Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#1321 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 01:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Heheh no cóż za przypadek z tymi postami o tej samej porze :) a baaa mozna obalic ale nie trzeba :) mozna przy soczku posiedziec :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 21:42
  •  

#1322 Share Stasiek84

Stasiek84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 214 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 03:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Troszku się tego stworzyło, jak mnie nie było, wolałem na żywca spotkać się z paniami niż wirtualnie i dopiero wróciłem, wszystko oplotkowane można czekać do kolejnego grupowego spotkania :)

#1323 Share rafal88

rafal88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 10:44

czasami dziewczyna bajeruje kokietuje po to zeby uwiesc (czytaj narobic mu tylko ochoty)i wycyckac.

To zalezy tez na jakiego faceta trafi.... moze to dzialac tez w druga strone :)
"wycyckac" mozna roznie to interpretowac....

#1324 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 11:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 tak owszem mozna bajerowac i samymu zostac zbajerowana.

a WYCYCKAC masz racje roznie mozna to interpretowac bo moze to oznaczas wykorzystac, oszukac, bzyknac :) :)
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1325 Share rafal88

rafal88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 11:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Z tym cyckaniem to co innego mialem na mysli... po co facet ma bzyknac potencjalna ofiare wystarczy ze ona "wycycka" :)

#1326 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 22 marzec 2009 - 14:14

Oki rozumiem. Tylko ze jak Ja napisalam o planie na swieta jak pojechac na impreze czy mozna to zrobic? to na Mnie siedli ze Ja lece na kase, do Mnie trzeba przyjezdzac z wyciagiem z konta itp itd.

Ale jak Ty piszesz o bizuteri jak mozna dac komus tandete to dla Mnie jest troche dziwne. Bo nie kazdego stac jest wydac 200zl na bizuterie. To sie liczy gesst ze sie dostalo a nie ile to ma wartosc. A @andrzej zeby Cie wybronic to zaczol pisac o kwiatach suszonych.

Ciekawe czemu nikt nie napisal o TOBIE ze idziesz na chate, jak w tamtej czesci napisalas ze idziesz na dzierzawe, bo moim rozumowaniem to oznacza ze po slubie idziesz do meza a nie np na swoje albo zostajesz u siebie.

Czemu nikt nie napisal ze szukasz goscia z chata. :)

Wiec jestes materialistka jak kazda z nas. :)

A panowie do was jedna prosba. posty CZYTAC, CZYTAC A NIE OGLADAC, jak co to poprosic brata lub siostre zeby posta przeczytala i wytlumaczyla. :) :)

ps. nie wnikac skad mialam kase na dom, bo ja niepytam sie was skad macie na nowe maszyny i ciagniki.

@martina tandetna bizuteria kosztuje 15zl a roza tylko 5zl,ale roza zwiednie a bizuteria zostanie. Czyli jaki wniosek tandeta byla drozsza i dluzej bedzie nasz kwiat.

Czyli Dla CIEBIE liczy sie jakosc prezentu, a nie ze dostalas od serca?

Oj Basiu grubo się mylisz.... :)
Z ta dzierżawą się śmiałam, a tak to mnie zostaje przepisane 9 ha i wszystkie maszyny nie tylko rolnicze ale także i budowlane. Ja jestem dziedziczka!!! Więc nie IDE na chatę bo ja mam własną i poszukuje pana na moje włości. Na kasie też mi nie zależy bo sama potrafię sobie zarobić na swoje zachcianki. :)

Nie wiesz kim ja jestem i możesz się przeliczyć bo ten twój dom w surowym stanie to ja będę mogła kopić za jedna moja maszynę.

A co do biżuterii to nie wiesz kto kupował i na jaką okazje. Nie zależy mi na drogich prezentach i wolałabym dostać róże za 5zł niż tą tandetę. Nie chodziło mi o wydanie 200zł!!!

Ładny srebrny pierścionek z cyrkoniami można już kupić za 25zł... Wiem bo ostatnio odkładałam na taki jeden.

Wiec co się bardziej opłaca???

Nie jestem materialistką i wiem co to znaczy ciężka praca. NIe pracuje w sklepie czy budce tylko z ojcem w garażu czy u ludzi na usługi.

Nie wymądrzaj się nie znając mnie osobiście...

A tak z innej beczki :) Kotek (chodzi o Rafała żeby nie było) co ty masz na myśli z tym cyckaniem??? Hmmm.... Oj Ty :)
Nie wiem jak mam to odebrać :)

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#1327 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 20:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @MARTINA
Ja sie nie wymadrzam.

po1) zapytalas sie jak mozna komus dac tandete???? @andrzej Cie bronil sciemniajac o kwiatkach

po2) po drugie Ty trzymaj swoje zasady dla siebie.

po3)Ja nie wnikam gdzzie Ty robisz czy pracujesz

po4) Ty sie smialas ze lece na kase, Mnie wysmiali ze na kase lece to i TY lecisz
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1328 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 20:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Marta nie leci bo już ma. Tobie brakuje na wyjazd na dyskotekę i kombinujesz jak tu za darmo jechać.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#1329 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 20:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @Andrzej zejdz na ziemie i nie bujaj w oblokach bo robisz z siebie...............

znasz @martine osobiscie??????

wiec sciagnij noge z gazu.

PS.@martina mnie to lata kolo ..... kim Ty jestes. alebys sie wstydzila pisac takie cos *jak mozna komus dac taki prezent?*. Ciesz sie ze go dostalas przynajmniej takiego.... zreszta
Mnie to kolo ......lata czy Ty lecisz na kase czy nie. Sama widzisz jak tu sie ocenia

Ciekawi mnie @Andrzej2110 niezna nikogo a broni.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1330 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 21:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 BIEDNY ten którego uwiedziesz.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1331 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 21:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Moze taki się nie znajdzie :)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#1332 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 21:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 kto moj???? jestes w bledzie.

Jestem otwarta a nie jakies bzdety wciskam z *PLEBANI* albo *ZLOTOPOLSKICH*

@Andrzej Ciebie to bym tak zamotala ze szok!!!
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1333 Share zetorek12

zetorek12

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 21:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a co do martiny to się zgodzie że chłopcy z mojej wioski lubią dziewczyny które pomagają im w gospodarstwie
ŻyJ SzybKo, Umrzyj Młodo..Zostaw Atrakcyjne Zwłoki :P

#1334 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 21:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Baska ty motasz na całym AF :)

bullet_black.png

#1335 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 22:01

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 andrzej2110 właśnie mnie oświeciło ty ją przyciągasz.

UWAŻAJ :) :) :)

#1336 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 22:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nic nie motam. wyrazam tylko swoje zdanie ktore nie zawsze musi sie zgadzac z waszymi zasadami

@goral jestes w bledzie
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1337 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 22:09

Baska ty motasz na całym AF :)

Raczej próbuje, z kiepskim skutkiem :)

#1338 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 22:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 kolego @mirasek kiedys Ci pisalam. Cytujesz zdania badz slowa jakie Tobie pasuja, a potem burdel wychodzi, bo reszta odpisuje na ostatniego Twojego posta.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1339 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 22:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Zacytował całego posta a nie słowa które mu pasują :)

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1340 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 22:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A dlaczego mam nie zacytować wypowiedzi Andrzeja? W jaki sposób ten cytat robi burdel? Uzasadnij sensownie, choć w Twoim przypadku może być z tym problem :)

@Andrzej
Ja wiem, Ty wiesz, wszyscy wiedzą, ale ona nie :)