Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#141 Share tomek0303

tomek0303

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Zainteresowania:heh kobiety, sport, rolnictwo, i jak kazdy w tym wieku imprezy itp.

Napisany 26 luty 2009 - 21:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 demografia naszego kraju mowie ze jest u nas wiecej kobiet od mezczyzn wiec chlopaki nie pekajcie dla kazdego starczy jak nie ta to inna:P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 08:51
  •  

#142 Share Mateush

Mateush

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 26 luty 2009 - 21:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 jak masz okazje naprawić błedy to to zrób bo później całe życie będziesz żałował... pozatym jest ryzyko jest zabawa... najwyżej powie Ci, że nie... ( ja to sobie moge mówić;/ sam bym nie chiał czegos takiego usłyszeć... pozatym nie mam doświadczenia) ale wiem jedno kuj żelazo póki gorące...

@Edek 18 moze napisz mu sesemesa albo na gg co jest grane... tak jest dużo łatwiej wiem z doświadczenia jak dostałem wiadomośc, ze mam sie odczepić;( no cóż live is brutal... ten sposób bo jest łatwijszya kolega to może taki sam slepiec jak 3/4 chłopaków... albo też mysli tak jak Ty...
sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

#143 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 26 luty 2009 - 21:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Naprawić się nie da ja już żałuję ona ma już kogoś i go kocha

#144 Share MarcinPykuS

MarcinPykuS

VIP, były Moderator Forum

• V.I.P.
  • rank
  • 2961 postów

Napisany 26 luty 2009 - 22:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czyli kwiaty będą najlepsze, a jakie :) ?

#145 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 26 luty 2009 - 22:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja lecę spać bo rano do szkoły może jakąś w busie spotkam ;D

#146 Share staszek

staszek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 26 luty 2009 - 22:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 witam wszystkich. mam nadzieje ze można się podłączyć do tematu może jakieś ciekawe spostrzeżenia mógłbym napisać. ale tak ja tu czytałem nie i sam tak twierdze nie można odpuszczać jak na kimś nam zależy!! po co potem załowac!! ja miałem takie szczeście ze to dziewczyna mnie poderwała! i tak to juz razem jestesmy 4 lata!!:) :)

#147 Share Mateush

Mateush

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 26 luty 2009 - 22:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ale widzisz dla dziewczyny nawet dziadków warto poświęcić... tylko czy zawsze warto? szukaj szukaj może a nóż sie jakaś do Twojej miejscowości przeprowadzi i ją w busie zobaczysz..;d
sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

#148 Share nasil90

nasil90

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1055 postów

Napisany 26 luty 2009 - 22:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Heh z kąd ja to znam kiedyś pisałem z dziewczyną jedną ręką drugą odkręcałem śruby w końcu przestałem pisac i już foch że nie piszę no i weź takiej wytłumacz
Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
Technik Węgrów solidna firma polecam.!!

#149 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 26 luty 2009 - 22:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wie co jest grane bo kiedys napisalam...nie chce stracic przyjazni ktora mam od niego,a jak bede naciskac i nic z tego to jeszcze sie zrobi dystans to bedzie wtedy juz totalna klapa !! :) :)

#150 Share adamo91

adamo91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 215 postów

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 staszek a cały temat czytałeś?? to się naczytałeś
jutro to to samo co dzisiaj tyle, że jutro :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share Mateush

Mateush

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 dziewczyna skomplikowaną istotą jest... ale nie można pozwolic zeby weszła Ci na głowe...

Edek 18 powiedz raz i staczy... przyjaźń chyba nie powinna sie od tego zawalić...
ps. zrób jak uwazasz i nie krzycz na mnie jak sie posłuchasz i coś będzie nie tak <boi się>

#152 Share staszek

staszek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 26 luty 2009 - 22:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no myśle ze róże najlepsze!!! a co mi poradzicie dla mamy dziewczyny na 8 marca??? :) @ adamo91 te 11 straon przeczytałem a z ,,pierwszej edycji'' tez troche przez kilka dni przeczytałem .

#153 Share tomek0303

tomek0303

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Zainteresowania:heh kobiety, sport, rolnictwo, i jak kazdy w tym wieku imprezy itp.

Napisany 26 luty 2009 - 22:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 nie zaluj bo to jest najgorsze co moze byc napisze Ci taka historyjke z wlasnego doswiadczenia startowalem do takiej laski juz ja kiedys widywalem ale sie nie znalismy pewnego sierpniowego wieczoru gdy cala gmina balowala bo obchodzilismy dozynki;p ja juz po kilku browarkach (nie bylo widac ze je wypilem) odwazylem sie do niej podejsc wiesz zaczela sie gadka itp kilka razy zatanczylismy wmiana spojzn itp. doszedl koniec tej nocy nastepnego dnia odezwalem sie do niej na gg jakis czas pisalismy sobi itp spotykalismy sie na imprezach nie mowielm jej ze mi sie podoba itp bo i tak to widziala a jak nie ona to jej kolezanki pewnego dnia zaprosilem ja na troche bardziej kameralna impreze a ona mi na to ze nie moze bo ma chlopaka... pomyslcie jak ja sie wtedy poczulem no ale coz juz sie do niej nie odezwalem;p dlugo to przezywalem a ze tak wspaniale moglo byc itp. a teraz na przestrzeni czasu moge stwierdzic ze dobrze sie stalo ze takie cos odwalila teraz jestem sam moge sobie robic co tylko zechce nikt sie na mnie nie obraza jak za pozno przyjade itp heh wole krotsze epizody bez zbednych zobowiazan , coz kiedys mam nadzieje ze sie zjawi ta godna uwagi i majaca w sobie cos co bedzie przyciagac i po 20 latach bycia razem:) pozyjemy zobaczymy jak to mowie nic na sile na kazdego kiedys przyjdzie czas:P

#154 Share skiet135

skiet135

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 26 luty 2009 - 22:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja zamierzam kupić np.tulipany :)

#155 Share zen88

zen88

Użytkownik

• Validating
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 26 luty 2009 - 22:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Goździki też są dobre, taki klimat PRLu hehe

#156 Share PacyficVista

PacyficVista

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 26 luty 2009 - 22:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A kto mi pomorze albo cos podpowie
Poznałem dziewczynę, dala mi swój numer , lecz tylko w grę wchodziły smsy lub gg czasami rozmowa tel ponieważ studiuje 300km ode mnie. Bardzo chętnie i za każdym razem odpisywała, sama jak ja nie pisałem wysyłała smsy. Lecz juz od 14 dni sie nie odzywa nawet nie odpisała jak jej wysłałem 3 wiadomości . I postanowiłem poczekać ale to już dwa tygodnie. A tak w żartach wiem ze żyje bo rozmawiałem z jej mama :)

#157 Share nasil90

nasil90

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1055 postów

Napisany 26 luty 2009 - 22:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Moim zadaniem ona czeka na kolejny twój ruch albo albo ma tam już innego :)
Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
Technik Węgrów solidna firma polecam.!!

#158 Share zen88

zen88

Użytkownik

• Validating
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 26 luty 2009 - 22:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a zrób jej niespodziankę i pojedz do niej

#159 Share PacyficVista

PacyficVista

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 26 luty 2009 - 22:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wg wywiadu tzn jej mamy to nie ma :) co jest na plus dla mnie. 14 lutego zrobiłem ruch ale nici z niego ponieważ brak odezwu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share staszek

staszek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 26 luty 2009 - 22:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 i właśnie to są uroki związków na odległość!! może sobie tylko o tobie zapomniała bo ma sesje teraz napewno!! :)