Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#1761 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 12 maj 2009 - 13:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Hehehe nie źle się wkopałeś :P no przeciez delikatnie swoje zdanie zawsze mozna :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 06:53
  •  

#1762 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Oczywiście praca na 80 ha , mój sprzęt muzyczny i rolniczy , oraz muzyka

Napisany 12 maj 2009 - 15:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wszyscy mądrze gadacie , na początek jak będziemy na spacerze to powiem jej mój wiersz o rzepaku , gdyż wokół jest go dużo , potem pogadamy , a na koniec powiem wiersz o niej , oczywiście jeżeli będzie chciała się spotkać :P . Dziewczyna pochodzi z gospodarki (50ha) więc doceni poezję dotyczącą rolnictwa .
Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

#1763 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 12 maj 2009 - 16:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no moze ma konto na agrofoto :P i nawet nie wiesz ze to czyta haha .. no widzisz a daleko od ciebie mieszka? no ale widze ze poeta z ciebie ze szok .. no no oby jej te twoje wiersze sie spodobaly .. no to ty sie tam z nia umawiaj bo jak bedziesz sie tak czail i czail .. to ci jeszcze ucieknie :.. no ale mysle ze sie wkoncu odwazysz i ja jeszcze w tym tygodniu co najmniej na jeden spacerek zabierzesz ..

#1764 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Oczywiście praca na 80 ha , mój sprzęt muzyczny i rolniczy , oraz muzyka

Napisany 12 maj 2009 - 19:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Mam nadzieję :P Wiem , że ona nie leci na byle kogo , ja niby dobrze się uczę , mamy 80 ha i 5 dzierżawy , i takie tam , ale wszystko zależy od Niej :P Dzięki wam za rady , miałem kilka dziewczyn przed tą , ale tamtych nie kochałem , może jedną , dziś jesteśmy dobrymi przyjaciółmi i wspominamy z wypiekami na twarzy stare czasy , mam nadzieję , że nie wrócimy do siebie .

#1765 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 12 maj 2009 - 19:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Dziewczyna pochodzi z gospodarki (50ha) więc doceni poezję dotyczącą rolnictwa .

Uwierz mi ze z tym rożnie bywa :P

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#1766 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 12 maj 2009 - 19:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Mam nadzieje , że w tym przypadku nie masz racji . Może nie będzie tak źle , zresztą nikt nie wie ci w Jej główce siedzi :P

#1767 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 12 maj 2009 - 19:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja tez miałem tako nadziej i się rozczarowałem :P

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#1768 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 12 maj 2009 - 19:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A ja cały czas o Niej myślę :P . Fajnie bu było mieć taką dziewczynę , może uda mi się oczarować Ją moją inteligencjom

#1769 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 12 maj 2009 - 19:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Widzę że to samo u ciebie co umie. Może tobie się uda. Życzę powodzenia.

bullet_black.png

#1770 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 12 maj 2009 - 19:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzięki szczere , też mam nadzieję , Andrzej , rozumiem Cię , miałem to 1,5 roku temu , bo ktoś jej nagadał , że coś na nią mówiłem , przez to straciłem najlepszego przyjaciela itd. . Dziś życzę jej żeby starą panną została , a przyjaźni tak mi szkoda .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1771 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 12 maj 2009 - 19:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A ja życzę żeby sobie ułożyła szczęśliwie życie. Szkoda tylko ze nie zemną :P

bullet_black.png

#1772 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 12 maj 2009 - 20:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Może Andrzeju poświęcimy się i zrezygnujemy z rolnictwa ? Tyle , że ziemię kocham tak samo jak kobietę :P

Tylko Bóg wie jaką drogę wybrać . On nam powie , ja Mu ufam , bo uczynił w moim życiu cud ...

#1773 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 12 maj 2009 - 20:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czy ty jesteś moim sobowtórem?? Pokaz mi fotek tej dziewczyny. Jeszcze się okaże ze są podobne.

bullet_black.png

#1774 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 12 maj 2009 - 20:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Raczej nie , ona ma 14 lat .

#1775 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 12 maj 2009 - 20:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja swoją poznałem jak miała 13...
Daj fotkę na gg albo linka na PW

bullet_black.png

#1776 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 12 maj 2009 - 20:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Już wysłałem na PW :P

Ja kończę , bo na niemiecki muszę się nauczyć , to papa . Daj Andrzej znać co sądzisz o jej fotkach itd

#1777 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 12 maj 2009 - 20:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 daj bezpośredni link.

bullet_black.png

#1778 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 12 maj 2009 - 21:01

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no no ejj no mi tez pokarz :P . haha chce zobaczyc co to za laska zawrocila ci w glowie ..
Andrzej glowa do gory moze bedzie jeszcze dobrze ..

#1779 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 12 maj 2009 - 21:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Z nią nie będę :P Nie zmuszę przeciec jej do tego czego nie che.

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1780 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 13 maj 2009 - 07:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Po południu dam , mam już dla niej wiersz :P , też dam jak chcecie :P