Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#1441 Share BSZ110

BSZ110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Ciężarówki;)

Napisany 30 marzec 2009 - 20:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Oj tak czytam i czytam i widze, że nie ma lekko z dziewczynami... @banan575 sadze, ze nie dowiedzą sie o tej fotce ale lepiej dmuchac na zimne ;) a co do tych Pań na fotce to jednak lepsza co siedzi na kolanach, nie powiem, rześka jest:D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 03:58
  •  

#1442 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 30 marzec 2009 - 20:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jednemu będzie się widziała ta na kolanach a innemu ta druga. trzeciemu żadna ;) O gustach się nie dyskutuje ;)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#1443 Share BSZ110

BSZ110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Ciężarówki;)

Napisany 30 marzec 2009 - 20:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Co prawda to prawda ;)

#1444 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 30 marzec 2009 - 21:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja teraz na nic czasu nie mam :D
Matura się zbliża i trzeba sie wziąść do roboty.

W środe zobacze sie z kotkiem ;) :) ;) Nareszcie :)

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#1445 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 30 marzec 2009 - 21:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ooo ;))) to gratuluje Martuś ;)))

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#1446 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 30 marzec 2009 - 21:33

Jednemu będzie się widziała ta na kolanach a innemu ta druga. trzeciemu żadna :D O gustach się nie dyskutuje :)

A moze by podyskutowal o gustach??? ;) Bo i tak te sposoby na podryw sa nic nie warte. :)

Moze Wy pany powiecie co Was ciagnie do kobiet. ;)
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1447 Share maverick1803

maverick1803

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Lokalizacja:Wielkopolska-->powiat Jarociński-->moja miejscowość wieś Kadziak

Napisany 30 marzec 2009 - 21:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak dla mnie to kobietka musi być :sympatyczna,inteligentna,miła,kreatywna,szczera,seksowna,wrażliwa,tolerancyjna,
zmysłowa,otwarta,uczciwa,kulturalna,elokwentna,przyjazna,wesoła,zgrabna,pomysłow
a,zwariowana,opiekuńcza,wykwintna
,pomocna,pomysłowa,ale przede wszystkim musi być skromna :D jak się taka urodzi do dajcie mi znać ;)

a i zapomniałem dopisać najważniejszego,musi być przede wszystkim wyrozumiała ;)

#1448 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 30 marzec 2009 - 21:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 wiekszosc tych zalet to maja te po 60tce te SIWE i maja jeszcze jedna zalete sa juz WIERNE
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1449 Share maverick1803

maverick1803

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów

Napisany 30 marzec 2009 - 21:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 dlaczego tak uważasz,ja mam wiele koleżanek które nie mają 60-tki nie mają menopauzy i mają 90%tych zalet ;) ale ja bynajmniej teraz wolę być sam :) a i tak poważnie to laski mnie same podrywają :D a ja nie mogę się od nich odczepić i to nie przechwałki..... ;)

#1450 Share adamlupus

adamlupus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 251 postów

Napisany 30 marzec 2009 - 21:58

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 litości...po 60tce ;)...

ja teraz podrywam kartki w książce ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1451 Share maverick1803

maverick1803

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów

Napisany 30 marzec 2009 - 21:58

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 heh i żeby sobie ktoś nie pomyślał to nie jestem homo po prostu wolę być wolnym strzelcem i poczekać na tą która bedzie miała 100%tych zalet ;)

soory bo ktoś mnie chyba źle zrozumiał te koleżanki mają po 19 21 22 wiosenki więc dlatego nie mają menopauzy.................
Ja mam 21 i uważam że mam jeszcze czas ;) a jesli chodzi o podryw to według mnie najlepiej jest udawać niedostępnego wtedy się laski nakręcają :D

#1452 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 30 marzec 2009 - 22:07

Jak dla mnie to kobietka musi być :sympatyczna,inteligentna,miła,kreatywna,szczera,seksowna,wrażliwa,tolerancyjna,
zmysłowa,otwarta,uczciwa,kulturalna,elokwentna,przyjazna,wesoła,zgrabna,pomysłow
a,zwariowana,opiekuńcza,wykwintna
,pomocna,pomysłowa,ale przede wszystkim musi być skromna :D jak się taka urodzi do dajcie mi znać ;)

A to ty widzę ze chcesz mieć cały harem ;)

af muli ;/

bullet_black.png

#1453 Share maverick1803

maverick1803

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów

Napisany 30 marzec 2009 - 22:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a banan 575,powiedz która kobieta po 60 jest seksowna i zwariowana,bo nie znam takiej,nom i która babka po 60 ma jeszcze całe uzębienie??hyhy chyba że sztuczne od dziadka pożyczy ;)

NO a co andrzej2110,tego kwiatu jest pół światu więc trzeba dobrze szukać i wybrać,tym bardziej że ta kobieta ma resztę życia z Tobą spędzić na wsi na dobre i na złe albo raczej tak jak w rodzinie mostowiaków z m jak miłość ;)

Nie pisz posta pod postem !!!!!

