marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

13091993    0

Widziałem dziś Dominikę :) Była otoczona swoimi równie boskimi siostrami i nie dało się podejść ;) Moja niedoszła dziewczyna rzuciła chłopaka i pisze do mnie na NK , że już nie są razem , co mam jej napisać ? Ta niedoszła to też Dominika , mam słabość do tego imienia , to już chyba trzecia :D


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skiet135    5

To bierz się za Dominikę jak wolisz to imię :) Ja tak samo mam słabość do imienia Magda i się udało ;) Teraz mam swoją Madzimkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Nie rozmawiałem z nią , ale wyślę jej zaproszenie na NK , jak nie zaakceptuje to biorę się za tę drugą i to ostro :D

Właśnie poszło ! ;)


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

to z iloma na raz kręcisz?? bo się gubię


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Kocham jedną .

Druga klepie mnie po tyłku .

Trzecia , niedoszła pisze mi , że nie ma chłopaka i się uśmiecha . ;):):D


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

I pewno z żadną nic nie wyjdzie....


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Ale do tamtych dwóch nic nie czuję .


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Bierz sie za ta co kochasz a tamte olej .. bo zobaczysz z zadna ci nie wyjdzie .. chociasz ja zawsze z dwiema krecilem i potem wybieralem jedna .. no ale wiesz lepiej nie ryzykowac ;) .. i bierz sie za ta co kochasz ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

I znów sama ;)

 

Do wiadomości dla wszystkich Rafał88 mnie zostawił...

Bez żadnego powodu powiedział mi koniec i to w dodatku przez sms.

Aaa...

Sory był powód praca...


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Wow ;) No to chłopaki chyba trzeba mu zrobić jesień średniowiecza za skrzywdzenie naszej Martusi...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

mineral1 spokój... przez monitor możesz sobie zrobic wiele;p co do Marty jesli to jest cos prawdziewego walcz o to... lecz jeśli nie... co było a nie jest nie pisze sie w rejestr... może to nie sa słowa które byś chiała usłyszeć jednak inaczej tego skomentować nie moge... osobiście nie jestem przekonany do związków na odległośc nie jestem.... a praca w żuyciu powina zajmowac 2 miejsce to do @rafal88 i siebie...


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Odległość ma na pewno znaczenie. Praca ważniejsza?? hmm niedawno pewna znajoma mi na gg pisała ze jej chłopak chyba bardziej dba o samochód niż o nio... Tez mieszkają daleko od siebie.

Rafał jak dla ciebie najważniejsza jest praca to się z nią ożeń i będziesz szczęśliwy.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Spox @Mateush może deczko mnie poniosło. Tylko błagam nie myl mojego nicka.

Napisałem tak bo wg mnie bardziej durnego wytłumaczenia wymyślić nie mógł. I do tego zarwanie przez SMS.... Naprawdę mógł się trochę bardziej wysilić.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Jeszcze nie zaakceptowała , nie było jej ;)


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no no powod nie za dobry i przez sms to tak lipa no ale ja bylem jeszcze lepszy nagle zerwalem z nia kontakt i przez 3dni pisala ciagle dzwonila a ja nie osiaglany az do mnie przyszla powiedziala co chciala ja ja wysluchalem i sobie poszla nie miala najlepszej miny no ale czusz nie wiedzialem jak jej powiedziec ze to koniec .. jak to ze kocham swoja byla nie przeszkadzalo jej i ze sie z nia chcialem kilka razy po tajemnie spotkac to stewierdzilem ze moze milczenie bedzie najlepsze i sie udalo ;) ..

 

no a co do samochodu to tez znam kilku takich .. raz nawet widzialem jak koles z laska jechal zajechali na parking a mial stara corse ale ladnie zrobiona to musze przyznac .. i chodzi i cos ogladal za chwile wyciera rekawem lusterko a laska sobie czeka haha

 

a co do zwiaskow na odlegosc juz ponad rok jezdze 30-40km do swojej laski i jest nam dobrze ze soba i sama mnie wygania do pracy chociasz jak bylem u kuzyna na wsi to sie na mnie wkurzala nie raz ze przez caly dzien pol semsa tylk wyskrobalem ..

 

a Marta nie przejmuj sie jestes mloda jeszcze sobie znajdziesz nie jednego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

30-40km to ok ale tu było 260 w jedno stronę ...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

ahaa tego to nie wiedzialem ze az tak duzo .. to tez w sumie pytanie czy to mialo sens??

 

wiesz znam laskie co niby ma kolesia z niemczech a nie widziali sie ani razu a sa juz 3 miesiace razem to jzu jest paranoja jak nic ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Lepiej zerwac niż życ w tzw. "toksycznym związku" lub z przyzwyczajenia ;)


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Co wczesnej pisałem o koleżance co ma chłopaka daleko to ich dzieli ponad 300 km i są ze sobą już chyba 3 lata. Ale czy można nazwać to byciem ze sobo??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no sa ze soba 3 lata i co ile sie widza? raz w miesiacu? bedac z laska przez miesiac dwa pewnie sie z nia bys wiecej razy widzial jak by mieszkala nie daleko ciebie niz oni na taka odlegolosc .. i ciekawe czy jedno drugiego nie zdradza po katach na taka odleglosc ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

raz w miesiącu, było by dobrze. widują się 3-4 razy w roku. są wtedy kilka dni razem. Szczerze mówiąc ja osobiście uważam ze to się rozpadnie ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti565    2
I znów sama ;)

 

Do wiadomości dla wszystkich Rafał88 mnie zostawił...

Bez żadnego powodu powiedział mi koniec i to w dodatku przez sms.

Aaa...

Sory był powód praca...

dziewczyno nie pierwszy i nie ostatni więc głowa do góry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Zależy jak bardzo się zagazowała. Im bardziej tym bardziej boli.....


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majranjd    8

Oooo a kiedys trafiłem na etap dzielenia gospodarek i biznesów na odległosc... Ot i problem rozwiazany ;)


DEZERTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj