Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#1181 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 19 marzec 2009 - 19:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Aha jeśli mogę wtrącić ja jeżdżę BMW serii 5 i jakoś nie szukam sobie wozi d**y bo sobie sama wszędzie pojadę :)
Na imprezy zabieram autko i koleżanki, ściepa na paliwo i jazda :)

A co do prezentów to spoko są kwiaty i biżuteria. Na pewno nie słodycze bo przez jednego pana przytyłam 3 kg i mam mu to za złe. No ale cóż było minęło.

Teraz czekam na wiosnę żeby dawną figurkę odzyskać <_< ( jest dobrze ale może być lepiej )

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 19:57
  •  

#1182 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 20:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Marta kochanego ciała nigdy za dużo <_< Ja osobiście nie lubię "wieszaków"
Ja bardzo lubię słodycze. :)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#1183 Share Pietras892

Pietras892

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Zainteresowania:kopanie w ziemi

Napisany 19 marzec 2009 - 20:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 banan575 powinna brać z Ciebie przykład

#1184 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3021 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 20:09

Czyli ona wiedziała co one oznaczają a ty niechcący jej to "powiedziałeś" teraz to się można z tego śmiać ale mogło być nieciekawie.

Dokładnie. Wszystko się szczęśliwie skończyło. dobrze że niebyliśmy wtedy pokłóceni i nie kupywałem kwiatków na zgode. Wtedy mogłaby być jazda.

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#1185 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 20:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Sorki ale nie bede brac przykladu bo nie mam bmki 5 mam tylko lagune, mondeo i FIATA126fl

To jest moja sprawa czy Ja jade sama za kierownica czy ktos mi przewiezie tylek. Wy martwcie sie o siebie.

Bo jezeli mam ochote to wsiadam sama za kierownice i jade.

Kolejna uwodzenie to na parkiecie ale na zabawie przy zespole a nie na aerobiku w dyskotece co stoisz albo skaczesz.

Ale to tylko moje zdanie.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1186 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 20:14

banan575 powinna brać z Ciebie przykład

NIe...

Ja jestem jaka jestem ale przykładem nie chce być.
Mi tato powtarza całe życie żebym nie robiła nikogo w konia i nie naciągała na kasę bo później obrobią mi d**pe.
Jeśli z kimś nie jestem to nie namawiam go na nic i nie zawracam mu głowy. A ty Basiu rób jak chcesz. Ja tam nikomu nie wtrącam się w życie i go nie umoralniam. Każdy robi to co dla niego jego zdaniem jest najlepsze :)

A kwiaty to fajny prezent :) Ja mam bukiet z zasuszonych kwiatów które dostawałam na różne okazje od kolegów czy chłopaków <_< Taka miła pamiątka :)

#1187 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 20:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a propo kwiatów i suszonych bukietów to coś mi się przypomniało.

pare lat temu do siostry przyjechała koleżanka i zauważyła bukiet zasuszony na oknie. Siostra powiedziała ze to od Mariusza(jej chłopaka) pierwszy jaki dostała od niego (ładny był - 12 czerwonych róż). Koleżanka powiedziała ze nie można zasuszać pierwszego kwiata od chłopaka bo ususzy się miłość. Powiedziała ze ona pierwsze kwiaty jak zwiędły wyrzuciła.
Siostra byłą z tym chłopakiem około 4 lata, koleżanka wyszła za mąż za swojego. Przypadek???

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#1188 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 20:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 zauwaz ze jezeli dostaniesz bukiet roz z milosci to one dluuuuggooooo nie usychaja. A jezeli o tak zeby tylko dac to i po kilku dniach opadna.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1189 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 20:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Właśnie :) masz racje :) Zawsze mnie to dziwiło... Ale to prawda, gdy kobieta dostanie bukiet od chłopaka który darzy ja uczuciem to nie więdną i długo trzymają się <_<

#1190 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 20:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Siostrze dość długo się ładnie trzymały. Aż się dziwiliśmy ze jeszcze nie zwiędły.

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1191 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 20:33

mam tylko lagune, mondeo i FIATA126fl

Nie kupuje sie samochodów na F: fordów, fiatów i francuskich <_<

#1192 Share majranjd

majranjd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 20:35

Właśnie :) masz racje <_< Zawsze mnie to dziwiło... Ale to prawda, gdy kobieta dostanie bukiet od chłopaka który darzy ja uczuciem to nie więdną i długo trzymają się :)

To znczy że ma szczęscie... Kwiaciarka nie zrobiła go w trąbę :) i nie upchneła ostatnich sztuk z danej parti,ktore ledwo żyją, tylko swieże dobrze trktowane... A wy tu zaraz o uczuciu... Pamiętajcie Polak potrafi, Polak kombinuje jak może:)
DEZERTER

#1193 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 20:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A co to za różnica jaki?? ważne aby zawiózł tyłek z jednego miejsca w drugie i spowrotem <_<

bullet_black.png

#1194 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 20:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Andrzej, Tobie to by sie przydała taka co by Cię woziła, pasowałaby Ci...

<_< :) :)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#1195 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 20:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jedni maja tylko do przedostania sie zmiejsca A do miejsca B, a inni po to zeby zaszpanowac przed dziewczyna i gumy palic, a jeszcze inni bo lubuja sie w takich autach.

Mlodzi to druga opcje preferuja.

@Marcin teraz chlopcy lubia jak dziewczyna ma prawko, bo chlopak jedzie na impreze a dziewczyna wraca z imprezy za kierownica.

Na pewno musi to być "piękny" widok <_<
Ja jak bym był na Jej miejscu to chłopak na pieszo by wracał...

Marcin974

Czasami bywa ze pojedzie para na goscine i chlopak z tesciem chlupnie a potem dziewczyna wraca juz za kierownica. LIVE

Taaa chłopak przegnie u "kobity" ale ma poparcie u teścia i po czasie wszystko wraca do normy :)
Marcin974
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1196 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 20:45

Andrzej, Tobie to by sie przydała taka co by Cię woziła, pasowałaby Ci...

<_< :) :)

Ja od dawna mam prawko :) (od końca 2000 roku :))

bullet_black.png

#1197 Share Stasiek84

Stasiek84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 214 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 20:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 wózek jest dobry ale jak jedziesz na dyskotekę to wiele osób nie chce być kierowcami, trzeba losować, a zawsze lepiej wygląda jak facet zawozi kobietę a nie na odwrót, choć z droga powrotną różnie bywa, ja nie mam problemu z jazdą bo sporadycznie coś wypije. Ale tu się pojawia inna sprawa bo dla wielu osoba niepaląca i niepijąca jest conajmniej dziwakiem, czy to znaczy że żeby mieli kogoś za normalnego ma się spijać do nieprzytomności we mgle dymu papierosowego?? <_<

#1198 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 20:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @Jedrus chyba na rower albo T. <_<

Przeczytaj temat i trzymaj sie tej wersji. :)

@Stasiek Ja nie popieram palenia papierosow (kategorycznie zabraniam w domu to opierd i braci i ojca) ale alkohol moze byc ale odpowiednia ilosc. Sama pije bimber z tonikiem
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1199 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 20:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Mam tylko kat B

Co do papierosów to ja nie pale. Wypić wypije ale nie tak żeby film się urwał. Nie widzę sensu pic do upadłego.

No i kto zaczyna robic OT i sprowadzać temat na psy?
Marcin974

zobacz posta wyżej <_< andrzej2110

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1200 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 20:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Andrzej, to tylko taki zabobon :)

Choć zauważyłem ze panny jakoś dziwnie czesto zwracają uwage na samochody... Swego czasu poznałem na imprezie dziewczyne, zdawało by sie ambitną, niebanalna do zdobycia... Wyłaże z nią na fajka (nie pale ale czego sie nie robi dla podtrzymania nawijki), ona zapala kopciucha i gapi sie na na auto którym przyjechałem -Twój? pyta, -Nie, starego <_< odpowiadam z głupim uśmiechem -A ty czym jeździsz? znowu pyta, a ja z jeszcze głupszym uśmiechem odpowiadam -Pekaesem :) ...zagasiła fajka i poszła bez słowa, czar prysł :) Do dzisiaj mam polewke z tej dziewczyny :)

@Marcin teraz chlopcy lubia jak dziewczyna ma prawko, bo chlopak jedzie na impreze a dziewczyna wraca z imprezy za kierownica.

Po ciężkiej sobocie :) stoje rano na światłach na krzyżówce, spoglądam w lusterko, za mną drugie auto, za kierownicą dziewczyna, obok chłopak widać wymęczony troszki. Nagle koleś otwiera drzwi, wychyla sie i haftuje na jezdnie :) Widok miny dziewczyny za kółkiem nieziemski :)