Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#1841 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 13 maj 2009 - 22:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A no w dlugich jezdze ;) omarznieta jestem :) no to ma dziewczyna poczucie ubioru na rower :) hehe
hmmm no nie koniecznie musze widziec nozyska :D aaa no kto wie wpadla bym gdzie w krzypope :) po co mnie to widziec :) ja nie wiem, skad mam wiedziec :) dlatgo mowie ze opowiesz hehe czy Ci sie dostalo czy sie udalo :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 01:38
  •  

#1842 Share miroM1984

miroM1984

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 13 maj 2009 - 23:16

Są trzy : 19 , 22 , 24 .
A co do tych koleżanek , to racja , poprzednia dziewczyna rozstała się ze mną właśnie przez "koleżanki"

heh u nas w wiosce dziewczyny w wieku 22 czy 24 to już dawno zajęte albo "mężate" ;)

#1843 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Oczywiście praca na 80 ha , mój sprzęt muzyczny i rolniczy , oraz muzyka

Napisany 14 maj 2009 - 06:26

Aaaa nie napewno nie :) ona jest sliczna i jego :) a mi to nie przeszkadza jak z umiarem i delikatnie ;) ja jestem przyjaciolka i dlatego tak no przytulac to wiadome ze tak :D codziennie kilka razy dziennie ;D ale u nas dalej nie zachodzi i nie zajdzie :) hehe ta Edzia to mi sie prze podoba :) normalnie chyba zmienie imie :)

Na pewno podświadomie podniecasz się , gdy on tak klepie :)
Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

#1844 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 14 maj 2009 - 07:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Edzia jak ci zimno to ja z checia moge cie ogrzac ;)) .. no dobrze to opowiem ci jak sie teraz spotkam ze swoje to ci powiem czy dostalem czy nie;)) no to kiedy jedziemy sie przejachac rowerami co :D

no no Jedrek moze i masz racje ze ja to podnieca takie klepania .. a koles moze nie ma pod reka swojej to ja poklepuje :) ..

#1845 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 14 maj 2009 - 15:01

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 haha jakos wtedy sie nie podniecam bez przesady to nic nie znaczace klepniecia ;)
Rowerami,a kiedy tylko chcesz :D

#1846 Share skiet135

skiet135

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 14 maj 2009 - 15:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Który to zboczeniec cie klepie Ewelinko znam go??? ;)

#1847 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Oczywiście praca na 80 ha , mój sprzęt muzyczny i rolniczy , oraz muzyka

Napisany 14 maj 2009 - 15:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak by to było nieznaczące to klepał bym wszystkie dziewczyny w promieniu 10 km ;) Ale wolę nie ryzykować , dziś Magda znów mnie klepnęła , ja już nie mam słów :) Przez to wszystko zapominam o Dominice :D

#1848 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 14 maj 2009 - 15:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Hahaa jedak wybrał mnie,bo inne sie wstydzi ;) No nie Ty nie bój się Skięt :) to tylko Misiu :D

#1849 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 14 maj 2009 - 17:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A , jeszcze powiedzcie mi co na odwagę mam wziąć ;)

#1850 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 14 maj 2009 - 18:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 byle nie piwo ;)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1851 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 14 maj 2009 - 18:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tyle wiem , boję się , że stanę i ani BE , ani ME ;) . Pierwszy raz mam taki problem , może dlatego , że Dominika jest pierwszą kobietą na której mi zależy :D

#1852 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 14 maj 2009 - 18:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 rozumiem cie ciezko jest zaczac rozmowe ale jak laska bedzie troche gadala to sie rozkrecicie bo jak ona tez bedzie sie wstydzic to bedzie cicho jak w kosciele :D .. no ale wiesz to nie impreza ze wypijesz 3-4 piwa i kazda wolna twoja ;)).. no ale tak na spotkanie z nia to na odwage hmm.. staraj sie byc soba.. tak ci na niej zalezy a jak ci inna klepie to o niej zapomiasz :) nie ladnie:P

no no Edzia to jak wyzdrowieje to mozemy sie wybrac na rowerki

#1853 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 14 maj 2009 - 18:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak wspominacie taniec poloneza ? ;)

#1854 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 14 maj 2009 - 18:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 wez mi nic nie mow tanczylem go w lutym na studniowce .. smiesznie bylo :D) troche sie krecilo mi bo na zadnej probie nie bylem ;) .. haha ale nie taki trudny ten tanec :)

#1855 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 14 maj 2009 - 18:30

no ale tak na spotkanie z nia to na odwage hmm..

Jak byś pojechał po piwie na spotkanie do Asi to byś zaraz wyleciał i był byś już na przegranej pozycji.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#1856 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 14 maj 2009 - 18:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja tańczę 18 czerwca :D , moja partnerka poprosiła mnie w październiku :) , fajnie się tańczy ;)

#1857 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 14 maj 2009 - 18:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ale wiesz piles nie jedz .. nie jedziesz napij sie ;) no no ja raz do swojej pojechalem po piwie to sluchalem nie wiem skad to widziala bo pilem blisko 2 godziny wczesniej .. jak na kacu przyjechalem to uu meczyla mnie ze szok .. ale jak idziesz na spotkanie z laska i chcesz na niej zrobic dobre wrazenie to nie pic lepiej

#1858 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 14 maj 2009 - 18:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A ty palisz?? Niektórym fajki bardzo przeszkadzają.

bullet_black.png

#1859 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 14 maj 2009 - 18:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no co ty ja nie pale ;) palilem jak mialem 12 lat ale to tam moze z miesiac :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1860 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 14 maj 2009 - 18:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A to dobrze:)

bullet_black.png