Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#1661 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 05 maj 2009 - 14:25

A tak to narazie pozostaje Ci cierpliwie czekac, bo ona ma narazie szkoly itp itd. wiec pewnie narazie nie mysli o chlopakach.

Basiu nie rozśmieszaj mnie że dziewczyna w wieku 19 lat nie myśli o chłopakach. Zresztą chłopaka już miała. Wiec dobranocek raczej nie ogląda.
Andrzej pisałeś że nie chce iść na gospodarkę to się spytaj co o Tobie myśli. Bo ważne jest to żeby Ciebie kochała a nie gospodarkę.
Basia myślisz że Andrzej jest dla niej przyjacielem. Nie przemawia przez Ciebie nuta zazdrości?

2 dni na forum nie byłem i temat ruszył, wreszcie. No i git. ;)
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 03:02
  •  

#1662 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 05 maj 2009 - 14:34

moje serce nie wie czego chce

W czasie rozmowy na gg pady te słowa. Ja się jej nie dziwie. ona potrzebuje czasu. nie znacie jej i dlatego czasem ciężko powiedzieć czy zrobić tak czy inaczej.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#1663 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 05 maj 2009 - 14:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Andrzej masz racje my jej nie znamy i wiemy tyle ile nam ty powiesz a co do tej wiadomosci to pewienie wiesz sam piales ze nie dawno sie roztala z chlopakiem (ty znasz powod) i pewnie dlateog potrzebuje czasu chce troche odpoczac po roztaniu skupic sie na maturze no ale wazne zebys byl przy niej i ja wspieral a napewno to doceni..

no dziewczyna 19lat nie mysli o chlopach? nie ktore w tym wiku biora slub i nie ze musza tylko ze chca

#1664 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 05 maj 2009 - 14:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 W tamtym roku jedna w tym wieku wzięła ślub. kilka dni temu dostała rozwód....

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#1665 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 05 maj 2009 - 14:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 aha no to nie zle nie ma co ..to dlugo meza nie miala .. nie no taki cos to nie ma sensu moim zdaniem .. ode mnie ze szkoly sa w moim wieku i we wakacje biora slub i nie musza .. a jak bedzie to sie okarze ale raczej jakos sie im ulozy ..

#1666 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 05 maj 2009 - 15:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 oni nie musieli. i dziecka żadnego nie majo. I w tym przypadku to dobrze.

bullet_black.png

#1667 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 05 maj 2009 - 15:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no no troche glupota byla jak nic ten slub . najgorzej jak wezmniejsz koscielny bo wtedy ciezko ..

#1668 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 05 maj 2009 - 15:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 dostanie i kościelny.

bullet_black.png

#1669 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 05 maj 2009 - 16:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Rozwod dostanie jak druga osoba sie zgodzi na to. I co jej juz z takiego rozwodu jak koscielnego juz drugiego nie wezmie. :P

Koscielny bierze sie tylko jeden, (wyjatek jest jak druga polowka [*] ) a cywilnych multum z kim tylko chcesz. ;)

@milanreal1 myslec o chlopakach a myslec o partnerze na cale zycie to wielka roznica. :)

Ona ma tak 19 jak Ty 26
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1670 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 05 maj 2009 - 16:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dostanie kościelny jeśli dostanie rozwód kościelny. A taki z tego co mówią dostanie. On ma już inną... On sam był o rozwód kościelny wiec nie będzie robił problemów.

Jej do 19 brakuje ponad 2 tygodnie a mi do 26 kilka miesięcy.(październik)

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1671 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 05 maj 2009 - 16:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To nie jest rozwod. To jest uniewaznienie malzenstwa.

To on jak ma juz inna, to niezla wydymal byla zonke.

Licze sie rocznik nie miechy.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1672 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 05 maj 2009 - 16:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 jego zachowania nie będę komentować.

wiek się nie liczy, ważna jest miłość ;)

bullet_black.png

#1673 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 05 maj 2009 - 16:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 zeby uniewaznic koscielny to jest troche trudno i nie wiadomo czy dostana .. jak do niczego po slubie nie doszlo to moga uniewaznic ze zwiazek nie zostal skonsumowany .. i jeszcze jakies sa przyczyny ..ale nie pamietam ;)

no no roczniki sie licza no ale wiesz to tylko 7 lat roznicy wiec nie tak zle sa po 10-20 lat roznicy i jakos zyja :P

#1674 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 05 maj 2009 - 16:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To jak ona niechce na gospodarke to myslisz ze milosc przetrwa??? :)

A jak pojedzie na studia do Warszawy to jestes pewny ze milosc przetrwa??? :)

Moze zrobi to co Twoja siostra moze nie. ;)

Ale nie badz niczego pewny bo mozesz sie zdziwic. :P Jedyne co pewne to SMIERC :)

@19damian napisalam ze to jest uniewaznienie a nie rozwod. I zgodze sie z Toba ze to nie jest latwo tak uniewaznic.

A on sobie moze gadac ze juz ma rozwod, bo moze nie dostal a tylko tak gada i chodzic z inna, a i cywilny moze brac.

Mnie na naukach uczyli ze Koscielny bierze sie tylko raz w zyciu. Wyjatkiem jest smierc drugiej osoby.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1675 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 05 maj 2009 - 17:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ona nie powiedziała ze definitywnie że na gospodarstwo nie pójdzie tylko że nie jest chętna na to. Co będzie to się zobaczy.
Planuje iść na studia ale dokładnie gdzie i jak to jeszcze sama nie wie. Narazie skupia się na maturze.
Śmierć i podatki ;)
@19damian89 brak konsumpcji po ślubie?? a która jako dziewica teraz staje przed ołtarzem?? To małżeństwo rozpadło się po 2-3 miesiącach od ślubu.... tylko z rozwodem się nie spieszyli licząc ze jednak się uda ...
Oni byli u księdza w tej sprawie i ksiądz powiedział ze oni dostano.

bullet_black.png

#1676 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 05 maj 2009 - 17:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie było mnie juz chwilkę bo matura i te sprawy. :P

Ja kończę 19 lat w październiku i mam chłopaka ;) o małżeństwie myślę ale za jakieś 5 lat jak tam kiedyś pisałam juz. Nie wiem jak to będzie za te kilka lat, ale wszystko się jakoś ułoży i wiem o tym.

A co do tego kawału co @banan napisała to mi tez się jeden przypomniał :)

Jest wesele i w pewnym momencie jeden z gości krzyknął:
- Kto nie spał jeszcze z panią młodą?
- Ja - odezwał się pan młody :)

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#1677 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 05 maj 2009 - 17:21

Basiu nie rozśmieszaj mnie że dziewczyna w wieku 19 lat nie myśli o chłopakach. Zresztą chłopaka już miała. Wiec dobranocek raczej nie ogląda.
Andrzej pisałeś że nie chce iść na gospodarkę to się spytaj co o Tobie myśli. Bo ważne jest to żeby Ciebie kochała a nie gospodarkę.
Basia myślisz że Andrzej jest dla niej przyjacielem. Nie przemawia przez Ciebie nuta zazdrości?

2 dni na forum nie byłem i temat ruszył, wreszcie. No i git. ;)

Ja napisalam PEWNIE NIE MYSLI, a nie ze nie mysli.

A druga sprawa to ze juz miala kolesia i go juz nie ma, to myslisz ze na jednym sie przejechala to szybko drugiego bedzie szukac????

@milanreal1 Ja zazdrosna o @Andrzeja???? No chyba zes na glowe upadll!!!!!

Jak mam byc o kogos zazdrosna jak tej osoby nie znam???? Tez ci glupoty w glowie.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1678 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 05 maj 2009 - 17:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Co do małżeństwa to ona mówi że tez około 5 lat ale nie wczesnej jak 3. a jak będzie?? Czas pokaże.

Basia nie wypieraj się aż tak bardzo ;)

bullet_black.png

#1679 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 05 maj 2009 - 17:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jakby tak każda dziewczyna która nie chce iść na gospodarke konsekwentnie tego się trzmała to by Nas tutaj nie było, tego forum i wogóle nic już nie będzie jak to mówił Kononowicz ;) poslkei rolnictwo by wymarło

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1680 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 05 maj 2009 - 17:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To Ja niby zakochana w Tobie czy tam zazdrosna?????? :P Chyba Cie cycki bola!!!!! ;)
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze