Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#1341 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 22:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 w jaki sposob??? Bedac na wakacjach kazalam @andrzejowi wkleic cytat do @martiny zeby kolesia olala tylko inaczej to pisalo mianowicie MARTINA OLEJ GO

A potem wyskoczyliscie z haslami ile to oleju przepalonego macie w domu.

Sorki ale tego nie da sie wam wytlumaczyc.A jak wytlumaczysz to dostaniesz bana za OT

@Andrzej jestes najwiekszym SPAMEREM i OTowcem co robi balagan w tym temacie.

Mam nadzieje ze zrozumiales co napisalam @Marcin nie raz cie upominal.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 08:39
  •  

#1342 Share Mateush

Mateush

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 22:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja sie tu nie odzywałem przez 2 dni bo mi głupio jest nadal jak mi Basia powiedziała to co powiedziała... w sumie Andzej zejdź z niej!! temat o dyskotece sie skończył i po co do niego wracac? na dyskoteke zawsze można zaprsoić kolege który chce spędzić miło czas z fajnymi koleżankami bez opłat dodatkowych;P Basa nie znam Cie nie wiem ja jesteś i pochopnie określiłem, że lecisz na kase (jestem z osób które częto powiedzą coś za nim pomyslą);/ ale fakt faktem wiekszośc dziewczyn na kase leci,nie ma co ukrywać... charakterek to Ty pewnie masz;p uważam, że czasam za czesto siadamy na Baśke... i z teamtu robi sie kłutnia a nie "poradnik" który miał wyjść... a prawdą jest że Basia nam tu dobrze radzi widać już dośwadczona w tym jest... Andrzej moze wypadało by jej posłychać i wybrac sie na "polowanie" mając na uwadze to co tu pisze... w końcu dziewczyna i wie co i jak;p jak najlepiej..... Basia jeszcze może jakieś pomysły masz;p moze jakis z nikch nawet wprowadze w życie;p pozdrawiam...
sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

#1343 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 22:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @banan575
Widze że zadałem pytania których nie ogarnia Twoja percepcja... Cóż, bywa, niestety nie potrafie prościej ich sformułować :)

Odnosze niczym nieuzasadnione wrażenie że traktujesz forumowiczke martine jako silną konkurencje na forum AF, aż Cie skręca. Wiem też że nie odpuścisz, także oszczędze sobie dalszej eksploatacji klawiszy :)

#1344 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 23:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @Mateush nikomu tu na sile nie kaze stosowac moich dzialan i co na nas dziala. Ja mam swoje zdanie i dziwi mnie to jak mozna kogos bronic nie znajac go.

Pisalam ze @andrzeja jak bym chciala to bym tak wyrolowala ze szok jadac do Mojej kolezanki do PLOCKA i jeszcze by zaplacil za moje zachcianki.

Jeszcze jedno @Martina masz swoje masezyny to miej mi one nie sa potrzebne (ps.plac tam gdzie mam dom to nie kupisz za swoja maszyne)

Kolego @Jedrusko Ty nie osadzaj Mnie kim Ja jestem i na co lece, tylko poczytaj co pisze i do czego kobieta (nie koniecznie Ja czy @martina) jest zdolna

kolego @mirasek spusc z tonu, ja nie bede tlumaczyc CI bo dostane bana za OT. ps te Twoje pytania mam................ bo na nie nie potrafie odpowiedziec pisalam ci kiedys lapiesz mnie za sloweczka to co Tobie odpowiada. Tak samo bylo z olejem.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1345 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 23:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie przeceniaj swoich możliwości. Nic byś nie dostała :) Ani zł

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#1346 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 23:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 kolego @Andrzej przeczytaj pierwszego posta i trzymaj sie tej wersji. Nie jestes tu nikogo adwokatem.

jestescie moderatorami wiec trzymajcie sie punktu pierwszego w czwartej pozycji w REGULAMINIE

kolego @mirasek Mnie @martina i jej zasady kolo .............. lataja ja pisze jak jest i na co mozna natrafic.

Ps. Jak bedziecie chcieli kupic prezent to nigdy nie kupujcie bizuteri, lepiej kwiatki
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1347 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 23:17

Nie jestem materialistką i wiem co to znaczy ciężka praca. NIe pracuje w sklepie czy budce tylko z ojcem w garażu czy u ludzi na usługi.

