Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#11361 Share conan

conan

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 31 styczeń 2015 - 19:22

Higiena to podstawa, z jednej jak i drugiej strony,bez niej żaden specyfik nie zadziała,nie pomoże dobra ,,gadka" ,ani urok osobisty :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 15:17
  •  

#11362 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 31 styczeń 2015 - 19:24

a nie prawda nie zgodzę się z kobietą możesz rozmawiac o wszystkim, pamiętam raz jak na zabawie rozmawialiśmy z grupka dziewczyn jak wymienić pierścienie w silniku o dziwo jedna z nich kumała i wiedziała więcej niż my, jak to dziewczyny mówią grunt to stopniowac napięcie i ciekawie rozmawiać a nawet z pozoru zwykła rozmowa o wymianie oleju w silniku może być pasjonująca:)

#11363 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 31 styczeń 2015 - 20:17

http://volantificati...towane-a-nie-sa

polecam blog dużo cennych rad

#11364 Share conan

conan

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 31 styczeń 2015 - 21:30

Oczywiście, z kobietą można rozmawiać o wszystkim i trzeba dużo rozmawiać,lecz wielu mężczyzn boi się rozmawiać.W gronie męskim są bardzo aktywni,a jak przychodzi co do czego,to nagle zapominają języka w gębie.

zetorlublin-myślisz,że jak od gościa będzie nieprzyjemnie pachnieć,to zagłuszy to dobrym gadaniem ?,wydaje mi się,że towarzystwo będzie się go chciało jak najszybciej pozbyć.

#11365 Share Yvonne

Yvonne

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów
  • Zainteresowania:Moi drodzy poznałam Tu wiele wspaniałych osób, z niektórymi utrzymuje kontakt do dziś. Bardzo fajny jest ten oto portal,na forum wiele ciekawych rzeczy można się dowiedzieć, samemu opisać czy pomóc komuś. Piszę to iż usuwam konto. Ci którzy chcą nadal utrzymywać ze mną kontakt, proszę o napisanie wiadomości-na pewno odpiszę. Pozdrawiam ;)

Napisany 31 styczeń 2015 - 22:08

Dlatego dla takich mężczyzn (bojących się rozmawiać) jest potrzebna taka kobiecina jak ja.. która rozkręca rozmowę i daje troszkę pewności siebie ;)

Edytowany przez Yvonne, 31 styczeń 2015 - 22:15.

#11366 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 31 styczeń 2015 - 22:17

żeby mieć o czym rozmawiać to trzeba mieć zainteresowania pasję przeżyć coś niezwykłego a nie siedzieć cały czas w oborze 

#11367 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3179 postów

Napisany 01 luty 2015 - 09:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tutaj trafiłeś w sedno. Znajdź człowieku czas na takie pasje i spotkania ze znajomymi. U mnie nie jest tak, że gospodarstwo jest na mnie a mamusia i tatuś tyrają za mnie a ja leżę i nic nie robię albo obijajm się ze znajomymi.

#11368 Share McisawBystrzanowski

McisawBystrzanowski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 01 luty 2015 - 10:24

No z tym to nie jest latwo :P

Bo niby tego kwiatu jest pol swiatu ale powiem Ci,że 3/4 to jest tak naprawde nic nie warte.

Sam jestem zdania,ze na kazda mozna znalezc sobie sposob. No moze nie na mlodze mezatki od razu po slubie poniewaz te są najbardziej zakochane ale na inne to czemu nie... Wystarczy czasami dobra gadka, pewność siebie. Nie musisz być jakimkolwiek przystojniakiem, nie musisz zarabiac nie wiadomo ile kasy. Na pewno znasz gości, którzy są nie za specjalni ale za to podobają się wielu dziewczynom. Słyszałeś może o perfumach z feromonami? Sam przetestowałem kilka i działają. 

Siemka, możesz dać info o tych feromonach? Poczytałem sobie trochę o tym - jak się sprawdzają w praktyce? Rzeczywiście zauważyłeś większe zainteresowanie? Wrzuć jakieś fotki może? Na allegro przeglądałem, sporo tego - może jakieś konkretne nazwy byś wrzucił?

