Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#1541 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 30 kwiecień 2009 - 13:51

Ja na ten przykład nie chciałam mieć chłopaka z miasta czy nawet ze wsi ale z działki, bo takinie rozumie jak mu mówię ,,Przepraszam kochane dziś nie mogę bo muszę zboże sieć" on na to ze ok a potem dowiaduje się że był wtedy na imprezie z inną dziewczyna :D Ale co zrobić...
Albo powiem takiemu że jak trzeba to biorę ciągnik czy coś i jadę do roboty, to on popatrzy na mnie jak na idiotkę i parsknie śmiechem. :D
teraz mam faceta z ładnym gospodarstwem i nie przeszkadza mi to :) Fanie jest jak za dzwoni i mówi co robił w polu czy czemu dziś przegląd robił :) Mnie to nie przeszkadza, że przesz dzień nie ma dla mnie czasu, zawsze odbijamy sobie wieczorkiem :)

Z takim podejściem jak Marta to powinno być dużo więcej dziewczyn. Większość nie che patrzeć na rolnictwo (np. moja siostra...)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 02:23
  •  

#1542 Share wawer

wawer

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 30 kwiecień 2009 - 14:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Marta podziwiam cię :D szkoda że jest mało takich dziewczyn które chciałyby by ich przyszłość związana była z gtospodarstwem.

#1543 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 30 kwiecień 2009 - 14:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no no Marta jest jedna z nielicznych tak naprawde .. no a to mnie najbardziej smieszy mieskzac od malego na wsi i tam sie wychowywac to robic tamto pomoc.. a potem ze fuj ze cos tam .. a najsmniejsze jest to ze moja kuzynka ma chlopaka co ma gospodarke ciekawe jak to bedzie jak wezmna slub jakona do roboty jest jak diabel do kapieli w swieconej wodzie .. ale ona zawsze ciezko pracuje bynajmniej tak mowi jak wroci z pracy (pracuje za kasa w wiejskim sklepie) kurde idze na 8h i sie zmeczy staniem albo chodzeniem po towar a my jak wstajemy o 6-7 i wracamy z pola do domu kolo 22 przewaznie to odpoczywamy sobie .. bo przeciesz zwozenie slomy to przyjemnosc w dodatku jak sie podaje Turem marki " Bierz widły w rece i do gór" .. no ale coz nie kazdy docenie ta ciezka prace rolnikow w polu .. i to ze jak czasem po pada na wiosne albo przed zniwami troche to jest dobrze a nie bo kurde slonca nie ma nie moge sie opalac :D ..

kiedys szukalem dziewczyny z gospodarka no ale nie znalazlem :D .. no a teraz mam juz laske blisko rok i nie zamierzam jej zmieniac na zadna inna .. ale zawsze marzylem o wlasnym gospodarstwie :.. no ale coz . koniec szkoly nie dlugo matura no i potem do roboty ..a zanim do roboty do kuzyna pomoc przy kiszonce mu troche ..

#1544 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6298 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 30 kwiecień 2009 - 15:59

A ta niby NORMALNA to jaka jest?????? :D

Zakładam że idzie o dziewczynę/kobietę. Normalna?

Mądrzy postawili pytanie "skoro naszym celem jest nieustanne poszukiwanie to jak możemy zawieść?"
Czy jakoś tak to leciało.
Tak więc i z normalną kobietą jest podobnie - ona gdzieś jest, znaczy się one są ale gdzie ? :D
A tak poważnie - z normalnymi kobietami jest jak z dziewicami - ponoć są, nikt ich nie widział choć co druga-trzecia twierdzi że nią jest tylko że smok wawelski zdechł z głodu bo dziewic zabrakło i dali mu "nie dziewicę" :)

...w dodatku jak sie podaje Turem marki " Bierz widły w rece i do gór"....

a tego to nie słyszałem - swietne, sprzedam dziś kuplowi ten text :)

kiedys szukalem dziewczyny z gospodarka no ale nie znalazlem :) .. no a teraz mam juz laske blisko rok i nie zamierzam jej zmieniac na zadna inna .. ale zawsze marzylem o wlasnym gospodarstwie :.. no ale coz . koniec szkoly nie dlugo matura no i potem do roboty ..a zanim do roboty do kuzyna pomoc przy kiszonce mu troche ..

i że tak powiem to był Twój błąd - ich nie ma co szukać - albo Cię same znajdują albo nie są Ciebie warte.
A druga sprawa - żadna normalna dziewczyna nie da się przekonać do gospodarki bo ma "psiapsiółki" które mają ostro nakładzione w główkach i gospodarowanie widza jako świnki kurki cielaczki.
Życie kobiety na wsi może być piękne i wygodne o ile ma poukładane w główce, zrobiła prawko chociaż kat "B" (poznałem kiedyś jedną która ma C albo C+E) i przede wszystkim wie że żyć z rolnikiem nie oznacza pracować na roli.
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#1545 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 30 kwiecień 2009 - 17:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 z tym szukaniem to mi chodzilo ze bardziej tam spedzalem czas i wiesz to moze jakas by sie znalazla pogadac i wogole a z czasem moze cos by bylo na sile nigdy nie szukalem ..

a co do tekstu to samo jakos mi przyszlo

#1546 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 30 kwiecień 2009 - 17:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A ja szukałam chłopaka który by zamieszkał u mnie bo dostaje cała moja gospodarkę i wszystko inne.
A teraz mam faceta który ma większa gospodarkę ode mnie i mamy problem gdzie będziemy mieszkać, które do którego się ma przenieść :D

Aha :D prawko kat. B to podstawa, jeszcze będę robiła E i A :)

