Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#1881 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 17 maj 2009 - 16:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 I pewno z żadną nic nie wyjdzie....

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 21:14
  •  

#1882 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Oczywiście praca na 80 ha , mój sprzęt muzyczny i rolniczy , oraz muzyka

Napisany 17 maj 2009 - 16:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale do tamtych dwóch nic nie czuję .
Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

#1883 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 17 maj 2009 - 16:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Bierz sie za ta co kochasz a tamte olej .. bo zobaczysz z zadna ci nie wyjdzie .. chociasz ja zawsze z dwiema krecilem i potem wybieralem jedna .. no ale wiesz lepiej nie ryzykowac ;) .. i bierz sie za ta co kochasz ..

#1884 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 17 maj 2009 - 17:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 I znów sama ;)

Do wiadomości dla wszystkich Rafał88 mnie zostawił...
Bez żadnego powodu powiedział mi koniec i to w dodatku przez sms.
Aaa...
Sory był powód praca...

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#1885 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 17 maj 2009 - 17:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wow ;) No to chłopaki chyba trzeba mu zrobić jesień średniowiecza za skrzywdzenie naszej Martusi...
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#1886 Share Mateush

Mateush

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 17 maj 2009 - 17:58

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 mineral1 spokój... przez monitor możesz sobie zrobic wiele;p co do Marty jesli to jest cos prawdziewego walcz o to... lecz jeśli nie... co było a nie jest nie pisze sie w rejestr... może to nie sa słowa które byś chiała usłyszeć jednak inaczej tego skomentować nie moge... osobiście nie jestem przekonany do związków na odległośc nie jestem.... a praca w żuyciu powina zajmowac 2 miejsce to do @rafal88 i siebie...
sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

#1887 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 17 maj 2009 - 18:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Odległość ma na pewno znaczenie. Praca ważniejsza?? hmm niedawno pewna znajoma mi na gg pisała ze jej chłopak chyba bardziej dba o samochód niż o nio... Tez mieszkają daleko od siebie.
Rafał jak dla ciebie najważniejsza jest praca to się z nią ożeń i będziesz szczęśliwy.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#1888 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 17 maj 2009 - 18:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Spox @Mateush może deczko mnie poniosło. Tylko błagam nie myl mojego nicka.
Napisałem tak bo wg mnie bardziej durnego wytłumaczenia wymyślić nie mógł. I do tego zarwanie przez SMS.... Naprawdę mógł się trochę bardziej wysilić.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#1889 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Oczywiście praca na 80 ha , mój sprzęt muzyczny i rolniczy , oraz muzyka

Napisany 17 maj 2009 - 18:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jeszcze nie zaakceptowała , nie było jej ;)
Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

#1890 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 17 maj 2009 - 19:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no no powod nie za dobry i przez sms to tak lipa no ale ja bylem jeszcze lepszy nagle zerwalem z nia kontakt i przez 3dni pisala ciagle dzwonila a ja nie osiaglany az do mnie przyszla powiedziala co chciala ja ja wysluchalem i sobie poszla nie miala najlepszej miny no ale czusz nie wiedzialem jak jej powiedziec ze to koniec .. jak to ze kocham swoja byla nie przeszkadzalo jej i ze sie z nia chcialem kilka razy po tajemnie spotkac to stewierdzilem ze moze milczenie bedzie najlepsze i sie udalo ;) ..

no a co do samochodu to tez znam kilku takich .. raz nawet widzialem jak koles z laska jechal zajechali na parking a mial stara corse ale ladnie zrobiona to musze przyznac .. i chodzi i cos ogladal za chwile wyciera rekawem lusterko a laska sobie czeka haha

a co do zwiaskow na odlegosc juz ponad rok jezdze 30-40km do swojej laski i jest nam dobrze ze soba i sama mnie wygania do pracy chociasz jak bylem u kuzyna na wsi to sie na mnie wkurzala nie raz ze przez caly dzien pol semsa tylk wyskrobalem ..

a Marta nie przejmuj sie jestes mloda jeszcze sobie znajdziesz nie jednego :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1891 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 17 maj 2009 - 19:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 30-40km to ok ale tu było 260 w jedno stronę ...

bullet_black.png

#1892 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 17 maj 2009 - 19:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ahaa tego to nie wiedzialem ze az tak duzo .. to tez w sumie pytanie czy to mialo sens??

wiesz znam laskie co niby ma kolesia z niemczech a nie widziali sie ani razu a sa juz 3 miesiace razem to jzu jest paranoja jak nic ..

#1893 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 17 maj 2009 - 19:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Lepiej zerwac niż życ w tzw. "toksycznym związku" lub z przyzwyczajenia ;)
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

#1894 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 17 maj 2009 - 19:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Co wczesnej pisałem o koleżance co ma chłopaka daleko to ich dzieli ponad 300 km i są ze sobą już chyba 3 lata. Ale czy można nazwać to byciem ze sobo??

bullet_black.png

#1895 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 17 maj 2009 - 20:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no sa ze soba 3 lata i co ile sie widza? raz w miesiacu? bedac z laska przez miesiac dwa pewnie sie z nia bys wiecej razy widzial jak by mieszkala nie daleko ciebie niz oni na taka odlegolosc .. i ciekawe czy jedno drugiego nie zdradza po katach na taka odleglosc ..

#1896 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 17 maj 2009 - 20:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 raz w miesiącu, było by dobrze. widują się 3-4 razy w roku. są wtedy kilka dni razem. Szczerze mówiąc ja osobiście uważam ze to się rozpadnie ;)

bullet_black.png

#1897 Share marti565

marti565

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Zainteresowania:muzyka film no i rolnictwo

Napisany 17 maj 2009 - 20:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

I znów sama ;)

Do wiadomości dla wszystkich Rafał88 mnie zostawił...
Bez żadnego powodu powiedział mi koniec i to w dodatku przez sms.
Aaa...
Sory był powód praca...

dziewczyno nie pierwszy i nie ostatni więc głowa do góry :D

#1898 Share tomi217

tomi217

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Muzyka,Technika rolnicza,Motoryzacja,itd

Napisany 17 maj 2009 - 20:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie martw się poboli i przestanie tylko troche czasu trzeba sama sie o tym przekonasz ;)
Moje filmy: http://www.youtube.c...177&view=videos
Moje sprzęty:
U-1014
C-360 3P
C-330

#1899 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 17 maj 2009 - 20:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Zależy jak bardzo się zagazowała. Im bardziej tym bardziej boli.....

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1900 Share majranjd

majranjd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 17 maj 2009 - 21:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Oooo a kiedys trafiłem na etap dzielenia gospodarek i biznesów na odległosc... Ot i problem rozwiazany ;)
DEZERTER