Edytowany przez andrzej2110, 30 marzec 2009 - 22:12.

#1454 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 30 marzec 2009 - 22:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 pewnie ze pol swiatu. Szukajcie hehehe albo niech one Was szukaja.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1455 Share maverick1803

maverick1803

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów

Napisany 30 marzec 2009 - 22:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 nom pewnie że nas znajdą ;) i się banan575 zdziwisz :Pmyślisz że co tylko faceci zarywają do lasek,to nie jest średniowiecze rycerzyki już nie istnieją teraz są prawdziwi faceci z jajami ;) i oni wiedzą czego chcą i, jaka samica im pasuje a jaka nie, nom może to troszkę źle powiedziałem, lecz chyba wiecie o co mi chodzi :D

Edytowany przez andrzej2110, 30 marzec 2009 - 22:34.
cytowanie posta wyżej

#1456 Share adamlupus

adamlupus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 251 postów

Napisany 30 marzec 2009 - 22:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 podryw nie istnieje ;) to tylko takie wyimaginowane zjawisko

"Gdybyś kiedy we śnie poczuła, że oczy moje już nie patrzą na ciebie z miłością, wiedz, żem żyć przestał."
— Stefan Żeromski

#1457 Share miroM1984

miroM1984

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 01 kwiecień 2009 - 09:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 http://sympatia.onet...c,artykuly.html

no trzeba sie brać do roboty ;)

#1458 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 01 kwiecień 2009 - 09:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Smiech na sali ten podatek. To ludzie teraz beda mowic sakramentalne TAK po to zeby podatku uniknac. Czyli na sile ludzi zmuszaja. Oni naprawde chyba sie nudza w tym sejmie.

@maverick1803 jak taki koles ma kase, chate, auto to zawsze kozaczy i szuka cud kobiety madrej ladnej itp, a jak nie masz nic to zapomnij ze tak pokozaczysz.

Jak Cie panna rozszyfruje to znajdzie sobie szybko innego, i co powiesz wtedy o niej jak Cie zostawi ze to K.....wa???
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1459 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 01 kwiecień 2009 - 18:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 banan575 dałaś się nabrać .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1460 Share maverick1803

maverick1803

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów

Napisany 01 kwiecień 2009 - 18:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 banan575 jesteś śmieszna!!! ja mam kasy srednio,i nie kozacze się bo nie mam czym na to wszystko co teraz mam pracowali moi rodzice, dziadkowie,mój kolega ma kasy w chu.........jest on moim sąsiadem jego ojciec ma największą firmę budowlaną w powiecie jarocinskim teraz w jaroc budują aqwa park za 13mln zł,wszyscy znają jego nazwisko kumpel jest również przystojny i inteligentny,ma super auto pasata B6 a ma dopiero 18 lat ja mam 21 i mam golfIII i on również nie kozaczy,bo również uważa że nie ma czym,a wszkole nigdy się on nie wywyższał ani przy mnie i nikomu nie wygaduje że ty jesteś biedny a ja jestem bogaczem i jak bede chciał to będziesz mi buty czyścił lub coś. i mam też kumpla który nie ma za dużo kasy,samochodu,internetu,pięknej chaty,zaje..........rodziców i w ogóle może on liczyć tylko na siebie i jakoś ma on dziewczynę która jest piękna inteligentna,kreatywna i w ogóle super laska i ona zna jego sytuację majątkową zna też mnie i mojego młodszego kumpla sąsiada który ma kasy że hej i jakoś nie zrezygnowała ze swojego chłopaka więc co ty tu mi piszesz,to są stereotypy!!!ja mam koleżanki z miasta które są bardziej nadziane niż ja a mają też chłopaków ze wsi którzy mają gosp i nie często mają kasę ale one są gotowe zostać a mimo to w okół nich kręci się też kilku nadzianych kolesi i jakoś one nie zrezygnowały ze swoich chłopaków....dziwie się że ty uważasz inaczej ;)