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#1547 Share mariuszmtz

mariuszmtz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 98 postów

Napisany 30 kwiecień 2009 - 18:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 zalezy jaka odleglosc w kilometrach dzieli te gospodarstwa , teraz sa samochody to mozna dojechac , zostac proponuje tam gdzie jest hodowla
zima trwa juz za dlugo

#1548 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 30 kwiecień 2009 - 18:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Martina masz chlopaka i szukasz innego oj nie ladnie nie ladnie :D .. wiesz jak bys mieszkala moze gdzies blizej mnie to bysmy mogli sie spotkac pogadac i zobaczyc moze bym ci odpoiwadal no ale tak to wiesz .. Masz swojego ja mam swoja wiec wiesz moze nie mieszkacie daleko takze wiesz wy w jednym domu a gospodarki polaczyc i howac mozecie i tu i tu .. koles tak ma u mnie szope ma jakies 15-20km od domu na jakies 200-300 sztuk swin kolo domu nie ma tych zapachow tylko tam wachaja a dom co tam stoi wynajmuje chyba :D

#1549 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6298 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 30 kwiecień 2009 - 20:27

A ja szukałam chłopaka który by zamieszkał u mnie bo dostaje cała moja gospodarkę i wszystko inne.
A teraz mam faceta który ma większa gospodarkę ode mnie i mamy problem gdzie będziemy mieszkać, które do którego się ma przenieść :D

Aha :D prawko kat. B to podstawa, jeszcze będę robiła E i A :)

Czy Twój wiek z profilu jest prawdziwy?
Wiem dam się o wiek nie pyta ale jeśli 18sto latka mówi że ma gospodarkę to trochę zaskoczony jestem.
A bardziej zaskoczony jestem tym że myśli poważnie o związku w wieku 18stu lat.
Nie myślałaś troche "pożyć"? Zobaczyć ze 2-3 kraje, postudiowac dziennie? Zobaczyć życie zanim związek, rodzina i praca na chazjiajstwie zajmie Ci całe życie?

PS: Ja teraz kombinuję jak przekonać parę osób żeby zasponsorowali mi kat. C+E a z własnych środków chcę zrobić AM (quad) bo w pracy się przyda jak mnie przyjmą :)
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#1550 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 30 kwiecień 2009 - 20:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wiek ma podany prawidłowo :D

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1551 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 30 kwiecień 2009 - 22:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Prawko Kat ,,T" to podstawa :D:) Z tym prawkiem moge sobie porandkować :D Tylko że nie będe do niej jeździł tylko u niej jeździł :) Heh ona lubi jeździć to możemy pojeździć, tzn będziemy prasować słome. Tylko jeszcze nie mam wieku na prawko :)
Mój Wladimirec podbija świat

#1552 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 01 maj 2009 - 06:05

A teraz mam faceta który ma większa gospodarkę ode mnie i mamy problem gdzie będziemy mieszkać,

Dla rozwiazania problemu proponowala bym Wam wybudowac nowy dom.

Gdzie mieszkac to nie jest problem, gorzej jest jak nie ma sie gdzie mieszkac (bo w jednym domu 3rodzenstwa a w drugim 5) i jeszcze dziecko jest w drodze.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1553 Share rafal88

rafal88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów

Napisany 01 maj 2009 - 12:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Akurat z mieszkaniami to nie ma problemu :) jest w czym wybierac....wazne by dobrze wybrac i byc szczesliwym ze swoja polowka :)

#1554 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 01 maj 2009 - 12:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Odległość która nas dzieli to 260km :) Wiec połączyć sie za bardzo nie da. Tak mam 18 lat w październiku kończę 19.
A myślę poważnie bo balowanie mi obrzydło, trzeba wziąć sie za prace, a resztę dopisze życie :)
O za mąż pójściu to myślę za jakieś 5 lat :) Na razie musze dorosnąć do założenia rodziny :) Trzeba sie czegoś dorobić, a potem rodzinkę zakładać :)

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#1555 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 01 maj 2009 - 13:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @martina widze powazne plany na przyszlosc zycze powodzenia i ich spelnianiu i nich uklada sie o twojej mysli... troche daleko masz tego chlopaka nie myslalas o jakims blizej np. syn sasiada chyba ze w okolic same laski nie ma chlopakow .. wiesz zeby wrazie co mozna by polaczyc twoja i jego gospodarke i by bylo cacy :) .. a co do balowanie to mi sie znudzilo juz ile mozna:.. no to widze tylko jestes rok ode mnie mlodsza no prosze :) ..

#1556 Share jacekkombajnista

jacekkombajnista

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 392 postów

Napisany 01 maj 2009 - 15:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 widzę każdy ma tu już drugą połówkę to może i ja bym tu jakaś znalazł dla siebie taka co by chciała mieszkać na wsi i prowadzić gospodarstwo? :) Dziewczyny piszcie :)

#1557 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 01 maj 2009 - 15:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja moge prowadzic gospodare,ale jak sa maszyny. Tylko ze jestem po cywilnym :) :) no ale co tam cywilnych mozna brac ile sie chce. :) :)
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1558 Share jacekkombajnista

jacekkombajnista

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 392 postów

Napisany 01 maj 2009 - 15:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 banan to śmigaj po rozwód :)
a mówiąc tak poważnie to szukam panny, byle nie po przejsciach... :) najlepiej z moich okolic ale nie warunek

#1559 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 01 maj 2009 - 16:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja panna. :) Koscielnego nie mam. :) Narazie mi nie potrzebny. :)
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1560 Share jacekkombajnista

jacekkombajnista

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 392 postów

Napisany 01 maj 2009 - 16:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Panna ale zajęta:) a mi potrzeba wolnej:P