marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

waldek315    2

tylko się z nią ciężko gada jak kiedyś napisałem jej to prosto z mostu pisze jak mam na imię nazwisko bo inaczej nie pisze ze mną ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeszekC330    0

...bo to materialistka, chce Cie zlustrować na NK i obadać czy jesteś przy kasie, w przeciwnym razie starała by sie z Tobą rozmawiać na byle temat ...

Edytowano przez andrzej2110
cytowanie posta wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldek315    2

po wielokrotnym przeczytaniu tego co ona napisała to stwierdzam że musi wiedzieć z kim pisze (pewnie ma zakładkę z vipami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzsiek1312    1
Dzieki :blink:

Ostatnio gdybym nie miała paznokci takich długich to bym wałka ze skrzyni biegów nie wyciagła wiec czasem sie przydaja do różnych rzeczy :D

 

 

NO bym chciał widzieć dziewczynę w warsztacie haha jak sobie radzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

tak patrze i czytam i nic sie tu nie dzieje. :blink: :D Chyba wszystko zostalo wyjasnione jak poderwac. :D:D I teraz panowie korzystaja z przyjemnosci. :D:(


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamlupus    2
ja mam 16 a ona nie długo 15

 

 

ciężki typ powiadasz? :blink: a może Ty jesteś ciężki typ? :D hmm każdy mierzy inaczej...tak sobie myślę, że nie ma nic gorszego niż starać się być innym niż się jest-wtedy to udawanie-a jak chcesz grać, to idź na aktorstwo :D

 

ps. jeśli "załatwiasz" coś ważnego, chociażby dla, siebie to pierwsza zasada "cześć, <nazywam się tak i tak>"...a nie "cześć, Gal Anonim z tej strony" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasiek84    2

heh wiosna przyszła, przez zimę rady były pisane (jak ktoś dobrze czytał cały ten OT to takowe się pojawiały) teraz kto żyw sprawdza jak to działa w praktyce, na jesieni temat odżyje i będzie wymiana doświadczeń :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

kiedys bylo tutaj tyle dziewczyn @martina, @xena, @Edek18 byli tez i chlopcy a teraz?????? Nie ma nikogo.

 

Gdzi sie podzialy??? tamte prywatki, gdzie Ci chlopcy gdzie tamten czas; :blink: :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skiet135    5

Jak to gdzie na spacerach itp. Kto coś upolował to teraz nie ma czasu na pisanie :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

Wiosny nie widac ja chory i jak tu podrywać ? właśnie niektórzy już znaleźli to juz nie maja czego tu szukac . I boja sie ze % za spam dostana :blink:

(przeniesli sie do tematu "opinie o moderatorach")

Dzis fajne byly rozmowy w toku . O cycolinach ktorym przeszkadzal swoj biut bo za duzy a jedna na tym zarabiala bo jak to ktos powiedzial jak nas Pan Bóg tak obdarzył to można na tym zarobic :D


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

jak one zobacza to zdjecie na AF, to na Twoim miejscu @waldek315 to szukalabym jakiegos wytlumaczenia.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Witajcie ;) oj dawno Mnie tu nie było ;) ale to nie specjalnie przysięgam :D:)

Jak idzie podryw chłopaki i dziewczęta ?? :)

Były już pierwsze spacerki tej wiosny ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSZ110    163

Oj tak czytam i czytam i widze, że nie ma lekko z dziewczynami... @banan575 sadze, ze nie dowiedzą sie o tej fotce ale lepiej dmuchac na zimne ;) a co do tych Pań na fotce to jednak lepsza co siedzi na kolanach, nie powiem, rześka jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Jednemu będzie się widziała ta na kolanach a innemu ta druga. trzeciemu żadna ;) O gustach się nie dyskutuje ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Ja teraz na nic czasu nie mam :D

Matura się zbliża i trzeba sie wziąść do roboty.

 

W środe zobacze sie z kotkiem ;):);) Nareszcie :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

ooo ;))) to gratuluje Martuś ;)))


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
Jednemu będzie się widziała ta na kolanach a innemu ta druga. trzeciemu żadna :D O gustach się nie dyskutuje :)

 

A moze by podyskutowal o gustach??? ;) Bo i tak te sposoby na podryw sa nic nie warte. :)

 

Moze Wy pany powiecie co Was ciagnie do kobiet. ;)


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to kobietka musi być :sympatyczna,inteligentna,miła,kreatywna,szczera,seksowna,wrażliwa,tolerancyjna,

zmysłowa,otwarta,uczciwa,kulturalna,elokwentna,przyjazna,wesoła,zgrabna,pomysłow

a,zwariowana,opiekuńcza,wykwintna

,pomocna,pomysłowa,ale przede wszystkim musi być skromna :D jak się taka urodzi do dajcie mi znać ;)

 

a i zapomniałem dopisać najważniejszego,musi być przede wszystkim wyrozumiała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

wiekszosc tych zalet to maja te po 60tce te SIWE i maja jeszcze jedna zalete sa juz WIERNE


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlaczego tak uważasz,ja mam wiele koleżanek które nie mają 60-tki nie mają menopauzy i mają 90%tych zalet ;) ale ja bynajmniej teraz wolę być sam :) a i tak poważnie to laski mnie same podrywają :D a ja nie mogę się od nich odczepić i to nie przechwałki..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj