Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#1521 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 23 kwiecień 2009 - 14:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To juz wiem czemu Andrzej na chwie sie przestal udzielać w tym temacie B) Pewnie wyladował hormony bo nie czuje ''głodu'' do kobiet B)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 12:07
  •  

#1522 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 23 kwiecień 2009 - 17:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 W to nie wierze. Z tym jest jak jazda na rowerze. Tego się nie zapomina B)
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#1523 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 23 kwiecień 2009 - 17:24

To juz wiem czemu Andrzej na chwie sie przestal udzielać w tym temacie B) Pewnie wyladował hormony bo nie czuje ''głodu'' do kobiet B)

Zeby wyladowac hormony to potrzebna jest kobieta :) a w najgorszym wypadku EWKA RACZKOWSKA. B) pozostaje tez i wlasna graba.

Pewnie @Andrzej sie nie udziela bo tu juz malo kobiety sie udzielaja. Wszystkie sie gdzies pochowaly. B)
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1524 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów

Napisany 23 kwiecień 2009 - 17:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ty to Basia jesteś bezpośrednia... Az do bólu. Nie ma kto pisać bo np @martina uczy się do matury.
Zapraszam na swój profil

#1525 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 23 kwiecień 2009 - 17:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a co pomylilam sie w czyms????? B) B) aha jeszcze stronki XXL zeby rozjuszyc to wszystko. B)
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1526 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 25 kwiecień 2009 - 22:50

kolego tak naprawde swoje gospodarstwo rolne posiadam juz od 1995 roku i nawet jak miałem epizod w swoim zyciu i byłem w zwiazku z paniom prawnik to tez jej nie przeszkadzało ze mam gospodarstwo i ciagle tam przebywam i jak ktos mowi ze panienka nie che go widziec na ciagniku to niech sobie zmieni panienke tak naprawde to ona go nie akceptuje takim jaki on jest.

A czy ja mówie że mam panne co nie chce mnie widzieć na ciagniku??? B) Własnie mówie że mam sznase u tej co sama lubi nia niej siedzieć, Ale teraz to już.... Za wiele sie zdazyło żeby o niej mówić
Mój Wladimirec podbija świat

#1527 Share skiet135

skiet135

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 26 kwiecień 2009 - 10:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Widzę że temat coś ruszył B) A propo tego problemu że dziewczyna nie chce mnie widzieć jak pomagam w gospodarstwie ja go nie posiadam. Nawet jak Madzia była raz u mnie to musiałem iść pomóc wujkowi ładować kukurydze to poszła ze mną i potem jeszcze była dumna że tak pomagam. Więc są też normalne dziewczyny z miasta które potrafią zrozumieć B)

#1528 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 26 kwiecień 2009 - 11:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A panna która sama bez twojej wiedzy ubiera twoje ciuchy robocze i przychodzi ci pomóc to jest dopiero skarb B) Doświadczyłem tego na własnym podwórku B)

Honda - The Power of Dreams :)

#1529 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów

Napisany 26 kwiecień 2009 - 11:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No widzę że piszecie o normalnych dziewczynach. Oj takich to ciężko szukać.
W piątek usłyszałem że u jednej szans nie mam dlatego bo ona szuka chłopaka ale z miasta. Dodam jeszcze że dziewczyna jest ze wsi...
Zapraszam na swój profil

#1530 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 26 kwiecień 2009 - 11:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ehh właśnie problem z tym ze mało która che na gospodarkę B)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1531 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 26 kwiecień 2009 - 11:55

No widzę że piszecie o normalnych dziewczynach. Oj takich to ciężko szukać.

A ta niby NORMALNA to jaka jest?????? B)

@andrzej ja tu z tego co czytalam to kazda chce isc na gospodarke a Ty piszesz ze nie chca????
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1532 Share rafal88

rafal88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów

Napisany 26 kwiecień 2009 - 12:18

Ty to Basia jesteś bezpośrednia... Az do bólu. Nie ma kto pisać bo np @martina uczy się do matury.

Ja jakoś tego nie zauważyłem B) Jestem u niej już drugi dzień i jakoś sie nie uczy B)

#1533 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów

Napisany 26 kwiecień 2009 - 12:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No wiem że jesteś i ją gryziesz B)
Zapraszam na swój profil

#1534 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 26 kwiecień 2009 - 12:58

A ta niby NORMALNA to jaka jest?????? B)

@andrzej ja tu z tego co czytalam to kazda chce isc na gospodarke a Ty piszesz ze nie chca????

