marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

19Damian89    0

posluchaj sobie Weekend - Jesteś pleyboyem :P dobry kawalek do teog co mowisz .. wiesz nie smialy to ja caly czas jestem .. a pierwsza lepsza to na imprezie bez problemu podrwalem po 2-3 piwach ale nigdy nie chcialem nic wiecej niz calowanie chciasz raz mnie laska wyciagala ale chociasz pijany bylem to myslalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruszam na łowy w sobotę , na pewno przytaszczę jakąś zdobycz :P Ja nie mam wygórowanych wymagań więc będzie mi łatwiej :)

 

 

Widze masz konkret podejście chłopie :) Konkretnie i w temacie hehe :) Pozdrawiam hehe


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Edzia to pokaz jakies wieksze zdjecie to zobacze dokladnie czy te male zdjcie nie kalmie ale napewno jak i na tym malym to i na duzym jestes ladna:) .. no no a potem to jzu ciezko wyjsc na prosta

 

a co do meczu to wiesz zalezy .. ostatnio u mnie na derbach 8 policjantow wywizli w ciezki stanie a 30 skopali .. zlapali 30 osob w wieku od 14-18 lat haha no ale coz zycie nie :P zdarza sie kazdy musi sie wyszalec :) haha ale mozna isc cala rodizana mama tata i synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

no no to od tego jest nk to sobie zobacz :) hihi :) tarara to nie koniecznie na mecz w plenerze :) mozna przed telewizorem :):P

albo córka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

to podaj NK to zobacze :P .. sobie .. no no albo i corka ale bym wolal jako pierwsze synka a potem corke :) ..aha przed TV to mozna zawsze obejrzec sobie tylko TV potrzebny i kilka kanalow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

hehehe wystarczy nawet zbiorcza juz jest jedynka i dwojka :P zawsze jakiś mecz bedzie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no no w sumie raz a pozadnei blizniaki i potem nie trzeba sie jzu meczyc :P haha .. no ale Edziu podaj NK na prov albo gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee tam meczyć ;P


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08

panowie byscie sie wzięli za Edzie bo dziewczyna samotna jest............... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

a skad wiesz co? jakies doswiadczenia :P nie no ja z 4 kuzynki sie meczylem od 4 do 7 lat to byla meczarnia po godzinie ledwie zylem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08

Ja o niej wiem duuuuuuuuuuuuuzżooooo :P

ale niestety mieszkam bardzo daleko od niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

ja jeszcze dalej....


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08

no panowie nieżartuje..... cud miód i malinki z Ewelinki..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Co to jest 4 kuzynki...ja ostatnio na komuni mialam wszystkie siostrzenice i bratanice naraz :P a razem bylo ich 8 i wiek od 6 miesięcy do 11 lat :)

Heheh nawet nie czujesz kiedy rymujesz widze :) proszę Cię ie przesadzaj,bo się chłopcy rozczarują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

mi nie dała zobaczyć fotek na nk :P


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08

sie postaraj to ci da :P fotki obejrzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Andrzej dac ci namiary jak Ewelinka nie bedzie mial nic przeciwko to ci podam :P .. i sie napewno nie rozczaruja bo fotki sliczne masz na NK prawdziwy cud miod i karmelki :) ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08

fotki jak fotki ale ten charakterek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ale ona ma ukryto galerie. Musiała by mnie zaakceptować a tego nie zrobiła.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Mi nie dawała -sam sobie wziąłem :P


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no co ty nie ma ukrytej ja spokojnie sobie ogladam :P

ale jaki kolezanki ma no no chloapki trzeba sie kiedys zgada ci wpasc do Ewelinki niech wezmnie po kolezance dla kazdego no i sobie wybierze jednego z nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08

poczekaj Andrzejek zaraz cos sie wymyśli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj