Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#1161 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 16:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Hihihi...nie wyżarła uzytkowniczek :) :)
NIe muszę się martwić ze sie zraziliście,bo Ja nie mam takiego charakteru na sumieniu <_<

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 16:51
  •  

#1162 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 17:58

Nie każda leci na kasę ty widzę że lecisz ale to twoja sprawa, nie uogólniaj tak bo obrażasz porządne dziewczyny.

no niezle. Wiecie jaki jest wasz problem????? problem z czytaniem wy chyba przegladacie posty. Mi koles nie jest potrzebny z kontem. Ale to Wy wszystko dodajecie szok!!!!

@Edek18 Ja tu nikogo niechce wygrysc.

Ale to nudne jest czytanie waszych postow typu. DZIEN DOBRY, DOBRANOC, DZIS CISZA, MALO STRON NABITE; To nie jest GADU GADU, a jak Ja bylam na wakacjach to Wyscie zrobili tu burdel, byle naprac jak najwiecej stron na dzien i konkurs kto prowadzi w udzielaniu sie w tym temacie.

A robiac burdel tu, to i robicie na calym AF a potem @marcin usowal wasze posty przez caly dzien.

Jak ktos by czytal uwaznie to by wiedzial co pisalam na temat kolesia z autem.

a to moj OT (czyt.odnosnie tematu)

chlopaka najlepiej poderwac jest w sklapie np TESCO podczas zakupow.

PS. TRZYMAC SIE TEMATU O UWODZENIU, A NIE CZY JA LECE NA KASE CZY NIE.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1163 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 19 marzec 2009 - 18:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wow widzę panowie że zdenerwowaliśmy Basie. Chyba trzeba trochę spuścić z tonu.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#1164 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 18:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @milanreal1 sorki ale to nudne jak ktos nie zna osobiscie a ocenia druga osobe. A to co JA pisze to w wiekszosci tak jest 75% kobiet leci na kase. Bo chcialaby miec zapewnione jako takie zycie a nie za golodupca. PRZYKRE ale PRAWDZIWE. :)

A z tym BURDELEM co napisalam to prawda, bo do dzisiejszego dnia bylo by juz okolo 250stron nabite typu dziendobry dowidzenia. <_<

Panowie dziewczyne poderwijcie w sklepie. np. przy stoisku z makaronem. Lapiesz 2 paczki podchodzisz do dziewczyny i pytasz ktory jest lepszy na spaghetti??bo masz smaka zjesc a niewiesz co i jak.

To dziala. Ajak bedziesz jak mumia egipska to pozostaje tylko biuro matrym..... :)
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1165 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 19:01

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nareszce coś na temat.

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#1166 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 19 marzec 2009 - 19:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @banan575 ale ci powiem ze nie zawsze sam bajer wystarcza. Czasem jeszcze trzeba mieć jakieś atrybuty typu uroda. A że takie masz to się ciesz ale nie każdy tak ma.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#1167 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 19:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 kolejna sprawa apropo prezentu.

Najlepszym prezentem sa kwiatki i chcialabym tu zaznaczyc ze kazdy kwiatek ma inne znaczenie. np urodziny, imieniny, szacunek, kocham cie.

A taki kwiatek to smieszne 5zl

Kwiatki zawsze dawaj w ilosci nie parzystej. Wyjatkiem jest TUZIN (12) ale ten tuzin dajesz np w 2 kolorach (11czerwonych i 1biala).

A co do kolczykow to odradzalabym. Poniewaz nie kazda dziewczyna moze nosic kolczyki np zlote albo srebrne czy inne tam. Np Ja nie nosze ZLOTYCH bo ucho mnie boli, a na SREBRNYCH jest oki.

@milanreal1 pisalam na temat bajerow. Bajer dziala na krotka mete potem wychodza powoli wady albo zalety.

ps.Uroda to nie wszystko bo ona z czasem przemija. Jedni sa tak obdarowani inni jeszcze inaczej.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1168 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 19:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Kiedyś kupiłem dziewczynie bukiecik zółtych tulipanów <_<

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#1169 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 19:26

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 z jakiej okazji?? ile ich było i czy była zadowolona??

