Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#1961 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Oczywiście praca na 80 ha , mój sprzęt muzyczny i rolniczy , oraz muzyka

Napisany 28 maj 2009 - 16:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Boję się tego momentu gdy zaciągnę się jej zapachem , wtedy nie mogę zapanować nad sobą .
Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 13:48
  •  

#1962 Share tomu

tomu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 447 postów

Napisany 28 maj 2009 - 16:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tak czytam twoje posty i aż Ci zazdroszczę :P
Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

#1963 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Oczywiście praca na 80 ha , mój sprzęt muzyczny i rolniczy , oraz muzyka

Napisany 28 maj 2009 - 16:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jeszcze nie ma czego . Była mnie atakuje , kocham jedną , jak na razie bez wzajemności , przyjaźń do kobiety przerodziła się w obsesję , jak na razie nie spełnioną , być może nigdy . Czekam na wyniki testów i wakacje , to mnie ostudzi .

#1964 Share tomu

tomu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 447 postów

Napisany 28 maj 2009 - 16:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No ale jeśli cię zaprosiła do siebie i w dodatku będziesz jedynym chłopakiem na imprezce bez rodziców to wydaje mi się że nie jesteś dla niej obojetny :P
Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

#1965 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 28 maj 2009 - 16:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 powiedz gdzie ta impreze to ja wpadne tam do was :P zajmne sie dziewczynami zeby cie nie kusila tam zadna :) i zebys nie zapomial o tej swojej Dominice co ja niby kochasz chociasz jak myslisz o innych i wogole z tego co piszesz to ciezko czasem uwierzyc ze ja tak naprawde kochasz .. :)) no ale wiesz bierz sie za ta co ja ja widzialem a nie sie opierniczasz i za innymi biegasz .. bylej powiedz prosto z mostu zeby nie robila sobie nadziei.. a co do tej dziewicy to w czym problem niby jest co? chociasz jak to ma byc jedno razowe to szkoda by bylo w taki sposob tracic cnotke ale laski sa rozne i nigdy nic z nimi nie wiaodmo co im chodzi po glowie ..

Edzia no po lapach nie dostalem ale za to celibat mnie czeka :)

#1966 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 28 maj 2009 - 16:58

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Damian może ona właśnie che tak cnotę stracić?? Albo po prostu che z nim stracić. 13091993 jak ci da to bierz. Inna może sie nie trafić już. Puki co nie masz dziewczyny. Jak będziesz miał to by była już zdrada.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#1967 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 28 maj 2009 - 17:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no w sumie Andrzej ma racje .. a wiesz chociasz albo sie dowiesz ze zaden jej nie mial tak jak ty i ze tobie oddal cnotki wiec raczej cos dla niej znaczysz i nie jestes jej obojetny wiec musisz dobrze przemyslec te swoje Dominiki i wogole .. no i dziewice sa najlepsze bo wiesz ze tylko z toba a nie z nie wiadomo iloma kolesiami

#1968 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 28 maj 2009 - 17:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale po pierwszym stosunku kobieta zmienia swój stosunek wobec partnera , czasami zakochuje się w nim , a czasami ...
Jak nie ją to inną wezmę na tym ognisku , wszystkie laski z tej ekipy mnie lubią :P Ale tamtej pragnę jak ziemia słońca . Śniła mi się już nie raz w różnych pozycjach .

#1969 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 28 maj 2009 - 18:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Może wszystkie ci dadzą :P Będzie orgia :)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#1970 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 28 maj 2009 - 19:26

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Łooooo,no ale jak tylko CIe pociąga a kochasz tamtą to się nie bierz za tą :P bo to troche nie wporzasiu będzie :)
hohoho dlaczego celibat ???????????????? :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1971 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 28 maj 2009 - 19:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 oj cos widze Jedrek widze ze ta Dominike co niby kochasz to masz gdzies nie chce ci sie meczyc i o nia starac wolisz taka latwiejsza co sama do ciebie legnie i takie inne .. no no pewnie by bylo ciekawie z kilkoma laskami na raz haha .. no no wiesz po pierwszym stosunku laska albo sie rzarza do seksu albo sie jej podoba i by chciala czesciej z tym kolesiem .. ja nie wiem ile wy macie lat ale za nauke sie wezcie a nie za sparwy lozkowe :P potem bedzie ze dzieci maja dzieci haha ..

jak to dlaczego .. sam nie wiem jakos stwierdzila ze nie chce byc w ciazy ze jest za mloda :) .. no ale jakos wytrzymam chyba bez :)

#1972 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 28 maj 2009 - 19:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Damian przecież zaraz wakacje to jako naukę??:P

bullet_black.png

#1973 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 28 maj 2009 - 19:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 oj Andrzej czepiles sie .. no wlasnie wakacje i znow po wakacjach bedzie laska pojdzie do pierwszej klasy szkoly sredniej z brzuchem albo jeszcze gimnazjum nie skonczy i bedzie z brzuchem latac a pozniej z wozkiem .. troche rozsadku trzeba by bylo miec czasami :P ..

#1974 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 28 maj 2009 - 19:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale przecież można się zabezpieczyć :P

bullet_black.png

#1975 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 28 maj 2009 - 19:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a to juz zalezy kto jak lubi :P haha .. moj kumpel tez sie zabezpieczal we wrzesniu bedzie mial corke :) a za dwa tygodnie slub :)))

#1976 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 28 maj 2009 - 19:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Albo można się obyć bez tego :P najabezpieczniej :)

#1977 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 28 maj 2009 - 19:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no no mi tez zostalo obejsc sie tylko smakiem do poki ona nie skonczy 15 lat haha nie no zarcik tak do jej 18 pewnie bedzie tak jak teraz a potem sie okarze

#1978 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 28 maj 2009 - 19:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 wyrzekać się przyjemności?? hmmm

ona nie ma 15 jeszcze??

bullet_black.png

#1979 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 28 maj 2009 - 19:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Napisała mi żebym miał dużo punktów z testów i jakoś ładnie to skomponowała :P Pisaliśmy trochę SMS-ów , chyba nie jestem jej całkiem obojętnym :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1980 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 28 maj 2009 - 19:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Andrzej ja zartowalem jak by nie miala 15 to bym uchodzil za (tego co lubi dzieci) no nie nie dlugo skonczy 17 lat .. a za rok jej 18 wiec nie tak zle .. nie zamkna mnie za majtki :P nie ze sie wyrzekac tlyko ja ograniczyc ale bez niej tez moze byc calkiem przyjemnie :)