Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#1201 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 21:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Teraz wiem dlaczego ludzie BMW kupują <_<.
Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 17:57
  •  

#1202 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 21:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tez tak jej powiedziałem jak to mówiła i że w to niewierze. Tylko ze się sprawdziło <_< :) :)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#1203 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 21:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Widzisz @Mirasek takie sa panienki. Zreszta jakie sie szuka takie sie znajduje.

@Jedrus upijasz sie tylko jednym kieliszkiem.

Kiedys bylismy w STALOWEJ WOLI na dyskotece w ARKADII i bylo pelno ludzi na zewnatrz i nagle bylo ich wielkie zdziwienie jak chlopak przyjechal z ladna dziewczyna, kazdy wywalal galy jak ona wychodzila z Fiata 126p
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1204 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 21:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Widać jakaś porządna i nie leci na kasę ani samochody <_<

Nie bój się, jednym się nie upijam.

Dalej Cie coś bierze....
Marcin974

Nic nie piłem :)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#1205 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 21:10

Zreszta jakie sie szuka takie sie znajduje.

To by było za proste, a tak jest ciekawie, różne osobowości sie spotyka <_<

ps. dodałem jeszcze historyjke transportową do poprzedniego posta :)

#1206 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 21:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Uwaga, jak ktos zacznie drążyć temat %% Andrzejowych to dostanie %% ale w innej postaci, myslę ze nie muszę wiecej wtajemniczać...

@Mirasek -Ty to potrafisz ciekawie pisać <_<

Już wiem czemu nie moglem edytować post Basi. Skasowałeś go andrzej2110

Tam nie było nawet co edytować :) -Marcin974

Chciałem coś napisać w jej poście andrzej2110

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#1207 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 21:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @Panowie co sadzicie o uwodzeniu na GG???? Tak w ciemno

Bo jak Mnie ktos zczai na GG to pisze a Ja czuje sie jak na policji. Ciagle sa zadawane pytania jak na przesluchaniu.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1208 Share Stasiek84

Stasiek84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 214 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 21:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 to tak wracając bardziej do tematu, czy ktoś uważa że da się coś sensownego poznać na dyskotece, tak na dłuższą znajomość??
Bo ja uważam że są an to marne szanse, zwłaszcza jak ostatnimi czasy zagląda się do klubów a tam średnia wieku 16 i w większości pijane, a jak przyjedzie jakieś normalniejsze towarzystwo to naogół już sparowane i nie ma czego tam szukać.
Zostają ewentualne koleżanki kolegów i koleżanek zabierani po drodze inaczej tego nie widzę, parę wypadów i wiesz wszystko

#1209 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3020 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 21:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Przez gg to się można umówić na termin i miejsce spotkania a nie uwodzić.

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#1210 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 21:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Chyba jedynie tylko wolny czas jakos spędzić, przyszłości dla takiego związku nie widzę <_<

Kontakt 661995047

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1211 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 21:26

to tak wracając bardziej do tematu, czy ktoś uważa że da się coś sensownego poznać na dyskotece, tak na dłuższą znajomość??
Bo ja uważam że są an to marne szanse, zwłaszcza jak ostatnimi czasy zagląda się do klubów a tam średnia wieku 16 i w większości pijane, a jak przyjedzie jakieś normalniejsze towarzystwo to naogół już sparowane i nie ma czego tam szukać.
Zostają ewentualne koleżanki kolegów i koleżanek zabierani po drodze inaczej tego nie widzę, parę wypadów i wiesz wszystko

Juz pisalam najlepiej poderwac w sklepie albo na zabawie tanecznej.

Na dyskotece jest pelno mlodziezy i dziewczyn (dzieci) Chlopcy mysla tylko co tu wyruch..... a dziewczyna jak tu sie co napic za darmoche i polizac sie

Na dyskoteke teraz jak jedziesz to juz ze swoja paczka na kilka aut.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1212 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3020 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 21:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tu się muszę z Tobą zgodzić odniośnie dyskotek.