Heh ja tez dużo, bardzo dożo pracuje na usługach, ale ciągnikiem :)
Zazwyczaj odgrywam pozytywne wrażenie :)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#1348 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 23:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @banan575
Wybacz, nie moja wina że nie rozumiesz prostych pytań. Jadnak sprawdzają sie moje spekulacje, zwyczajnie zazdrościsz martinie, widzisz w niej konkurentke na tym portalu a przynajmniej w tym temacie, mimo ze próbujesz wmówić nam co innego. Uskuteczniasz przepychanke na rzekomo posiadane dobra materialne (dom, plac vs maszyny, ziemia) jednak obawiam sie że może być to mało skuteczne, mężczyźni to nie blachary, nie lecą na posiadaną kase (w dowolnej formie), więc nie tędy droga... Uwierz że dom i trzy samochody na F to nam to lotto :)

kolego @mirasek spusc z tonu

Co Ty wiesz o spuszczaniu... :)

#1349 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 23:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 sorki @martina masz racje Ja Ciebie rozumiem, Ty pracyjesz a Ja nie wie co to oznacza praca, Ja sobie leze i opalam sie na KARAIBACH. U Mnie wiklina sama sobie rosnie, sama sie wygrzewa w kotle i sama sie koruje.

Ja tylko czekam na kase, a ci co u Mnie pracuja to im w naturze place.

Kolego @mirasku Ja zadnej konkurentki nie widze. @martina ma swoje zasady to niech ma, a Ja mam swoje.

@mirasek teraz pewnie bedziesz cytowal ze w naturze place.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1350 Share frutis

frutis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 23:36

Ps. Jak bedziecie chcieli kupic prezent to nigdy nie kupujcie bizuteri, lepiej kwiatki

I tu się z koleżanką nie zgodzę, biżuteria jest też bardzo dobrym prezentem dla swojej drugiej połówki. :) :) :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1351 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 23:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 kolego @frutis masz racje ale dla swojej polowki a nie o tak na prezent kolezance.

szok cytujecie to co Wam odpowiada.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1352 Share frutis

frutis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 23:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 banan575- Miałaś na myśli koleżance to zmienia postać rzeczy, zwracam honor i jak najbardziej zgadzam się w tej kwestii z Tobą. Na początku znajomości ja bym za bardzo nie polecał obdarowywania Koleżanek kwiatkami, dopiero po dłuższej znajomości po której zaczynało by coś iskrzyć :) :) .

#1353 Share proagro

proagro

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 23:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Bo jeżeli ktoś chce zaprzeczyć fragmentowi twojej wypowiedzi to niby po co ma cytować cały post?

#1354 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 23:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Otóż to, trzeba zważać na to co sie pisze :) Wszystko co powiesz może być użyte przeciwko Tobie :)

Tak i na forum jak i w związku damsko-męskim :)

#1355 Share proagro

proagro

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 23:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @mirasek jako trzeźwo myślący facet potrafi zamotać nawet taką bajerantke jak Ty @banan.

#1356 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 23 marzec 2009 - 06:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Mnie tu nikt nie zamota, a tymbardziej @mirasek. Ja tu pisze co moze dziewczyna zrobic jak wyrolowac jak mozna ja poderwac.

Zadalam proste jedno pytanie to @andrzej stwierdzil ze lece na kase, a dla czego @martiny nie zapytal o prezent, jaka wartosc ma dla niej otrzymany prezent.

Bo @andrzej sie w niej zakochal tylko jest problem bo @martina juz kogos ma.

@mirasek Ty tak cytujesz moje posty zeby zrobic ze mnie ............. najpierw bylo o oleju,potem ze ja tu klamie. A reszta wpada tu na odsiecz i nie przeczyta co jest pisane wczesniej tylko jaki ostatni post i robi sie burdel i OT.

Pare stron wczesniej @martina napisala Jak mozna dac komus bizuterie tandetna??? (nie pisalo tandetna ale o to chodzilo) wiec Ja zapytalam @martine jaka wartosc ma dla niej prezent wiec od niej oczekuje odpowiedzi a nie od Was adwokaci. I ONA czyli @MARTINA nie jest tu zadna moja konkurentka.

KOLEGO, KOLEZANKO ZAPAMIETAJ: NIGDY NIE STOSUJ TEGO CO JA NAPISALAM TU NA FORUM. SZCZEGOLNIE W TYM TEMACIE.

@mirasek ciekawe sa twoje posty.Obracasz kota jak nikt. Czytasz co ty chcesz i piszesz i cytujesz jak Tobie pasuje. Normalnie z tego co czytam to powinienes startowac minimum na posla w parlamencie.

Bo Ja sie niby chwale domem i autami,(odpisalam @andrzejowi ze nielece na czyjas chalpe bo mam swoja), a ze @martina ma bemka klasy 5 i maszyna drozsza od domu to niewidzisz.

