Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#1641 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 04 maj 2009 - 21:01

Znalam taka dziewczyne (brak slow) co krecila z 2kolesiami ona miala 17lat jeden 18a drugi 16

chciala moze sprawdzic czy mlodszy czy starszy jeste lepszy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 21:54
  •  

#1642 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 04 maj 2009 - 21:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Może lubi trójkąciki ;)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#1643 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 04 maj 2009 - 21:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 tez mozna jeszcze jedngo moga sobie wziasc to by jej 3 dziurki na raz zapchali ;) .. no ale wrocimy do normalnych dziewczyn:)

#1644 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 04 maj 2009 - 21:13

no ale widac laska lubila ostro.. sa rozni ludzie i upodobania ..

I kolesie tacy sami zakochani jak Wy. Rolowala jednego i drugiego, a oni slepo zakochani. Iwielce ja bronili bo to moje sloneszko.

Zadne sloneczko to kur....isko co takich jest multum.

Ja dziwie sie Wam ze wy kogos tak ostro bronicie jak nawet tej osoby nie znacie dobrze.

@Jedrus nie wiem czy Tobie by pasowal taki trojkacik.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1645 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 04 maj 2009 - 21:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Może jej o to chodziło ;)

trójkącik odpada.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#1646 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 04 maj 2009 - 21:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no wiesz trojkacik to jedynie z dwiema laskami .. chociasz mam jadna i mi wystarcza nie potrzeba mi wiecje atrakcji

#1647 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 04 maj 2009 - 21:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To teraz mi powiedz jedno.

Matka tego mlodszego wiedziala ze bzyka sie z tym starszym i jezdzi do niego za granice i tlucze sie po weselach z tym starszym.

To po co zrobila im bal weselny??????

Bo mi tylko jedno przychodzi do glowy. Bo ten mlody to awanturnik, pijacyna itp nicpon a matka chciala go ozenic. Po co????? A po to zeby ten mlody siadl na d*pie wziol sie do roboty i przestal burdy robic.

Dziewczynka jest coreczka mamuni i tatunia jak siedzi w domu, a jak wyjedzie po za dom to DIABEL Z POD CIEMNEJ GWIAZDY
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1648 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 04 maj 2009 - 21:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no no sa takie laski a potem rodzice gdzie moja coreczka nigdy w zyciu i wogole a pol miasta i okoliczne wsie ja mialy .. no ale coz zdarza sie .. no mama chciala dobrze dla synka ale chyab laska nie za bardzo

#1649 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 04 maj 2009 - 21:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Przypomnial mi sie kawal.

Zonka meza bzykala sie na wiosce z byle kim a potem na sali sadowej jest sprawa rozwodowa i pierwszy jest na przesluchaniu maz i mowi.

-ze chce rozwod z zona, bo jednak on ze swoja sie nie dobrali, kazdy ma inny charakter, on jej nie kocha i juz jej NIECHCE ;)

A wtedy odnosi sie jeden koles z publicznosci i do tego meza mowi:

-Jak to nie chcesz????!!!! :P Cala wies Ja chce!!!, a Ty Jej kur...a nie chcesz??????!!!!!!!!! :)
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1650 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 04 maj 2009 - 21:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 panowie chwile mnie nie było i jak czyrtam posty to odnosze wrazenie ze wy poza gospodarstwem i szukaniem zony ktora by chciała pozostac na tej wsi tak naprawde wcale sie nie dziwi dziwczyna ze niechca powiedzcie mi ze poza wyjatkami ktore naprawde chca ktore to kochaja i zyja tym ok ale to sa wyjatki popatrzcie na to z drugiej strony jak czytam wiek 17 - 20 lat one naprawde same nie wiedza czego chca moze chce zwiedzic swiat zobaczyc jak zyja inni i jak zobacza moze same wroca na wies i beda przykładna zona i gospodynia domowa a wy imi na dziendobry chcecie zafundowac prace w gospodarstwie rodzenie dzieci czyli typowa kura domowa ktorej jedyna rozrywka bedzie wiszenie na płocie i plotkowanie z sasiadka bo jestem pewien ze zaden z was nie zafunduje jej wyskoku do kina , teatru, opery na kolacje do dobrego lokalu pomyscie nad tym

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1651 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 04 maj 2009 - 21:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tylko jak wyleci z wioski i się jej to spodoba to już nie wróci. Sporo takich przepadków jest...

PS możesz pisać wypowiedzi z użyciem kropek?? O wielkich literach nie wspominając.

bullet_black.png

#1652 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 04 maj 2009 - 22:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @bezeta zapomniales dodac pranie, gotowanie, sprzatanie, obrzadki przy oborze, ale to chyba jest w tej KURZE DOMOWEJ. ;)

A co do kina, to kino zacznie sie wtedy w domu. :) Jeszcze jak tesciowa siadzie na synowa.

A wyjazd jak juz to do sklepu na zakupy. Do spozywczego. :P

To @andrzej Ty chcesz cos na sile uwiezic?????

Te co poznaly gospodare to uciekaja (nie kazda), ale wola na obrzezach miasta mieszkac albo w centrum.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1653 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 04 maj 2009 - 22:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 wiesz ja bede mial problem z tym co napisales bo jestem z miasta i nie zafunduje jej pola i obory i dzieci ;) .. leczy tylko dzieci i dom pod opieke ale od teog sa kobiety .. a co do zony to ja nie szukam :P ..a wiesz on co pojdzie do pracy bedzie pracowac a dzieci co? wiesz znam wiele takich przypadkow matka z ojcem w pracy a dzieciaki robia co chca ..

przykald kilka dni temu stalem ja i dwoch kupmli po 14-15 lat i podeszla laska w ich wieku cos tam gadaja i takie tam a ona do nich czy wpadnna do niej na noc bo jej stara ma nocke a ojca nie ma no jak bys to odebral?

#1654 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 04 maj 2009 - 22:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 straciłeś w jakim sensie??

Basia ja nikogo na siłę nie będę do czegoś zmuszać.

bullet_black.png

#1655 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 04 maj 2009 - 22:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Kolego przeczytaj to co napisałes!!!!!!!od tego sa kobiety??????????? , nie przyszło Tobie do głowy , ze kobieta jest towarzyszka zycia i ozdoba faceta ???????????????????? Pisałes , ze masz dziewczyne przekaz jej odemnie wyrazy wspołczucia

#1656 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 04 maj 2009 - 22:20

a ona do nich czy wpadnna do niej na noc bo jej stara ma nocke a ojca nie ma no jak bys to odebral?

A co tu odbierac??? Na miejscu kolesia pojechala bym. Ale to zalezy ilu mialo by byc tych kolesi na tej nocce??

Wprost i na temat. Po co sciemniac ze ona tego tamtego a oni swieci.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1657 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 04 maj 2009 - 22:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jest takie powiedzenie , okazja czyni złodzieja, jezeli panienka proponuje. Zaliczył bym po drodze apteke po jakies gumki i wpasował sie do niej na kwadrat

#1658 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 05 maj 2009 - 06:20

Wspólny spacerek proponowałem tydzień temu ale powiedziała ze narazie nie. (narazei czyli jest może i nadzieja)
Czemu się rozstała z tamtym to wiem ale to jest tylko do mojej wiedzy wiec wam nie podam przyczyny.
Ma 19 lat (prawie)
Zostawić gospodarkę w moim przypadku?? Jakoś sobie tego nie mogę wyobrazić.

Ona ma lat 19 a Ty 26 to prawie 7 lat roznicy. Gdyby miala 23 a TY 30 to juz predzej ze moze by co zaiskrzylo. A tak to narazie pozostaje Ci cierpliwie czekac, bo ona ma narazie szkoly itp itd. wiec pewnie narazie nie mysli o chlopakach.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1659 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 05 maj 2009 - 06:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja mam 25 ;) a ona w maju kończy 19. Rożnica wieku jest ale jeszcze nei taka straszna.

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1660 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 05 maj 2009 - 07:48

Jest takie powiedzenie , okazja czyni złodzieja, jezeli panienka proponuje. Zaliczył bym po drodze apteke po jakies gumki i wpasował sie do niej na kwadrat

dzieki laska ma moze 14-15 lat nie chcialbym isc za majtki do pierdla ;) haha a po co do apteki? to ty nie wierz ze gumki juz wyszly z mody .. nie te czasy ze gumek sie uzywalo :P ..
no bylem tam ja i jeszcze 2 kolesi no wiec jedynie tych dowch bo ja odpadam, mam z kim spedzac nocki :) .. no a oni pewnie nie poszli chociasz ja tam nie wiem nie wnikam a laska taka nawet fajna tylko za mocno chuda i za duze cycki miala do tej swojej figury i smieszny glosik ha

no ale przeciesz milosc o wiek nie pyta ale to nie tak zle tylko 6 lat roznicy a nie ktore laski maja 15-18 a sa z kolesiami w wieku swoich ojcow to jest glupota