Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#1261 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 21 marzec 2009 - 00:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Hehe... no no na taką okazję to i Ja bym wyjątkowo tą spodnice ubrała <_< normalnie ach...az Mi się tak zachciewa :)
Nie miałam takiej okazji więc się tutaj nie wymądrze :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 15:23
  •  

#1262 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 21 marzec 2009 - 00:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 tzn. Ja tu sie nie wymadrzam, poprostu Tomek wiedzial jak podejsc do kazdej sprawy.

Kazdy by chcial zeby dziewczyna chodzila w spodnicach tylko jak to powiedziec??? i czy wypada???

Tomek wiedzial jak to powiedziec nic nie mowiac, poprostu sam sie ubieral elegancko to i Ja tez musialam.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1263 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 21 marzec 2009 - 00:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Źle się wyraziłam po prostu nie wypowiem się,bo nie mam doświadczenia <_<
Ach nom jak któraś nie lubi spodnicy to Ją nic nie zmusi jak Mnie w tym przypadku :) tylko wyjątkowa okazja jedynie,właśnie taka: dla mężczyzny i tylko dla Niego :) jak się razem świetnie czuje para,a jeszcze do tego dochodzi nastrojowy ubiór i kolacja to mmm jak miło :)

#1264 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 21 marzec 2009 - 00:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 zreszta Ja zawsze lubilam chodzic w spodnicy (midi) no a dla Niego to juz co dzien i o kazdej porze tylko w szafach przewalalam jaka dzis ubrac.

Ale do spodnicy trzeba miec figure i nie kazdemu pasuje. nie kazdy w tym lubi chodzic, nawet jak chlopak by chcial to dziewczyna ma opory zalozyc bo zle bedzie wygladac.

Jak dlugo @Edek18 Tobie schodzi sie przyszykowac na jakis przypadkowy wypad na impreze lub cos w tym stylu??
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1265 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 21 marzec 2009 - 00:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 NOm dokladnie tak nie ktore wogole nie noszą <_< :)
hmm...taki spontan jak ktos zadzwoni lub napisze,zebym przyszla do pubu czy cos to raczej z ubiorem nie mam problemu ide jak bylam wcześniej byłam ubrana :) więc tak z 30 min dobre :) no chyba,ze juz taka troszke imprezka bardziej to jeszcze cos przewertowac w szafie to z 40 jak nic :) a Tobie ?? :) tylko jako tako zbytnio często nie mam takiej imprezki :)

#1266 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 21 marzec 2009 - 00:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 kiedys to 15min (od podstaw) oczy juz malowalam w aucie <_< teraz godzina, i zawsze mi cos nie pasi. :)

ciekawe gdzie sa te kocury????
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1267 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 21 marzec 2009 - 00:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 hehe...no czasem też sie zdarzy w 15 <_< ale lubie czasem postac przed lusterkiem :)
Pasować Ja wiem...nie zwracam wielka uwage,najwyzej bedzie nie idealnie jak ktos lubi to i bez makijau bedzie lubiec moje towarzystwo :) ale bez to jakoś zadko wychodze,bo lepiej sie czuje jak się troche maźne kosmetykiem :)
A wiem Ci tooo gdzie :) pewnie śpią,albo imprezują i podrywają kobiety :)

#1268 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 21 marzec 2009 - 01:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Kolejna rada dla kocurow.

Zapros dziewczyne na kolacje i nie zaluj wydac tych 50zl na kolacje, i podczas kolacji nie mysl tylko o se.... a efekty zobaczysz po kolacji.

Uwaga. Nie stosowac tego jak komus nie odpowiada.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1269 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 21 marzec 2009 - 01:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Oooo właśnie <_< s.. nie jest najwazniejszy :) kurczeee chętnie bym takie zaproszenie wymusiła na kimś hehe :) ale najlepiej gdyby przyszło samo...nie wymuszone :)
Idę spać koleżnako :) Do usłyszenia wszystkim :*

#1270 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 21 marzec 2009 - 07:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @banan575 w sumie to jestem materialistka ale w innym sensie. Nie lecę na kasę tylko zawsze kombinuje jak ją zarobić i potem mądrze wydać. Byłam z kolesiem co do mnie fiatem 126p przyjeżdżał i mi to nie przeszkadzało bo on był ważny nie samochód, a jak mieliśmy gdzieś jechać to zawsze pożyczał auto od jakiegoś kolegi bo: "Moja Martunia maluchem nie będzie jeździła". Zawsze potrafił coś wymyślić <_<

Ps. co do kasy i wyzyskiwania chłopaków możecie zapytać Rafała88 on wam wszystko powie :)

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1271 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 21 marzec 2009 - 11:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Oki rozumiem. Tylko ze jak Ja napisalam o planie na swieta jak pojechac na impreze czy mozna to zrobic? to na Mnie siedli ze Ja lece na kase, do Mnie trzeba przyjezdzac z wyciagiem z konta itp itd.

Ale jak Ty piszesz o bizuteri jak mozna dac komus tandete to dla Mnie jest troche dziwne. Bo nie kazdego stac jest wydac 200zl na bizuterie. To sie liczy gesst ze sie dostalo a nie ile to ma wartosc. A @andrzej zeby Cie wybronic to zaczol pisac o kwiatach suszonych.

