze jest naprawde fajnie i jest dobry klimat,podobno najlepszy club w Małopolsce :wacko: Mam nadzieje ze w przyszości sie tam wybiore,chodz jest daleko bo okolo 150 km ale słyszałem ze warto,czego się nie robi dla dobrej zabawy :P
Pozdrawiam

Może i w piątek jest kicha w Energy 2000 ale w sobote to pełna kultura sprawadzają dowody i nie ma dzieciarni naprawde polecam ten klub i jeszcze po ostatniej przebudowie super klimat.
Było ich czterech: -Ursus 2812+tur
-UrsusC-360
-Zetor 7745
-Fendt 309 LSA

#55 Share samo

samo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Zainteresowania:konie i jeżdziectwo

Napisany 21 kwiecień 2007 - 11:05

Może i w piątek jest kicha w Energy 2000 ale w sobote to pełna kultura sprawadzają dowody i nie ma dzieciarni naprawde polecam ten klub i jeszcze po ostatniej przebudowie super klimat.

po przebudowie jeszcze nie byłem :angry: ale już nie długo...

#56 Share Emilio

Emilio

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 22 kwiecień 2007 - 16:30

Gdzie bawią się rolnicy? Jakiego typu są to zabawy? ja się bawię w Zglowiączce 100% wiejska impreza takie są najlepsze

#57 Share tomek

tomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 22 kwiecień 2007 - 17:37

Gdzie bawią się rolnicy? Jakiego typu są to zabawy? a słyszeliście o klubie viva w wapnie k. kcyni?
bardzo tam wesoło ostatno :wacko: (ewakuowali ludzi z dyskoteki(stara kopalna soli zaczęła się zapadać :P :P ))

#58 Share zorak

zorak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 22 kwiecień 2007 - 22:33

Gdzie bawią się rolnicy? Jakiego typu są to zabawy? Wiadomo jak większośc gdzieś tam wieczorkiem przy piwku ale jak tylko mam wolne popołudnie to zbieramy się z kumplami i robimy wypady na motorach w teren. a prawie w każdą niedzielę wybieramy się na cały dzień - motor, plecak i w teren. Trudno nazwac to odpoczynkiem bo przyjeżdżam zmęczony, cały w błocie ale ile przy tym jest frajdy i adrenaliny :wacko: pozdro dla crossowców :P

#59 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 23 kwiecień 2007 - 15:18

Gdzie bawią się rolnicy? Jakiego typu są to zabawy? Ja jak mam wolny czas to wskakuje na motór i kita po piwko =)
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, muzyka, turystyka

Napisany 01 maj 2007 - 06:48

Gdzie bawią się rolnicy? Jakiego typu są to zabawy? ha ostatnio był Striptiz w Szumowie a ludzi było tyle, że biegac sie po sali dało... za jedyne 3zł drożej... :lol: