Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#1681 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 05 maj 2009 - 17:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 moze mu rosna to go bola :P haha

no wiesz sa i takie i czekaja a jak kolesieowi zalezy na lasce nie na lozku to poczeka do slubu i po slubie zaczna lozkowe igrazki ;)

no ja planuje za 3 lata slub we wakacje no ale jak bedzie to sie okarze .. chociasz chciale za rok ale ona ma jeszcze szkole wiec nie bardzo ..
kazda mowi ze slub za tyle i tyle a nie wiadomo kiedy i stoi przy oltarzu ..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 02:24
  •  

#1682 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 05 maj 2009 - 18:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Z zona igraszki po slubie a przed z innymi kobietami. Normalka.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1683 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 05 maj 2009 - 18:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 to ty powiedzialas nie ja :P .. ja nic takiego nie mowilem i nawet na mysli nie mialem .. wiesz no raczej jak z kims sie ejst to sie tej osoby nie zdradza ;)

#1684 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 05 maj 2009 - 18:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Cycki to chyba ciebie swędzą i chyba nie tylko cycki :P

Mi na niej nie zależy żeby wskoczyć do łózka tylko być razem na stałe ;)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#1685 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 05 maj 2009 - 18:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Cycki to masz ty , Ja mam piersi.

@19damian masz racje JAK SIE ZKIMS JEST , bo wtedy niema jak bo patrzy..
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1686 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 05 maj 2009 - 18:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no Anrzej i masz odpowiednie podejscie i dlatego widac ze sie starasz o nia bo moim zdaniem jak by tylko chodzilo o lozko to bys tak sie nie angazowal.. no chyba ze bys sie zalozy z kims o cos ze do konca roku ja przelecisz no ale z tego co piszesz to widze ze nie jestes takim idjota co by tak zrobil tylko tobie naprawde na niej zalezy ..

banan575

patrzy? zalezy gdzie jest bo jak sie mieszka razem albo nie daleko siebie to tak ale jak dalej to wiesz .. roznie bywa..

Edytowany przez andrzej2110, 05 maj 2009 - 18:20.
cytowanie posta wyżej

#1687 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 05 maj 2009 - 18:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dokładnie Damian.
A co do takich zakładów to ja bym się o to nie założył nawet.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#1688 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 05 maj 2009 - 18:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No ty to jestes psycholog od podejscia.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1689 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8984 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 05 maj 2009 - 18:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Seryjnie dzisiaj mnie rozwalasz totalnie. Pierwszo okazujesz zazdrość a później twierdzisz że faceci maja cycki.... ;)
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#1690 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 05 maj 2009 - 18:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 kurcze może ona nie ma i dlatego tak mówi ;)

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1691 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 05 maj 2009 - 18:23

No ty to jestes psycholog od podejscia.

o kim mowisz?

no wiesz kiedys bylo ze koles sobie cycki dorobil ale to jest zadkosc widocznie za duzo sie dziewczyna na olgadala tych programow o kolesiach z cyckami ;) haha

#1692 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 05 maj 2009 - 18:30

Seryjnie dzisiaj mnie rozwalasz totalnie. Pierwszo okazujesz zazdrość a później twierdzisz że faceci maja cycki.... ;)

o kogo niby zazdrosna????

No wiesz moze i Cie rozwalam, uwazaj zeby tez i nie pekl. Nigdy nie bylam zazdrosna a tymbardziej o kogos kogo nie znam.

a BOLA CIE CYCKI to u nas mowi sie tak do kolesi.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1693 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 05 maj 2009 - 18:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Koledzy , a po co wam ślub i cała oprawka z tym zwiazana poto zeby sie na wsi pokazac , czy moze nie wypada razem byc bez slubu bo co ludzie powiedza?????? Moje zdanie jest takie ślub zdazysz zawsze wziasc a nie lepiej poprostu zamieszkac razem , robic to samo co bys robił majac papierek bo nik mi nie powie , ze chodzi wam o duchowa strone całej tej afery ze slubem. Znajac zycie to i tak ktorys wpadnie i zeby ludzie nie gadali bedzie slub i wczesniak sie urodzi. Czytajac jeden z wczesniejszych postów kolega sie pyta po co gumki?????????????? Pewnie kiedys sie kolego dowiesz.

#1694 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 05 maj 2009 - 18:58

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @bezeta10 z tymi gumkami to pewnie chodzi ci o mnie no pytam sie po co? nie wiem czy wiesz a moze i wiesz jaka jest roznica miedzy robieniem tego z gumka a bez niej (np.na wyczucie) czujesz dziewczyne a nie gume.. i gumka tylko psuje caly ten stosunek .. takie jest moje zdanie

a co do sasiadow to wiesz mnie ich zdanie najmniej .. a wiesz to tylko plany w moim przypadku z tym slubem wiadomo ze lepiej pierw zamieszkac i pobyc razem zeby zobaczyc jak to jest rezem i wogole a z czesm slub

#1695 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 05 maj 2009 - 19:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 U mnie byli tacy co byli razem chyba 10 lat (dziewczyna w moim wiek - razem do jednej klasy chodziliśmy) Ona mieszkała u niego. Nawet jak dzwoniła o prasę to się przedstawiła jego nazwiskiem a nie swoim. Ślubu żadnego nie było a teraz niedawno się rozstali. jaki powód?? podobno ona nie może mieć dzieci...

PS on jest od niej starszy chyba 13 lat

bullet_black.png

#1696 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 05 maj 2009 - 19:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Kolego kazdy robi jak uwaza , na wyczucie to ja daje gazu w samochodzie w ktorym nie ma obrotomieza , a nie ide z panienka na jeden numerek.
Napisałes ,ze byli tacy i sie rozstali , wiec w normalnych warunkach pewnie poszli by po rozwod a tak poprostu sie rozstali , nie wnikam ale pewnie ich nie łaczyło prawdziwe uczucie. A na marginesie ja np. nie chce miec dzieci i co mam nie byc z kims??????

#1697 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 05 maj 2009 - 19:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ale nie chcieć a nie móc to różnica. Ty potrzebujesz dziewczyny co tez nie będzie chciała mieć dzieci.

bullet_black.png

#1698 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 05 maj 2009 - 19:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no no ja nie mowie ze na jeden numer bo to za duze ryzyko ..

#1699 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 05 maj 2009 - 19:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 własnie wczesniej była mowa o panience co zapraszała na nocke, chyba nie byliscie z kolesiami jej stałymi partnerami??????????
Jezeli byli ze soba tyle lat i sie rozstali to koles miał połowuiczne szczescie , miał kobiete , ktora chciała byc na wsi pracowac w gospodarstwie tylko mały zonk nie mogła miec dzieci , niestety nie mozna miec wszystkiego

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1700 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 05 maj 2009 - 19:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no no wiesz a kto mowil ze ktos do niej poszedl i ze cos tam bylo .. laska ma 14-15 lat tamci sie z niej smiali mnie to nie interesowalo wiec pewnie nocke spedzila sama ze soba albo kolezankami .. a jak nawet to wiesz .. najgorszy jest pierwszy raz bez i czekanie na okres a potem to juz nie myslisz o konsekfencju tylko uwazasz

znam kolesia ktory jest z laska jzu ponad rok i traktuje ja jak swoja prywata darmowa prostytutke ona sama mowi ze tak sie czuje