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#1170 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 19:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 i tak trzymaj kwiatki albo slodycze, a nie jakies bizuterie albo bielizne.

Bizuterie albo bielizne to mozesz kupic jak juz chodzisz kilka miechow z dziewczyna
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1171 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 19:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A słyszliście taki kawałek "Żółte tulipany, zwiastuny rozstania..." ? <_<

http://alicjakoszali...ersze/mowa.html
Poszukajcie co oznacza zółty tulipan. :)

sprzedam

#1172 Share Pietras892

Pietras892

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Zainteresowania:kopanie w ziemi

Napisany 19 marzec 2009 - 19:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 kwiatki sa niezastąpione ale biżuteria moim zdaniem tez jest dobra (tylko nie dla pierwszej lepszej) ogólniebaby to takie sroki... lubią świecidełka <_<

#1173 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 19:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tak lubia, tylko ciekawi mnie to czemu uwazaja sie za takie co ZE SWIECA ICH SZUKAC???
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1174 Share Pietras892

Pietras892

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 489 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 19:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 chciałaś powiedzieć że są niedostępne?

#1175 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 19:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ze sa swiete, ze to jest dziewczyna taka jaka powinienes miec, a potem wychodzi ze jest calkiem inaczej
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1176 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 19:50

A słyszliście taki kawałek "Żółte tulipany, zwiastuny rozstania..." ? <_<

Czyli to było na koniec... zrozumiała gdy dostała kwiaty czy dopiero potem??

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#1177 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 19:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Właśnie o to chodzi że to nie było na koniec. To był chyba Dzień Kobiet <_< Poprostu ja nie wiedziałem wcześniej co te kwiatki oznaczają. Ładne były to kupiłem. Ale ile smiechu później było z tłumaczeniem dloaczego takie a nie inne hehe :)

sprzedam

#1178 Share Pietras892

Pietras892

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 489 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 19:55

ze sa swiete, ze to jest dziewczyna taka jaka powinienes miec, a potem wychodzi ze jest calkiem inaczej

Oj odrazu święte...moim zdaniem po jakimś czasie da się wyczuć że to jest ta jedyna

#1179 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 19:56

Panowie dziewczyne poderwijcie w sklepie. np. przy stoisku z makaronem. Lapiesz 2 paczki podchodzisz do dziewczyny i pytasz ktory jest lepszy na spaghetti??bo masz smaka zjesc a niewiesz co i jak.

To dziala. Ajak bedziesz jak mumia egipska to pozostaje tylko biuro matrym..... :)

kolejna sprawa apropo prezentu.

Najlepszym prezentem sa kwiatki i chcialabym tu zaznaczyc ze kazdy kwiatek ma inne znaczenie. np urodziny, imieniny, szacunek, kocham cie.

A taki kwiatek to smieszne 5zl

Kwiatki zawsze dawaj w ilosci nie parzystej. Wyjatkiem jest TUZIN (12) ale ten tuzin dajesz np w 2 kolorach (11czerwonych i 1biala).

A co do kolczykow to odradzalabym. Poniewaz nie kazda dziewczyna moze nosic kolczyki np zlote albo srebrne czy inne tam. Np Ja nie nosze ZLOTYCH bo ucho mnie boli, a na SREBRNYCH jest oki.

ps.Uroda to nie wszystko bo ona z czasem przemija. Jedni sa tak obdarowani inni jeszcze inaczej.

O własnie, i posty tego typu są nonsensem tego tematu, Dziękuję :)

A słyszliście taki kawałek "Żółte tulipany, zwiastuny rozstania..." ? <_<

Tytuł brzmi "Żółte tulipany" a wykonawcą jest Skalar -Mało sie tego przy pracy słuchało :)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1180 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 19:56

Właśnie o to chodzi że to nie było na koniec. To był chyba Dzień Kobiet wink.gif Poprostu ja nie wiedziałem wcześniej co te kwiatki oznaczają. Ładne były to kupiłem. Ale ile smiechu później było z tłumaczeniem dloaczego takie a nie inne hehe wink.gif

Czyli ona wiedziała co one oznaczają a ty niechcący jej to "powiedziałeś" teraz to się można z tego śmiać ale mogło być nieciekawie.

bullet_black.png