@mirasek HEHE dobry bajerant z Ciebie.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1357 Share krzsiek1312

krzsiek1312

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 23 marzec 2009 - 08:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No bez wątpienia bobrze mieć żonę co i pomorze :) a nie tylko na pokaz panią z miasta .
Niektórym udało się taką laskę wyrwać jak Matina , ale trzeba dobrze szukać:)

#1358 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 23 marzec 2009 - 10:31

@MARTINA
Ja sie nie wymadrzam.

po1) zapytalas sie jak mozna komus dac tandete???? @andrzej Cie bronil sciemniajac o kwiatkach

po2) po drugie Ty trzymaj swoje zasady dla siebie.

po3)Ja nie wnikam gdzzie Ty robisz czy pracujesz

po4) Ty sie smialas ze lece na kase, Mnie wysmiali ze na kase lece to i TY lecisz

Hello
Baśka hamuj się....
Tu mówisz że moje zasady mam trzymać dla siebie a sama cały czas powtarzasz o swoim zdaniu i zasadach które skrupulatnie próbujesz nam wepchać jak stare jaja. No bez przesady....
Nie rób z siebie męczenniczki na której każdy niby siada.

NIe dziw się że tak jest. Ja tez nie raz mówię co myślę i sprowadzą mnie na ziemie, ale nie upieram, się jak osioł przy swoich racjach tylko staram się przemyśleć to co coś inny mi powie, a nie lecę po nim jak po najgorszym.

Zrozum że nie jesteś najmądrzejsza i znajdzie się ktoś lepszy od ciebie.

Aha co do tej "tandety" to czemu mam się cieszyć ze w ogóle ja dostałam?? Lepiej bym się czuła bez niej. Mnie stać na biżuterię prawdziwa więc po co mi dziadostwo??? W którym i tak nie będę chodziła??? chyba tylko żeby zalegała mi w szafce....
na @Andrzeju nie siadaj, bo on dobrze mówi. On zrozumiał to o czym mówiłam. Nie raz tam coś zamota ale jest ok.

O BMW napisałam tylko dlatego że była gadka o lasujących się kolesiach z BMW wiec wyraziłam swoja opinie.

po4) Ty sie smialas ze lece na kase, Mnie wysmiali ze na kase lece to i TY lecisz

A dlaczego tak myślisz??? Z kąd takie wnioski wyciągasz??? Na mnie nie siedli że na kasę lecę!!! tylko na tobie... WIĘC???

A co do mojej pracy o której wielce nic nie chcesz wiedzieć to żadnej kobiecie nie życzę tego co ja robię...
@Marcin974 tobie odpisze na posta na PW bo by było że się chwale tym co robię :)

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#1359 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 23 marzec 2009 - 11:11

Mnie tu nikt nie zamota

Tak Ci sie tylko wydaje :)

@mirasek Ty tak cytujesz moje posty zeby zrobic ze mnie ............. najpierw bylo o oleju,potem ze ja tu klamie.

A no było o oleju, całkiem obszerny temat http://www.agrofoto....szyn-t1922.html , poza tym @klama nie udzielał sie w tym temacie, więc nie wiem co Ty tu klamie? :)

KOLEGO, KOLEZANKO ZAPAMIETAJ: NIGDY NIE STOSUJ TEGO CO JA NAPISALAM TU NA FORUM. SZCZEGOLNIE W TYM TEMACIE.

Przykro mi ale nie jest to ustawowo zakazane, każdy ma pełne prawo odnieść sie do wypowiedzi dowolnego forumowicza bądź jej fragmentu. Jeśli owy forumowicz uważa że cytowany fragment jest wyrwany z kontekstu, może nawiązać dyskusje z cytującym w celu wyjaśnienia nieporozumienia :)

@mirasek ciekawe sa twoje posty.Obracasz kota jak nikt. Czytasz co ty chcesz i piszesz i cytujesz jak Tobie pasuje. Normalnie z tego co czytam to powinienes startowac minimum na posla w parlamencie.

Cieszę sie że moje posty wzbudzają zainteresowanie :) Kota moge najwyżej pogłaskać, nie ingeruje w jego położenie. Na posła powiadasz, szkoda bo polityka nigdy mnie nie pociągała, wręcz sie nią brzydze. Dyskusja z Tobą to jak walka z hydrą lernejską :) Więc proponuje EOT, choć wiem że musisz mieć ostatnie słowo.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1360 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 23 marzec 2009 - 15:29

@banan575

Co Ty wiesz o spuszczaniu... :)

Nie przesadziłeś trochę z tym tekstem? Basia może i nie poczuła się tym urażona ale od wielu dziewczyn za taki tekst byś oberwał.
Spuście wszyscy ciutkę z tonu bo ta dyskusja już się robi lekko nieprzyjemna.
Chcieliśmy wodza na forum więc Basia korzysta.

@martina wczoraj słyszałem że Justyna Kowalczyk jest z Kasiny Wielkiej niedaleko Limanowej. Daleko to od Ciebie? Tak z ciekawości pytam.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)