Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#1741 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Oczywiście praca na 80 ha , mój sprzęt muzyczny i rolniczy , oraz muzyka

Napisany 10 maj 2009 - 12:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Za tydzień spróbuję ją zagadać :P . Wszedłem na profil jej koleżanki , zrobiłem to tylko raz , a ona do mnie "co ty mnie tak podglądasz" , a później zaczęła się rozmowa , ta koleżanka też super laska , chyba mi w niczym nie pomoże , ale lepiej zacząć samemu . :P
Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 16:15
  •  

#1742 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 10 maj 2009 - 20:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 oooo no to wiesz troszke sie postarasz,a moze koleznka pomorze tez w czyms przypadkiem :P :P

#1743 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 11 maj 2009 - 19:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No cóż. Jednak nie będziemy razem. Dodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazek
Nie pytajcie o nic więcej...

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#1744 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Oczywiście praca na 80 ha , mój sprzęt muzyczny i rolniczy , oraz muzyka

Napisany 11 maj 2009 - 20:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie będę się czaił , podejdę i powiem , że mi się podoba i czy pójdziemy na spacer , jeżeli się zgodzi to powiem , że jestem w niej na zabój zakochany , będę szczery , najwyżej mnie wyśmieje :P Mam nadzieję , że będzie z rodzicami u kuzyna :P

#1745 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 11 maj 2009 - 20:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ty na mnie mówią, że jestem niecierpliwy :P Ale teraz to mistrzostwo świata jest :P

Honda - The Power of Dreams :)

#1746 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 11 maj 2009 - 21:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Nie będę się czaił , podejdę i powiem , że mi się podoba i czy pójdziemy na spacer , jeżeli się zgodzi to powiem , że jestem w niej na zabój zakochany , będę szczery , najwyżej mnie wyśmieje :P Mam nadzieję , że będzie z rodzicami u kuzyna :P

I dobry pomysł -Najlepiej tak niz robić jakieś podchody itd :P
Ale z tym ze zakochany to nie mów, to ze Ci się podoba owszem, po paru spacerkach mozesz/cie dojść do wniosku ze chyba cos do niej czujesz, i to nie jest takie zwykłe uczucie itd :P

Moze tez po którymś spacerze Ci sie przyśnić ze np. byliście w górach, noga Ci sie omsknęła ze skarpy, i dobrze ze złapała Cię za rękę bo byś spadł, albo jak byliście nad morzem, słoneczko pięknie świeciło, ona sie Opalała, Ty jej plecki smarowałes balsamem, potem piliście razem koktajl itd. Mi laska wkręcała tez ze jej się śniło ze byliśmy szkolą na wycieczce, no i sie bała sama spać i przyszła do mnie itd itd.

Tylko to musi być z przekonaniem bo jak wyczuje ze wkręcasz to chłopie żeś przepadł :P

A jak się nie zgodzi to z honorem odejdź z myślą "A zebyś starą panną została" :)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#1747 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 11 maj 2009 - 21:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Oj @marcin974 marzycielem jesteś. Ale ten tekst ze stara panna dobry :P
No a mi się ciągle ta co dała kosza śni...
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#1748 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 11 maj 2009 - 21:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak będzie mądra to się zgodzi co jej szkodzi spacerek :P :P

#1749 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 11 maj 2009 - 21:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Własnie -przeciez do niczego sie nie zobowiązuje Ci -Bo jak odrazu powiesz ze chcesz z nią chodzić, ona niby tez bedzie chciała i bedzie takie sztuczne :P -a smieje się bo trochę sie napatrzę na to :P , albo się skremuje i odmówi...

A jak się dobrze poznacie, bedzie Wam ze sobą dobrze to oboje dojdziecie do wniosku ze przyszedł juz czas na "przyjaźń w stopniu zaawansowanym" :P

Kontakt 661995047

#1750 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 11 maj 2009 - 21:26

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 DOkładne :P nie mam już co dodać :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1751 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 11 maj 2009 - 21:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To są tylko moje spostrzeżenia, obserwacje. Ty Ewelinko starsza jesteś i pewnie masz większe doświadczenie więc udziel nam rad :P

Kontakt 661995047

#1752 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 11 maj 2009 - 21:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nio starsza nie starsza,ale wiele nie przeżyłam :P ale dobrze mowicie...Ja gdybym byla w takiej sytuacji i miała wybierać co bym chciała usłyszeć hehe to by były czeste spacerki z początku :P i tak powoli do celu...a nie,że jedno spotkanie i chcesz ze mna chodzić to juz nie ma u mnie takiego poparcia :P chyba,że po bułki do sklepu :P

#1753 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 12 maj 2009 - 12:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Macie rację :P Jeżeli się nie ośmielę to napiszę na NK czy chce się spotkać , w okolicy pięknie pachnie rzepakiem to będzie nastrojowo :P . Powiem jej jeden z moich wierszy :P

#1754 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 12 maj 2009 - 12:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wkrec cos ze ostatnio nie mogłeś zasnąć bo myślałeś o niej i sobie ułożyłeś taki wierszyk... :P

Kontakt 661995047

#1755 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 12 maj 2009 - 12:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no no tylko moze z tym wierszem to poczekaj jak bedziecie razem i wtedy jej powiesz ze jak ja tlyko zobaczyles to juz ci sie spodobala i kiedys tak przed snem o niej myslales i ci sie jakos tak samo wierszyk ulozyl o niej, do niej. no no to najlepiej podejdz i powiedz czy ma ochote isc z toba na spacerek i wtedy wyczujesz jak sie wam gada wymienicie sie numerami i majtkami(zart). no i wiesz jak bedziecie sie roztawac to spytaj sie kiedy ja po raz kolejny ja zobaczysz bo chcialbys z nia sobie pospacerowac i pogadac bo bylo bardzo fajni i milo i ze masz nadzieje ze jej sie tez podobalo .. pier pogadajcie o piedolach (o pogodzie, o szkole, o widokach itp),potem czym sie interesuje co lubi robic w wolnych chwilach itd.. ty jej pewnie powiesz to samo co lubisz robic no a potem tak wiesz mozesz podpytac jakiech lubi chlopakow czy szuka chlopaka i jaki on mial by byc .. potem jej opowiesz pewnie o swoich "wymogach" (tylko nie opowiadaj o byłych) .. i powinno byc dobrze no i o tch snach tez doby pomysl.

uu Andrzej a to pewne juz na 100% ze nic z tego nie bedzie czy jest jakis cien szansy na to ze jednak bedziesz z nia?

oo Widze ze kolezanka dolaczyla sie do dyskucji.

#1756 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 12 maj 2009 - 13:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No a noż ją porwiesz jeszcze na ten wiersz :P tylko nie podgloloruj czegos co bedziesz mowil bo kiedys sie moze odwrocic przeciwko Tobie :P

#1757 Share ferdek1

ferdek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 12 maj 2009 - 13:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Na tym spacerze to słuchaj co ma do powiedzenia, a nie co ty byś chciał usłyszeć i z tym wierszem to za bardzo nie koloryzuj
wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

#1758 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 12 maj 2009 - 13:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 kolezanka ma racje ze lepiej uwazac na slowa co sie mowi zeby sie nie wkopac i za miesiac dwa nie gadac czegos zupelnie innego .. wiec lepiej byc szczerym ..

a co do tego sluchania co chce usyszec to predzej dziewczyny tak maja ze chca szczerosci ale jak powiesz szczerze dziewczynie ze np. jej ta fryzura nie pasuje albo w tej bluze jej nie do twarzy to o boze sluchania nie znasz sie i wogole .. a jak powiesz ze pieknie to zaraz ze klamiesz . i wez tu im dogodz .. no ale najlepiej byc szczerym chociasz to czasem boli nie ktorych ale lepiej szczerze pogadac niz jakies nie dopowiedzenia i nie wiedziec co i jak ..

no i zycze powodzenia ze uda ci sie ja wyciagnac na nie jeden spacer i bedziecie milo spedzac czas razem .

#1759 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 12 maj 2009 - 13:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak jest normalna dziewczyna to i te negatywne spostrzezenia przyjmie z pokora :P no,ale wiadomo,ze by wolała słyszeć same zalety :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1760 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 12 maj 2009 - 13:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no widomo ze wy byscie chcieli same zalety slyszec ... no ale nie raz mozna powiedziec tak delikatnie zeby jej nie urazic ..
a tym mowieniem to ja raz sie wkopalem .. powiedzialem ze slicznie dzis wyglada .. a potem sie czepilem bluzki ze jej nie pasuje .. no i sluchalem zdeczka troche no ale ze ja juz z nia jestem rok to tam male piwo taki szczegol hahaa