#11369 Share conan

conan

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 01 luty 2015 - 14:53

Yvonne-jesteś lekarstwem na wszystko ;)

#11370 Share darek3

darek3

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,motoryzacja

Napisany 01 luty 2015 - 14:57

Dlatego dla takich mężczyzn (bojących się rozmawiać) jest potrzebna taka kobiecina jak ja.. która rozkręca rozmowę i daje troszkę pewności siebie ;)

Teraz pewnie wszyscy ,,bojący się rozmawiać" mężczyźni zasypią Cię wiadomościami, bo będziesz ich ostatnią deską ratunku ;) :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11371 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 01 luty 2015 - 15:04

We Włoszech dokładnie na Sycylii mężczyźni kawalerowie idąc na wieczorne tańce po całym dniu pracy wycierali jądra chusteczką która potem wkładali w butonierke. Podobno taki feromon działał oszałamiająco na zmysły wybranej panny. Tradycja taka trwała do lat 50-dziesiątych. Więc po co przepłacać za jakieś wynalazki jak można samemu wyprodukować.

ps. ciekawostka zasłyszana w jakimś programie TV, żeby nie było ze z własnego doświadczenia o tym wiem.

#11372 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 01 luty 2015 - 18:00

Tutaj trafiłeś w sedno. Znajdź człowieku czas na takie pasje i spotkania ze znajomymi. U mnie nie jest tak, że gospodarstwo jest na mnie a mamusia i tatuś tyrają za mnie a ja leżę i nic nie robię albo obijajm się ze znajomymi.

bardzo mi cię szkoda jak nie masz czasu i cały dzień i noc pracujesz to jak chcesz zatrzymać przy sobie dziewczynę

Bo zakładam że uda cie sie jakąś poznać i ona będzie  chciała się spotkać w kinie czy na kolacji lub nawet na tańcach a ty powiesz sorry jestem w pracy lub jestem zmęczony

Uwierz mi na twoje miejsce będzie czekała już paru chętnych a nawet jeśli nie będzie to znaczy że dziewczyna niczego nie jest warta   

#11373 Share PiotrBenet

PiotrBenet

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 01 luty 2015 - 19:59

Siemka, możesz dać info o tych feromonach? Poczytałem sobie trochę o tym - jak się sprawdzają w praktyce? Rzeczywiście zauważyłeś większe zainteresowanie? Wrzuć jakieś fotki może? Na allegro przeglądałem, sporo tego - może jakieś konkretne nazwy byś wrzucił?

Na allegro raz zamawiałem ale obecnie nie kupuję ponieważ wielu sprzedawców to cwaniacy, którzy opylą Ci jedynie wodę zapachową.

Zamawiam w sklepach, te są niezłe:
http://www.feromarke...e-dla-niego.php

Skoncentrowana esencja, bezzapachowe

http://www.feromarke...e-dla-niego.php

Za te z kolei zabrałem bardzo wiele komplementów od dziewczyn.

Możesz sobie wypróbowac. Opinie są rózne,sam jestem na tak bo dodają Ci pewności siebie a kobiety lubią ładne zapachy. 

#11374 Share Yvonne

Yvonne

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów
  • Zainteresowania:Moi drodzy poznałam Tu wiele wspaniałych osób, z niektórymi utrzymuje kontakt do dziś. Bardzo fajny jest ten oto portal,na forum wiele ciekawych rzeczy można się dowiedzieć, samemu opisać czy pomóc komuś. Piszę to iż usuwam konto. Ci którzy chcą nadal utrzymywać ze mną kontakt, proszę o napisanie wiadomości-na pewno odpiszę. Pozdrawiam ;)

Napisany 02 luty 2015 - 01:37

@conan- nie jestem lekarstwem to raz, a dwa @darek3 - zdziwię Cię.. pusta skrzynka hahahah :)

#11375 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 02 luty 2015 - 02:40

conan gdzie napisałem że nie trzeba się myć hm, czytaj facet ze zrozumieniem a nie wyrywaj z kotekstu  na drugi raz, bo nie ma tam nic takiego jak ty powiedziałeś a więc czekam na słowo refleksji pod moim adresem z twojej strony ok:) Cofnij sobie jedna stronę do tyłu będziesz wiedział do czego piję, na pewno nie do ciebie:)

#11376 Share darek3

darek3

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 02 luty 2015 - 16:10

Yvonne to mnie teraz zaskoczyłaś :blink: a ja myślałem że teraz nie możesz się opędzić od adoratorów :D w końcu taka ,,kobiecina" to skarb :D

#11377 Share Yvonne

Yvonne

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 02 luty 2015 - 16:15

Żarty żartami. :lol:

#11378 Share darek3

darek3

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 02 luty 2015 - 16:19

Cóż by było warte życie bez żartów? W końcu śmiech to zdrowie :D

Czyli z tą kobieciną to żartowałaś?

#11379 Share Yvonne

Yvonne

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 02 luty 2015 - 16:21

Nie wiem... sam się przekonaj hahahahaha :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11380 Share darek3

darek3

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 02 luty 2015 - 16:23

To kto ma wiedzieć jak nie Ty? Żebym się przekonał to musisz coś więcej o sobie napisać.