Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#11441 Share Gege17

Gege17

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,hodowla

Napisany 28 marzec 2015 - 20:29

Pewnie,że lubimy nawet mając swoją lubie sobie pogadać z  innymi dziewczynami.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 19:20
  •  

#11442 Share PiotrBenet

PiotrBenet

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 11 kwiecień 2015 - 07:27

Też mam ten problem, że nie potrafię skutecznie nawiązać interesującej rozmowy z obcą osobą. Gada się zwykle o pogodzie i innych mało istotnych rzeczach. I przez to pewnie mam niską skuteczność w poznawaniu nowych dziewczyn ;/

#11443 Share rusto

rusto

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 11 kwiecień 2015 - 08:05

Obstawiam,ze albo jesteś totalnym nudziarzem,że każda dziewczyna od Ciebie ucieka. Albo po prostu pajacujesz. Starasz się być na siłę zabawny. Dziewczyny również za tym nie przepadają bo wygląda to totalnie nienaturalnie. Po prostu wyluzuj, nie zakadaj od razu,że ta dziewczyna się z Tobą umówi. Staraj się trochę pożartować. Nie spinaj się tak. Czasami wypicie jednego piwka jest naprawdę skuteczne.

Tutaj masz poradnik: http://uwodzenieuk.com/ - o tym jakie są skuteczne metody na podryw kobiet ( wprawdzie w uk - gdzie też obecnie mieszkam ale możęsz to przełożyć do każdego kraju - wszędzie w sumie laski są takie same). 

happy

#11444 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 11 kwiecień 2015 - 19:40

Ewentualnie prubuj przez neta, jak zapoznasz jakąś dziewczynę będzie ci łatwiej potem w realu porozmawiać, nie mówię tutaj o portalach randkowych a o nawet zwyczajnym gg, z pozoru zwyczjny a tak namieszał mi pozytywnie w życiu że szok;)

#11445 Share bieniek_88

bieniek_88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 271 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, survival.

Napisany 13 lipiec 2015 - 22:04

A mi się wydaje, że te feromony to pic na wodę. Tutaj chodzi o efekt placebo, podświadomość informuję Cię o niby skutecznośći perfum. Stajesz się pewniejszy siebie, bo wierzysz w działanie tych 'zapachów'. Dziewczyny to zauważają i stąd to złudne przekonanie o korzyściach wynikających z używania powyższych feromonów.

#11446 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1910 postów

Napisany 17 lipiec 2015 - 09:41

rany ja to nie rozumie jak można tak na siłę latać za kobietami, które w końcu i tak najpewniej was oleją mrugną oczami i znajdą następnego frajera, który poleci z taką z jęzorem przy ziemi. Sorry ale jakieś zachody czy cyrki z feromonami aby dziewczyna chociaż na ciebie spojrzała i co potem jak przestaną specyfiki działać? Trochę to jest żałosne według mnie i żadnym kobieciarzem nie jestem jednak pewne doświadczenia mam, a i widzę co się dzieje u znajomych czasem lepiej dac sobie spokój i czekać na taką której nie trzeba uwodzić wtedy jest dużo rozsądniejszy związek, a jak się taka nie trafi to trudno czasem lepiej być samemu bo można sobie spaprać życie. Ale taka świadomośc przychodzi z wiekiem dlatego młodziakom się nie dziwie aczkolwiek trochę mi ich żal.  W okolicy znowu się chłopak (19lat) powiesił przez jakąś dziewczynę już chyba 4 czy 5-ty odkąd pamiętam.

Edytowany przez grego, 17 lipiec 2015 - 09:53.

#11447 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 17 lipiec 2015 - 11:02

grego bo od dawna mówili i mówią w tym cały ambaras aby obydwoje chciało naraz , to swięta prawda jest, jeżeli dziewczynie zależy na facecie a jemu na niej nie ma szans aby się nie udało, ;)

#11448 Share Gege17

Gege17

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,hodowla

Napisany 17 lipiec 2015 - 15:05

Jak facet piz*a to żadne feromony nie pomogą bo wszystko jest w twojej głowie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11449 Share Tymoteusz1

Tymoteusz1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 25 grudzień 2015 - 19:37

Dla jednego będzie łatwo tak napisać, a drugiemu nawet przez głowę to nie przejdzie, więc ja bym aż do takich wniosków się nie posuwał. Po prostu niektórzy są mniej otwarci i mogą mieć problem z nawiązywaniem kontaktów z kobietami. Feromonów nigdy nie używałem i nie wiem, czy naprawdę są tak skuteczne. Jak na moje, to działają one tak, żeby podświadomie poprawić pewność siebie u faceta , bo przecież "skoro użyłem feromonów, to teraz żadna mi nie odmówi" ;] Zamiast tego zdecydowanie bardziej proponowałbym po prostu szukanie dziewczyny w sposób przystosowany do osoby. Jednym łatwiej będzie znaleźć kogoś w https://www.mydwoje....ortale-randkowe a innym w zatłoczonym klubie. Która opcja jest lepsza? Jak dla mnie nie ma żadnego znaczenia.

#11450 Share masquerade

masquerade

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Zainteresowania:Ekologia

Napisany 13 styczeń 2016 - 14:01

ja uważam, że internet bardzo pomaga bo można poznać kogoś, kto ma podobne zainteresowania i jest w naszym typie, wszystkie portale typu sympatia umożliwiają znalezienie osoby posiadającej ważne dla nas cechy, choćby miałby to być gust muzyczny. Na żywo trudniej jest przejść od razu "do rzeczy". Podobno połowa zawieranych teraz małżeństw w usa to pary, które poznały się przez internet

#11451 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1910 postów

Napisany 13 styczeń 2016 - 15:46

z punktu widzenia kobiety zapewne tak jest, kiedy na jedną zainteresowaną przypada z 10 chętnych i zasypywana jest wiadomościami i przebiera jak makaron w supermarkecie, na odwrót już tak różowo to nie wygląda

Edytowany przez grego, 13 styczeń 2016 - 15:47.

#11452 Share SlawekLubelskie

SlawekLubelskie

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 8 postów
  • Zainteresowania:sex na sianie,geologia i ginekologia

Napisany 23 luty 2016 - 16:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie?

POROSTU JESTEM  :P 

#11453 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 23 luty 2016 - 16:53

Hyhy, dobry cyrk w tym temacie powstał, fajna lektura;) Wytrwałości dla wszystkich poszukujących siedzących przed komputerem;)

KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

#11454 Share katter

katter

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 01 wrzesień 2016 - 10:05

Szukam jakiegoś eleganckiego płaszcza do chodzenia na co dzień? Na wyjazdy do miasta, spotkania rodzinne itd. Fajnie, gdyby to był jakiś modny, nowoczesny krój. Czy ktoś już to może przerabiał? Będę wdzięczny, za wszelkie sugestie i podpowiedzi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11455 Share reddd

reddd

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 01 wrzesień 2016 - 10:49

Kup sobie coś od Hugo Bossa, na przykład:

https://gomez.pl/pl/...odziez-50320395

ewentualnie ten, który nie jest tak dopasowany do ciała tak wiec będzie pasował nawet jeśli masz brzuszek -----> https://gomez.pl/pl/...szcz-50324383-1

Boss to porządna marka. Płaszcze nie są tanie ale jest to już zakup na lata. Mam jeden płaszcz tej firmy i dobrze nosi się już od 4 lat. Wybrałem klasyczny krój tak wiec mysle,że dlugo nie powinien wyjść z mody.