A czy ja mówię o kimś z AF??? B)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#1535 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 26 kwiecień 2009 - 13:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 zreszta gadac i pisac a to zrobic to wielka roznica.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1536 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Oczywiście praca na 80 ha , mój sprzęt muzyczny i rolniczy , oraz muzyka

Napisany 30 kwiecień 2009 - 09:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja się zakochałem :D , ma piękne imię , Dominika :D . To miłość od pierwszego wejrzenia , :)
Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

#1537 Share Bawidamek

Bawidamek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 30 kwiecień 2009 - 09:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a to jest milosc w oby dwie strony??jesli tak to gratulacje :D

PS:a w swieto pracy mozna pracowac??
www.takeagift.pl/polecam:120152 --> Bardzo fajna stronka i mozna duzo narod wygrac POLECAM

#1538 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 30 kwiecień 2009 - 09:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no pewnie a ktos ci zabroni pracowac i zalezy w jaki sposob..

w niedziele ludzie pracuja a seito pracy nie bedzie :D haha ..

no no ciezko znalesc taka laske co by chciala zostac na wsi jak mieszka na wsi to moze i jej sie podoba bo taka z miasta ciezko jest raczej namowic na gospodarke no ale sa takie co szujaka chlopaka ze wsi i chca z nim gospodarzyc a jej rodzice zeby dala sobie z nim spokoj znam taki przypadek osobiscie .. no ale coz zawsze jest cos pod gorke haha .. no no a czesc lasek ze wsi chce sie wyrwac i szuka chlopaka z miasta chociasz nie raz tak sobie mysle (mieszkam w miescie) ze wiekszosc lasek w miescie takim wiekszym to pustki .. i ciezko o czyms z nimi pogadac.. no najlepsze moim zdaniem sa laski z malych miasteczek i ze wsi wiem bo tylko takie mialem a jak mialem laskie ze swojego miasta to byla ze mna 5 dni szalu nie ma bo tak to jest jak laska slucha kolezanek i mysli ze jak koles ma tylko jedno w glowie i tylko na to czeka.. a praca na wsi to jest chyba cos co ma sens bo robisz dla siebie i tak jak uwazasz jak poscielisz tak bedziesz mial w zyciu .. a tu robisz w jakims zakladzie za gorsze ...

#1539 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 30 kwiecień 2009 - 10:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja na ten przykład nie chciałam mieć chłopaka z miasta czy nawet ze wsi ale z działki, bo takinie rozumie jak mu mówię ,,Przepraszam kochane dziś nie mogę bo muszę zboże sieć" on na to ze ok a potem dowiaduje się że był wtedy na imprezie z inną dziewczyna :D Ale co zrobić...
Albo powiem takiemu że jak trzeba to biorę ciągnik czy coś i jadę do roboty, to on popatrzy na mnie jak na idiotkę i parsknie śmiechem. :D
teraz mam faceta z ładnym gospodarstwem i nie przeszkadza mi to :) Fanie jest jak za dzwoni i mówi co robił w polu czy czemu dziś przegląd robił :) Mnie to nie przeszkadza, że przesz dzień nie ma dla mnie czasu, zawsze odbijamy sobie wieczorkiem :)

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1540 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 30 kwiecień 2009 - 13:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja jestem z miasta i raczej bym sie z ciebie nie smial lecz bylbym pelen podziwu ze chce ci sie robic w polu ze nie udajesz jakies paniusi ktora zobaczy swinie i steka ze brzydko pachnie albo cos .. moja kuzyna mieszkna na wsi od malego i co do szopy nie wejdze po smierdzi to wez to ja z miasta w zniwa robilem sam bo wujek z kuzynem w polu troche ciocia mi pomagala a tak to myk myk pol godzinki i opszatniete :D .. no i za to cie podziwiam ze nie boisz sie pracy bo to chyab nic dziwnego ze jak jestes ze wsi to robisz i pomagasz rodzica to na moje zasluguje na docenienie ze nie wstydzisz sie tego gdzie mieszkasz a wrecz odwrotnie jestes z teog dumna i z checia idziesz do pracy ... no wiem cos o tym moja laska tez miala mi za zle ze od 5 rano do 2 w nocy byelm na pol a do niej nawet pol smsa nie napisalem no ale jakos wytrzymala te kilka dni przewaznie wieczorem gadalismy ..