Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#1701 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 05 maj 2009 - 19:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 to on jo tylko do łuzka zabiera i to wszystko??

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 19:59
  •  

#1702 Share Wojtek23

Wojtek23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 05 maj 2009 - 19:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Może lubi sie tak czuć,a i jemu to odpowiada.U mnie też są takie kur@@@# co sie puszczają po lasach.

#1703 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 05 maj 2009 - 19:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Sam mam dwie takie i jak mam ochote to wpadam na kawe i przyokazji dodatek jednej nawet mieszkanie wynajmuje ale słuchaj to jest kazdego wolny wybor nikt nas do tego nie zmusza w takich czasach nam przyszło zyc. Statystycznie kobiet jest wiecej , jakis odsetek faceto podziewa sie w roznych miejscach inni sa zainteresowani facetami, wiec ktos im musi zapewnioc przyjemnosci do konca nie da sie zyc w celibacie a kobieta sam paluszek tez nie wystarcza , tak jak pisała kolezanka faceta własna graba

#1704 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 05 maj 2009 - 19:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Zeby sie ku....... mogly puszczac po lasach, to musza sie tez i znalezc ku....wiszony co je tam zaciagaja.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1705 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 05 maj 2009 - 19:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 co racja to racja musza byc ale sa bardziej cywilizowane warunki , zreszta lesne ssaki biora kase za usługe a jak masz ochote to płac

#1706 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 05 maj 2009 - 19:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ty czy lubi to nie wiem bo sie zalila mojej lasce ze jej sie to nie podoba i ona tylko z nim .. jak tracila z nim cnote to darla sie z bolu .. czy do lozka to nie wiem raczej nie bo z tego co ona mowila mojej lasce a ona mi to onie sa dluzej ze soba niz ja se swoja i zadziej to robia jego rodzice nie lubia jej a jej rodzice nie trawia jego no i troche lipa bo nie ma gdzie .. koles jej trul chyba z 3-4 miesiace zeby mu zrobila loda.. zal mi go jak nic ona ja praktycznie do wszystkiego zmusza jemu sie chce i koniec a ona ma mu dac .. powinna dawno go olac no ale coz jak lubi nie wiem jak teraz bo ze mna nie gada bo kolesiowi troche wygarnelem

#1707 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 05 maj 2009 - 19:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak dlamniue to oboje sa nie normalni on jaki sadysta zbok, ona obraz maltretowanej matki polki

#1708 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 05 maj 2009 - 19:58

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Znam jedno co pod koniec gimnazjum miała na liście ponad 30 chłopaków (ile jo zaliczyło nie wiem ale pewną 3/4). Jak wybierała szkołę to chciała do elektryka bo tam sami chłopacy :P nie była zadowolona jak jej powiedzieli ze nie ma możliwości przyjąć dziewczynę. Poszła do innej szkoły i tam była niezadowolona bo w klasie trafiła się dziewczyna co miała tez listę z około 60 nazwiskami ;)
Nikt się chyba nie spodziewała ze jej się dobrze w życiu ułoży. trafiła na dość bogatego faceta i od kilku lat są małżeństwem. Mają chyba 2 dzieci.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#1709 Share mariuszmtz

mariuszmtz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 98 postów

Napisany 05 maj 2009 - 20:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 oj nie pisac o takich rzeczach ,lepiej zeby temat zostal zamniety bo czytaja to ludzie którzy nie maja 18 lat .to jest forum rolnicze a nie erotyczne ,
zima trwa juz za dlugo

#1710 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 05 maj 2009 - 20:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Widzisz??? czyli lepiej wziasc taka co sie za mlodu wygrzmocila, ;) niz jakis niewypal. :P

@19damian zwierzenia kolezanki swojej panny zachowaj dla siebie. Nie byles materacem wiec nie wypisuj bzdur.

I nie odpisuj ze Twoja to mowila, bo bedziesz wciskal kit.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1711 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 05 maj 2009 - 20:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 kolego a jak wszedłes w posiadanie list facetow tych dziewczyn czyzbys tez sie na nich znajdował ????????????? pozostawało by jeszcze jedno pytanie jak tak to gdzie na koncu czy na poczatku??????????????

#1712 Share Wojtek23

Wojtek23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 05 maj 2009 - 20:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak to wcześniej pisałem :P,zawsze można sprawdzić kaszanką ;)

A co do warunków to pełna kultura,kanapa,kocyk i jechane...

#1713 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 05 maj 2009 - 20:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 nie ja tam nie byłem. To koleżanka z klasy mojej siostry wiec co nie co wiedziałem ;)

bullet_black.png

#1714 Share Wojtek23

Wojtek23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 05 maj 2009 - 20:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A może nawet widziałem... ;) (ZART)

#1715 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 05 maj 2009 - 20:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ludzie ale po co kolezanki wciagacie???? Moze to wasze takie sa tylko lepiej na kolezanke przeniesc.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1716 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 05 maj 2009 - 20:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 u mnie w samochodowce sa laski .. w elektroniku tez sa wiec nie wiem czemu jej nie przyjeli ..
akitu nie wciskam kolesia znam malo wiele wiec wiem jaki on jest no ale spoko nieletni tez to czytaja i mialo byc o uwodzeniu a nie o kur...

a wracajac do lasu a to co nie mozna tak kulturalnie na lesnej polance na kocyku albo w samochodzie .. cos w tym zlego no chyba ze z jakos pierwsza lepsza .. no ale zalezy od gustu ..

#1717 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 05 maj 2009 - 20:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 bo ona chciała na taki kierunek co nie pryzmują dziewczyn.

bullet_black.png

#1718 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 05 maj 2009 - 20:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dajcie spokoj z tym czego jej nie wzieli do szkoly,u mnie w elektryku w klasie bylo tylko 2dziewoszki i kazde przyjmowaly co chcialy isc na ten profil.

Moze ona z dyrkiem co nieco i on jej nie chcial. haha

@Andrzej a tak z ciekawosci to zaprosiles ta swoja na jakas jumpe albo na lody?????

Ja bym Ci proponowala wypad na sklepy.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1719 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 05 maj 2009 - 21:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Odnośnie imprez to nawet dość podobnie na to patrzymy czyli nie ciągnie nas za zbyt tam ;)
Proponowałem spacer ale powiedziała ze narazie nie. Pisałem już o tym. chyba nie czytasz wszystkiego.

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1720 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 05 maj 2009 - 21:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Andrzej nie idz nigdy z laska na zakupy bo bedziesz lazil 3-4 godziny po sklepach i wrocisz bo nic nie bylo haha .. a o spacerze pisales pamietam ja to ;) ..