Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#121 Share Mateush

Mateush

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 26 luty 2009 - 21:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 na kogo dzisaj polujemy? propozycje?
sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 11:16
  •  

#122 Share MarcinPykuS

MarcinPykuS

VIP, były Moderator Forum

• V.I.P.
  • rank
  • 2961 postów

Napisany 26 luty 2009 - 21:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 W związku ze zbliżającym się świętem (chodzi mi o Dzień Kobiet :) ), chciałbym "obadać" temat. Co kupić osobie, na której mi zależy :) ?

Chociaż nie wiem sam, czy się w to pakować-może odpuszczę :) ...

#123 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 26 luty 2009 - 21:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

no własnie niech uządzi sobie polowanie na misia;d

to kupel slepy czy inny jakiś?? jak mozna czegoś atkiego nie iwdzeić... pozatym trza go było oświecić;p co z Ciebie za kolega?

Sory ,ale ja uważam że to zbyt prywatne sprawy żeby się do nich mieszać. Kto z kim jak i dlaczego to mnie g. obchodzi to jest wg. sfera intymna i tyle. Takie jest moje podejście. Jakoś nie potrafie zrozumieć ludzi którzy polegają na zdaniu kumpli/koleżanek. Albo najzwyczajniej jestem na to za głupi.
,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

#124 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 26 luty 2009 - 21:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 czemu odpuścisz?? nie jest tobą zainteresowana??

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#125 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 26 luty 2009 - 21:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ech chłoapki...JA to bym chciała zeby bez słów wiedział o co chodzi i juz :)
nie nosi okularów :) więc ślepy nie jest...po prostu jest wspaniałym człowiekiem :) i podziwiam Go za wszystko :)
JA tylko pytam profilaktycznie i tak zrobie po swojemu,albo nic nie zrobie :)

#126 Share zen88

zen88

Użytkownik

• Validating
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 26 luty 2009 - 21:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Akurat na 8 marca nikt niczego lepszego od kwiatów nie wymyslił , oczywiście jesli chcesz tak bardziej oficjalnie.

#127 Share PacyficVista

PacyficVista

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 26 luty 2009 - 21:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Oficjalnie czy nie na 8 marca nie ma nic lepszego niż kwiaty.

A z mojego marnego doświadczenia wiem ze jesteśmy ślepi :) Widzimy to co chcemy i niekiedy nie zauważamy oczywistych znaków :)

#128 Share MarcinPykuS

MarcinPykuS

• V.I.P.
  • rank
  • 2961 postów

Napisany 26 luty 2009 - 21:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A nie wiem sam... Poznaliśmy się w gimnazjum, ona do mnie zagadała pierwsza, wszystko było ok, ale ja zawaliłem :) . Źle to rozegrałem (zamiast mniej sms-ów i gadu-gadu, miałem się z nią osobiście spotykać-ale głupi wtedy byłem-może i nadal jestem, ale teraz postaram się to inaczej rozegrać, o ile mi się uda). Układało się między nami dobrze-tak sądzę, zwierzała się mi, wierszyki miłosne itd...No i potem okazało się, że jeszcze jeden chłopak się przyczepił, akurat rzuciła go wtedy dziewczyna, no i próbował do niej. Ja wtedy odpuściłem (niepotrzebnie, mogłem próbować dalej, bo i tak się mu nie udało :)). Znajomość się urwała, ale po pewnym czasie chciałem jeszcze raz spróbować, ale nie było już tak jak na początku. No i kiedyś tam mi napisała, że nie chce mieć ze mną nic wspólnego itd, a teraz znów jest ok-zapytałem o co była zła-a ona, że nie była zła...jak tu zrozumieć dziewczynę :) :) . Będę próbował to powolutku "pchać" do przodu. Może się uda...Eh...

#129 Share tomek0303

tomek0303

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Zainteresowania:heh kobiety, sport, rolnictwo, i jak kazdy w tym wieku imprezy itp.

Napisany 26 luty 2009 - 21:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Witam wszystkich uwodzicieli i uwodzicielki:) choć swieżak ze mnie na tym forum, widzę że akurat ten temat może być ciekawy:P

#130 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 26 luty 2009 - 21:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Stary mając taka okazje to nic tylko działać :)
Jedyny problem że to cienki lód hehe
,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#131 Share zen88

zen88

Użytkownik

• Validating
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 26 luty 2009 - 21:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 nie ma ryzyka nie ma zabawy. @MarcinPykuS a co Ci szkodzi spóbowac , a nóż sie uda.

#132 Share PacyficVista

PacyficVista

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 26 luty 2009 - 21:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Moze i ma cienki lód ale jak to mawiają w życiu nie ma game over, jest tylko next level =) Wiec do roboty...... :)

#133 Share MarcinPykuS

MarcinPykuS

• V.I.P.
  • rank
  • 2961 postów

Napisany 26 luty 2009 - 21:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Próbowałem zapomnieć, ale się nie da...ciągle się na nią natykałem :) .

W dodatku moja mama, chodziła z jej mamą do klasy...więc się znają (tu jest mały +)...

:)

#134 Share tomek0303

tomek0303

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Zainteresowania:heh kobiety, sport, rolnictwo, i jak kazdy w tym wieku imprezy itp.

Napisany 26 luty 2009 - 21:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Marcin z mojego nieduzego doswiadczenia moge Ci tylko dardzic aby sie nie czaic jak Ci zalezy podbijaj ostro i nie patrz sie na innych jak bedzie sie za bardzo opierala daj spokuj nie jeden kwiat na ziemi a kiedys bedzie zalowala. Jak to moja pewna kolezanka stwierdzila ze dziewczyny lubia takich troche zimnych draniow nie mozesz jej pokazywac ze bezgranicznie Ci na niej zalezy bo wtedy ona przestanie sie o Ciebie starac

#135 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 26 luty 2009 - 21:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Witam wszystkich uwodzicieli i uwodzicielki mam zamiar dołączyć się do tematu. Ja kiedyś miałem tak że jedna laska była napalona a ja dzień wcześniej podorywki robiłem i miałem do niej wpaść w niedziele a byłem po zeszłym dniu tak słaby że zasnąłem a ona czekała obraziła sie i teraz ma kogoś innego a ja jestem sam ;(((. Są tu jakieś dziewczyny z woj śląskiego okolice Wodzisławia śląskiego??

#136 Share tomek0303

tomek0303

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów

Napisany 26 luty 2009 - 21:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 petes niefortunny okres wybrala na rozstania z Toba ta niewiasta, bo nici z imprez teraz ;/ bo tak to bym Ci polecil wpasc na impreze i sie zabawic napewno bys jakas ciekawa poznal

#137 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 26 luty 2009 - 21:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 też tak myślę aby wyskoczyć gdzieś później i się zabawić i złowić coś ;DD Czemu dziewczyny niektóre nie rozumią że zmęczenie jest bardzo silne i niekiedy nie da się zasnąć. Ale nic mówi się trudno;/

#138 Share tomek0303

tomek0303

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów

Napisany 26 luty 2009 - 21:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 heh trzeba bylo wymyslec inny powod np. cielak ci uciekl i go szukales mysle ze wtedy bylo by latwiej;p u mnie kiedys gosc jak bym na waksach i na drugi dzien facetka sie go pyta dlaczego go nie bylo a ten mowi ze bym na pogrzebie babci wiec widzisz jak byla potrzeba to nawet babke usmiercil;p

#139 Share zen88

zen88

Użytkownik

• Validating
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 26 luty 2009 - 21:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 nie rozumią bo nigdy nie były tak zmęczone

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#140 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 26 luty 2009 - 21:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a powiec takiej jak ona nigdy nie miała nic do czynienia z gospodarką ale fajna laska była