Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#1581 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 03 maj 2009 - 21:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 w nawiązaniu do tematu i szukaniu znajomości w internecie moja opinia jest taka ze mozna odrazu sobie dac na luz byłem zalogowany na kilku portalach randkowych i co tam znalazłem nimfomanki , zakompleksione panienki z wyglagem pozostawiajacym wiele do zyczenie lub panienki pracujace w duzym miescie i pod przykrywka zakochania szukały darmowego loku lub szukajhace dobrej zabawy ale wszystko jest dla ludzi i nie nalezy sobie niczego w zyciu odmawiac.
szukac dziewicy to jak walka z wiatrakami panowie sami sobie odpowiedzcie na pytanie wszyscy chcemy zaliczac laski a na zone chcemy miec dziewice jak dlamnie to brak tu logiki jak odnich tego wymagamy to dlaczego sami tacy nie jestsmy u nas to sie nazywa meskoscia a u nich dziwkarstwem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 13:27
  •  

#1582 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 03 maj 2009 - 21:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Bardzo zaciekawila mnie Twoja wypowiedz. Zero sciemy, zero bajeru wprost i na temat.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1583 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 03 maj 2009 - 21:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 juz mam taki sposob bycia i nie patrze ze boli i do tego jestem bacznym obseratorem a przez rozne sytuacje w zyciu przeszedłem wiec i mam pewien dystans i wiem jak to wyglada z kobietami tak mi sie bynajmniej wydaje

#1584 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 03 maj 2009 - 21:45

szukac dziewicy to jak walka z wiatrakami panowie sami sobie odpowiedzcie na pytanie wszyscy chcemy zaliczac laski a na zone chcemy miec dziewice jak dlamnie to brak tu logiki jak odnich tego wymagamy to dlaczego sami tacy nie jestsmy u nas to sie nazywa meskoscia a u nich dziwkarstwem.

wiekszosci na tym zalezy ale to swiadczy o tym ze nie szanuje dziewczyny z ktora jest jak jest z nia tylko po to aby ja zaliczyc i zostawic .. wiesz jak znajdziesz dziewice a jest takich nawet sporo tylko trzeba dobrze poszukac i nie miec nie wiadomo jakich wymagac co do laski i jak sie z nia jest to trzeba sie jej trzymac chyab ze przestanie sie ukaldac a kto ci kaze isc z nia do lozka od razu czy po miesiacu .. pojdzie z nia po slubie i chyba ci korona z glowy nie spadnie co?

#1585 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 03 maj 2009 - 21:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @bezeta10 a jacy sa faceci?????
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1586 Share jacekkombajnista

jacekkombajnista

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 392 postów

Napisany 03 maj 2009 - 21:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 dzisiaj dziewczyny są gorsze od facetów pod tym względem

#1587 Share lukasz20

lukasz20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Zainteresowania:sport, technika rolnicza, hodowla bydła

Napisany 03 maj 2009 - 21:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 drodzy userzy trochę szacunku dla tych dziewic!!! Może źle odbieram wasze posty ale czuję jakby mowa była o jakiś przedmiotach które można mieć lub nie mieć a tak wielu tego pragnie. Dla mnie to jest jedna z najpiękniejszych rzeczy jaką mogą sobie dać partnerzy...pozdrawiam
Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

#1588 Share jacekkombajnista

jacekkombajnista

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 392 postów

Napisany 03 maj 2009 - 22:01

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 lukasz20 ja nie mowie ze ich nie szanuję, bo zlego slowa na dziwice nie powiedzialem. mi poprostu chodzi o o to ze dzisiaj to dziewczyny same sie pchaja facetom do lozka, gówniary w gimnazjum po lekcjach chodzą w krzaki, trudno dzis o naprawde normalne dziweczyny i dziewice, nie mowie ze ich nie ma, sa ale malo

#1589 Share lukasz20

lukasz20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów

Napisany 03 maj 2009 - 22:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @jacekkombajnista moja poprzednia wypowiedź była komentarzem do wcześniejszych postów nie akurat do Twojego :) masz na pewno trochę racji. Zaobserwowałem ostatnio że ciąża jest coraz bardziej modna w sumie to dobrze nasz przyrost naturalny wyjdzie na plus ale ludzie czy koniecznie w tak młodym wieku??
Ursus 360 3p
Władimiriec T-25

#1590 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 03 maj 2009 - 22:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 moze i tak ale patrzac na zycie raczej wole osobiscie doswiadczenie kazda ze stro wie czego chce i zawsze mozna wczesniej porozmawiac co kto i jak lubi a z dziewicami nie jest tak słodko szczegolnie jest pierwszy raz i na tobie spoczwa szczegolny obowiazek zebys nie spaprał sprawy niedał ciała nazwijmy to jak chcesz i wypaczył jej spojzeniue na seks dawanie rozkoszy sam raczej za duzo nie mozesz sie sodziewac ze otrzymasz za wiele

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1591 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 03 maj 2009 - 22:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @bezeta10 a jacy sa faceci?????
wydaje mi sie ze zakopleksieni zaganiani i zaduzo pijacy alkoholu wiekszosci przechwalajacy sie swoimi podbojami

#1592 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 03 maj 2009 - 22:16

wiekszosci na tym zalezy ale to swiadczy o tym ze nie szanuje dziewczyny z ktora jest jak jest z nia tylko po to aby ja zaliczyc i zostawic ..

Skąd taki czarny scenariusz? :)

Tak szczerze, ciężko mi wyobrazić sobie związek, udany związek, dziewczyny i chłopaka mających po 20-pare lat którzy czekali by "do ślubu" ze sprawami wynikającymi bądź co bądź z natury człowieka... Pewnie słabą mam wyobraźnie, ale widze to co widze :) i związki sie trzymają bardzo dobrze, z perspektywami na grubszą impreze po kościele :)

#1593 Share lukasz20

lukasz20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów

Napisany 03 maj 2009 - 22:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 wiem co to znaczy to jest trudne ale warto być cierpliwym i uważać by nie zrazić do siebie i do współżycia swojej partnerki
Ursus 360 3p
Władimiriec T-25

#1594 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 03 maj 2009 - 22:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Haha myslalby kto ze jak panna by ci powiedziala ze po slobie za 7 lat ci da,ciekawe czy bys tak cierpliwie czekal. Chyba ze swoja graba bys sie zadawalal, albo jezdzil na inne w innej wiosce a swojej wciskal kity ze auto zepsute albo chory jestes.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1595 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 03 maj 2009 - 22:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 widze ze w wiekszosci sami idealisci az zal czytac ewentualnie bardzo młodzi ludzie i jeszcze wiara w ideały

#1596 Share lukasz20

lukasz20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów

Napisany 03 maj 2009 - 22:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 akurat nie o taką cierpliwość mi chodziło no ale...
Ursus 360 3p
Władimiriec T-25

#1597 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 03 maj 2009 - 22:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tak jak napisal @bezeta10 szukacie do slobu dziewic a sami chcieli byscie bzyknac przed. Wiec skad one maja sie brac????

Takie sa tylko w domu u mamusi a jak wyjada gdzies do miasta a jeszcze jak studiuja 200km od domu to kur....ska nie z tej ziemi, a w domu swiete krowy.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1598 Share lukasz20

lukasz20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów

Napisany 03 maj 2009 - 23:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 bo widzisz jak ktoś "bzyknie" przed i mu sie znudzi to już inna historia. i nie mierz wszystkich jedną miarą bo to się ma nijak do rzeczywistości!!nie powiesz mi że jak już dziewczyna nie mieszka w domu to od razu szuka takich atrakcji :) nie mówię że takich przypadków nie ma ale raczej nie stanowią one wiekszości
Ursus 360 3p
Władimiriec T-25

#1599 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 03 maj 2009 - 23:46

widze ze w wiekszosci sami idealisci az zal czytac ewentualnie bardzo młodzi ludzie i jeszcze wiara w ideały

Ostatnimi czasy czuję sie bardzo młodo, idealistą nie jestem ale wierzę w Boga Ojca Wszechmogącego, reszte musze obadać z autopsji :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1600 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 04 maj 2009 - 00:49

No Andrzej ma wiele ukrytych zalet złoty chłopak do wszytskiego heheheh :) :) :) :) :)

Nie zawsze zloto to co sie swieci. :) Powiadasz zloty chlopak do WSZYSTKIEGO????? :)

Ja slyszalam ze to co jest do WSZYSTKIEGO to jest do NICZEGO. :)

A czy to dotyczy ludzi to nie wiem. :)
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze