Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#1361 Share klama

klama

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 413 postów

Napisany 23 marzec 2009 - 16:39

A no było o oleju, całkiem obszerny temat http://www.agrofoto....szyn-t1922.html , poza tym @klama nie udzielał sie w tym temacie, więc nie wiem co Ty tu klamie? :)

No wiesz troche sie udzielalem ale jak @banan575 nie było :) Teraz tylko czytam......
I weście troche wyluzujcie....... Ta dyskusja do niczego nie prowadzi..... Jeszcze zaczniecie gadac kto ma jakie doswiadczenie, kto mial jakich przodków, jak wy charujecie i nie wiem co jeszcze :)
(chyba ta pogoda tak na was działa. )
Wiosna idzie więc może pogadamy o tym o czym jest temat ?
KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 11:32
  •  

#1362 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 23 marzec 2009 - 16:59

Nie przesadziłeś trochę z tym tekstem? Basia może i nie poczuła się tym urażona ale od wielu dziewczyn za taki tekst byś oberwał.

Ani troche. Jestem za pełnym równouprawnieniem kobiet :) Jak bananowa wyzywała forumowiczów od głąbów to wszystko było OK. Poza tym jakieś poczucie humoru i dystansu trzeba mieć, a ja nie jestem zamulonym pantoflarzem :) ot zwykłym chamem i prostakiem z małej wsi :)

No wiesz troche sie udzielalem ale jak @banan575 nie było :) Teraz tylko czytam......

Sory, mój błąd, nie czytałem całości i przeoczyłem Twoje posty :)

@klama dobrze gada, pogadajmy o czymś co jest na temat :)

#1363 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 23 marzec 2009 - 17:17

Wiosna idzie więc może pogadamy o tym o czym jest temat ?

O właśnie świetna wypowiedz. Wiosna się zaczyna psy już ruszyły koty też więc tylko ludzie muszą się ruszyć. :)
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#1364 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 23 marzec 2009 - 18:31

Hello
Baśka hamuj się.... Na mnie nie siedli że na kasę lecę!!! tylko na tobie... WIĘC???

:)

przeczytaj posta co @andrzej napisal temat byl o czym innym a on zrobil ze mnie ze lece na kase a potem wy reszta.

Masz racje Ty na kase nie lecisz tylko wartosc prezentow przeliczasz ot co.

Na @andrzeja siadlam?????? Powiedz to @marcinowi czemu go upominal tu i ciapal mu na czerwono w postach???

Panowie macie przyklad nie kupujcie TANDETY!!!!!!!.

ps. @andrzej jest zakochany w Tobie @martina

Wy panowie uczcie sie kim baby sa.

Hihi. Wiosna idzie wiec trzeba bedzie wychodzic na romantyczne spacerki.

Kolego @mirasek napisalam tylko do jednego usera ze jest glabem ale polecialam za to na urlop. Nigdy do wielu. no ale wiesz ty zawsze ubarwisz.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1365 Share rafal19

rafal19

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 23 marzec 2009 - 18:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A Ty chodzisz na te spacery?

#1366 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 23 marzec 2009 - 18:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie zrobili tylko wyciągnęli prawdę :)

PS w kim jestem zakochany nie twoja sprawa. Najważniejsze że nie w tobie :)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#1367 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 23 marzec 2009 - 18:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 czasami jak jest ladna pogoda to ide. Na mecz naszego wiejskiego zespolu posmiac. Czasami przejsc sie przez moja wioske.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1368 Share rafal19

rafal19

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 23 marzec 2009 - 18:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja mieszkam na kolonii to rzadko bywam na wiosce ale nie ma tam niczego ciekawego wiec nie załuje ;]

#1369 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 24 marzec 2009 - 18:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Heh dziaś to miałem taki dzień dziwny. Heh najpierw stałem tak u gory na korytarzu w skzole przy schodach takie miłe miejsce na śrdku korytarza :) Taki przymulony patrzałem na dół. Co chcwile odwracałem sie w strone Ani śmiała sie, no to myśle ee zas się tak skończy jak zawsze tylko na tym. No ale potem jej kuzynka heh na ostantije przerwie wzieła jej błyszczyk i szybko mi dała :) :lol: Jutro jej oddam i przynjamnie bedem iał okazje pogadać sobie. Tylko z kąd tą odwage, jakos taki nie śmiały jestem w stosunku do Niej. A i jeszcze jeden incydent który mi sie nie podoał. Chcą mnie swatać z mojadawna byłą która mi się ani nie podoba ani nic nie czuje do niej kazdy tak gada tzn dziewczyny bo chłopaki mądre i mnie z ną nie wkręcą. Sie wkur**** i rykłem na korytarzu Ania to pewnie słyszała. Weźcie się ode mnie odpier*** Każdy dobrze wie że kocham Anie i wogóle nie prubójcie mne sfatać bo juz kilka dni to robicie i ogólnie to mzniejszacie szanse u Ani. Dajcie mi spokuj!!!!!! Dla mnei jest to takie troche hmm nachalne bo cała szkoła wie bo myśleli wieki zwiazek 2 rolników Ja + Ania. Małego czyli mnie i wielkiego czyli jej :P (nie chodzi o wzrost tylko o hektarowosć :) :) ) i tak chcę mnie sfatać i tak se myśle czy ja nie zasługuje na jakąś ładniejszą tylko ta najbrzydszą w klasie tym bardziej nie kocham jej Tylko Anie I dla mnie to sie mija z celem takie sfatanie :). Bo fakt faktem fajnie sie z nią gada o rolnictwie :lol: idzie do tej szkoły co ja tylko ona do technikum a ja do zawy ale ona tak po za tym to jest lekkich obyczjów :lol: Kumpel w osiemnaste urodziny ją hmm hmmmmm :) Narazie tylko Ania sie dla mnie liczy żadna inna
Mój Wladimirec podbija świat

#1370 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 24 marzec 2009 - 18:49

Nie zrobili tylko wyciągnęli prawdę :P

PS w kim jestem zakochany nie twoja sprawa. Najważniejsze że nie w tobie :)

Zakochany we Mnie byles jak grales jeszcze jako DJ na radiu. :) :lol:

Pamietasz te slowa co mi powiedziales???? :) :) Jakie to bylo romantyczne. :) :lol: a Ja Cie .................. Jaka ja bylam nie dobra. :lol:

PS. zlego zdania o TOBIE nie mam.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1371 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 24 marzec 2009 - 18:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 nie byłem. Pozory mylą :lol:
dalej gram tylko na innym :lol:

PS teraz gram nawet :lol:

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#1372 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 24 marzec 2009 - 19:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 nie dosc ze w tym temacie SPAMER to jeszcze i SCIEMNIACZ :lol:

Pamietasz co zawsze grales dla MNIE???? zawsze piosenke zespolu AMADEO???????? :lol: :lol: i pamietasz te dedykacje.... ups wymksnelo mi sie.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1373 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 24 marzec 2009 - 19:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Amadeo?? Ty chyba wolisz Del Junior.

bullet_black.png

#1374 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 24 marzec 2009 - 19:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a widzisz????? jednak cos pamietasz. :lol: byla AMADEO- CO ZROBILAS Z SERCEM MYM :lol: a druga to DEL JUNIOR-DOTYK TWOICH RAK :lol:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1375 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 24 marzec 2009 - 19:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Widzę ze dałaś się wkręcić :lol: oj Baśka, Baśka :lol:

PS nie mam chyba tej nutki amadeo już.

bullet_black.png

#1376 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 24 marzec 2009 - 19:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dobrze wszyscy wiedza ze byles zakochany we Mnie. :lol: wiec nic nie krec.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1377 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 24 marzec 2009 - 19:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Oj Baśka Baśka. I tu się mylisz. Jest ktoś inny kogo nie ma na tym forum.

bullet_black.png

#1378 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 24 marzec 2009 - 19:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 tak wiem, a Mnie rzuciles jak wyzmieta szmate. :lol:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1379 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 24 marzec 2009 - 19:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak można rzucić czego/kogoś czego/kogo nie ma??

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1380 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 24 marzec 2009 - 20:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja pierdyle wy się kłócicie a ja nie wiem co robić ehh :lol: Pomóżcie. Nie wiem jak jutro porozmawiac z nia o czym nie chce być nudny i nie moge muła złapać
Mój Wladimirec podbija świat