Ciekawe czemu nikt nie napisal o TOBIE ze idziesz na chate, jak w tamtej czesci napisalas ze idziesz na dzierzawe, bo moim rozumowaniem to oznacza ze po slubie idziesz do meza a nie np na swoje albo zostajesz u siebie.

Czemu nikt nie napisal ze szukasz goscia z chata. :)

Wiec jestes materialistka jak kazda z nas. :)

A panowie do was jedna prosba. posty CZYTAC, CZYTAC A NIE OGLADAC, jak co to poprosic brata lub siostre zeby posta przeczytala i wytlumaczyla. :) :)

ps. nie wnikac skad mialam kase na dom, bo ja niepytam sie was skad macie na nowe maszyny i ciagniki.

@martina tandetna bizuteria kosztuje 15zl a roza tylko 5zl,ale roza zwiednie a bizuteria zostanie. Czyli jaki wniosek tandeta byla drozsza i dluzej bedzie nasz kwiat.

Czyli Dla CIEBIE liczy sie jakosc prezentu, a nie ze dostalas od serca?
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1272 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 21 marzec 2009 - 12:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Baska ale ciebie było stać na wybudowanie sobie domu a skąpisz 10-20 zł na benzynę żeby jechać na imprezę. No chyba ze to jest na kredyt i teraz będziesz go spłacać.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#1273 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 21 marzec 2009 - 12:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 pytasz wiec odpowiadam. Ja nic nie skapie. Ja napisalam zeby zawiesc mi tylek z miejsca A do miejsca B, a nie zeby koles mi fundowal (czytaj sponsorowal) moje wybryki. Koles jedzie w milym towarzystwie a nie zeby nam sponsorowac drinki wstepy itp

teraz zapytaj sie @martiny Jakie znaczenie ma dla Niej prezent???? Ale nie wymyslaj kwiatow. :)

ps. czytajac Twoje posty w pierwszej czesci to sam pisales ze Ty juz masz chate i szukasz kobiety do pracy a nie zony zeby kochala tylko ROBOLA. :) :)

a do tych co sie tu udzielaja to powiem tak zanim cos bedziecie pisac to proponowalabym czesc pierwsza tej telenoweli poczytac i zaznajomic sie o co tu chodzi a potem udzielac krytykowac itp.

Bo to jest to samo jak ogladanie filmu np AMERICAN PIE jak zaczniesz ogladac od czesci 4 to niezrozumiesz o co chodzi i skad sie to wzielo, bo trzeba calosc sledzic. To tylko tak na marginesie.

pozdrawiam bananica albo @ubrana w zapach
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1274 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 21 marzec 2009 - 12:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No pisałaś ze chcesz za darmo żeby cie zawieźli i przywieźli z imprezy. Nie mówię tu o kosztach imprezy.

Ale ja tej chaty nie budowałem :)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#1275 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 21 marzec 2009 - 12:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 za darmo czyli bez oplat w naturze.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1276 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 21 marzec 2009 - 13:01

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No to mówisz że dorzucasz się na benzynę i nie musisz szukać żadnego jelenia.

bullet_black.png

#1277 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 21 marzec 2009 - 14:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja sie pytalam o Jelenia jak go tu wyrolowac zeby zawiozl mnie i kolezanki bez oplaty NATURALNEJ i czy takie jelenie sie znajduja , bo jezeli nie to pozostaje mi LAGUNA i samemu trzeba za kierownica jechac i pedalowac. :)

Ja nie szukam sponsora, i to co ja pisze to tylko moje przyklady ale nikomu na sile nie kaze stosowac.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1278 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 21 marzec 2009 - 15:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Bez opłaty w naturze znajdziesz jak dorzucisz 10-20 zł na benzynę.

bullet_black.png

#1279 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 21 marzec 2009 - 15:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @Andrzej Ty nic nie rozumiesz.
po 1) koles ma Mnie zawiesc i przywiesc
po2) nie ma brac za to kasy ani innych oplat
po3) jadac z nim mialabym jako taka obstawe i inni by sie nie czepiali bo by widzieli ze jestem z jakims kolesiem (ze to niby moj chlopak)
po4) placac mu 20zl to wole sama sobie do mondeo LPG nabic i taniej mi wyjdzie.
po5) czy sa tacy jelenie czy nie???? Ja nie pytam sie czy Wy nimi jestescie.

Zreszta chcialam zobaczyc co Wy o tym myslicie, to juz wiem szybko oceniacie ludzi a ich nie znajac.

@Stasiek84 to bylo do mnie???? Jak juz to materialistka.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1280 Share Stasiek84

Stasiek84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 214 postów

Napisany 21 marzec 2009 - 15:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ot materialista się znalazł, a za dziękuje nie można czasem kogoś podrzucić, zwłaszcza jeśli też masz ochotę na zabawę??
Wyrzucać innym materializm a samemu szkoda wykosztować się na paliwko na własną zabawę bo trzeba jeszcze na tym zarobić.
Nie chodzi mi nawet o to żeby być jeleniem, bo zaraz pewnie tak ktoś o mnie pomyśli, ale zwykła uprzejmość no i w grupie lepiej jest wpadać na zabawy, solo to można tylko przy barze trochę zwały poklepać.