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#1213 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 21:49

@Mirasek -Ty to potrafisz ciekawie pisać :)

To życie pisze ciekawe historie :)

to tak wracając bardziej do tematu, czy ktoś uważa że da się coś sensownego poznać na dyskotece, tak na dłuższą znajomość??

Da sie, kumpel poznał panne w jednym z lubelskich klubów, do dzisiaj są ze sobą, nie chce skłamać ile dokładnie czasu ale już długo. Tylko podczas łowów trzeba mieć odwrotne nastawienie, bez aspiracji na jakieś trwałe związki. Koleżka imieniny miał wtedy, dobry podkład zrobiliśmy przed imprezą i w miasto. Ja już miałem gotowca, znaczy z koleżanką byłem, a kumpel sobie flirtował i skończyło sie jak widać <_<

#1214 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 21:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A propo witrualnych uwodzeń...
Jeżdzę limuzyną do szkoły (jak to niektórzy nazywają :) ) i pewnego ranka w drodze do szkoły zauważyłem jak jeden ziomek niepełnosprytny swirował przez sms do dziewczyny, ale przepraszał ją za cos i w tym pomagało mu trzech kolegów,

zasugerował ze napisze jej ze juz brak mu słów na to wszystko...

jeden mu mówi, "jak napiszesz jej ze brak ci słów jak przeciez je masz? -co ty mówic nie umiesz?"
drugi sie odzywa "to napisz jej ze brak Ci liter"
Ten niepełnosprytny mówi "jak jej napisze jak mam przecież pełno ich na klawiaturze"
Wymądrowali cos i na koncu napisali jej "miłego dnia"
To ten trzeci mówi "nie pisz jej tak bo jak napiszesz to już Ci nie odpisze"

No i wysiadłem...

Ale zwałę ostrą krecili panowie <_< :)

Kontakt 661995047

#1215 Share zen88

zen88

Użytkownik

• Validating
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 22:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Odnośnie urodzin. We wtorek byłem na urodzinach u swojej dziewczyny. Kupiłem jej srebrna bransoletkę. Jakos tak mi sie spodobała i kupiłem. Dałem jej tą bransoletke i widzę łzy w jej oczach a po chwili dowiaduje sie że kilka dni wcześniej właśnie tę bransoletkę oglądała z mamą i bardzo im sie spodobała. Telepatia czy co? Bo żadnych przeciekow nie było. Także biżuterię uważam za jak najlepszy prezent.

#1216 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 22:26

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Po prosty trawiłeś w 10. Ale czasem można trafić kulo w płot.

bullet_black.png

#1217 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 22:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 moje prezenty to przewaznie kwiaty slodkosci kolczyki i trafila mi sie tez sukienka z SEX SHOPU <_<

Najbardziej lubie bukiety kwiatow. :)

@Andrzej2110 a w jakim kolorze chciales mi naciapac w poscie????? czerwonym czy zielonym??

HEHE znow zostalam sama w tym temacie. :) :)

Co zrobilbys jakby obca panna zlozyla Ci propozycje pojscia z nia na wesele?????
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1218 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3020 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 22:58

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jakbym nie mial dziewczyny i panna sprawiala pozytywne wrazenie to czemu nie?

sprzedam

#1219 Share Stasiek84

Stasiek84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 214 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 23:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 zależy z jak obcą bo jak jakaś znajoma to można się wybrać, choć raz nawet zdarzyło mi się być z obcą mi osobą na studniówce, ale to był wyjątek na prośbę siostry, w sumie fajnie było jak przełamało się pierwsze lody <_<
zawsze to jakaś przygoda do monotonii życia

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1220 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 23:13

Kino to fajna rzecz <_< Jak byłam w zeszłym roku w walentynki na ,,Lejdis" To wszystkie pary na początku były spokojne i zachowywały się grzecznie :) A gdy mnie pocałował mój chłopak ( który zostawił mnie w czerwcu zeszłego roku) całe kino się rozjuszyło i wszyscy poszli w nasze ślady :)

Ciekawe jakby sie jedna para znalazla co by sie zaczela wiecej niz calowac czyli na ostro :) :) czy wtedy by rozjuszylo cala sale.

Wtedy to by dopiero bylo po...no w kinie :) :)
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze