Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#11321 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 28 marzec 2013 - 21:17

No przeciez nie bede swojej fotki wstawiac. Jedna mam w traktorze o to to tylko awtar :D

Był taki film jak Banan zbiera ziemniaki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 09:32
  •  

#11322 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 28 marzec 2013 - 21:34

Widzisz Meg internet już taki jest każdy z nas woli pozostać anonimowy chociaż tworzymy jedną społeczność ,Twoja krówka jest słodka wywołuje pozytywną opinię o Tobie ,ale też wolałbym widzieć twoje zdjęcie. :)

Twój Belarus też słodki heh. Są osoby na AF co wiedzą jak wyglądam w sumie nieliczne to grono ,ale całkiem anonimowa nie jestem i jak już ,to pokazuje prawdziwe oblicze nie fotki z neta ... Przyznam jednak ,że cenie sobie prywatność .

#11323 Share adam43

adam43

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 04 czerwiec 2013 - 20:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 moze nie na temat ale czy ktos jedzie na opolagre do kamienia Ślaskiego?

#11324 Share kapi123

kapi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 26 październik 2013 - 22:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Temat ucichł już wyrzyscy zajęci uwodzeniem ?

#11325 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 27 październik 2013 - 08:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No raczej :D
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#11326 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 27 październik 2013 - 09:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Temat ucichl bo nie ma kto go prowadzic, teraz liczy sie dziewczyna na gospodarke a nie do zycia :rolleyes:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#11327 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 27 październik 2013 - 17:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jestem w wieku gdy ludzi dopada kryzys wieku średniego
ja jednak nadal uwodzę swoja druga polowe ( czasem sam siebie nie poznaje)

#11328 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 27 październik 2013 - 19:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 I oto @Goralu chodzi zeby caly czas uwodzic :rolleyes:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#11329 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 22 grudzień 2013 - 15:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jest 567 stron w tym temacie, poza tym forum jest obszerne, dodatkowo ludzie mają też inne życie niż forum. Czego wy oczekujecie? Według mnie takie tematy powinny być zamykane z konkretnego powodu - kto to wszystko przeczyta? Ci co piszą od początku (jeśli tacy jeszcze są) już większości nie pamiętają a jak ktoś nowy chce się zapoznać to zrezygnuje po kilku stronach. Może już czas na "AgroRandke" w życiu bo sądząc po ilości zapisanych stron niektórzy połowę życia spędzają w tym temacie - z tego wynika, że drugą połowę we własnym gospodarstwie (jeśli takie posiadają) więc zastanawia mnie kiedy widzieliście płeć przeciwną (poza zdjęciem na komputerze)?

#11330 Share WeSolyRomeK

WeSolyRomeK

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 09 styczeń 2014 - 18:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 co myślicie o takim sposobie na poznawanie dziewczyn? a może ktoś stosuje? jest to możliwe czy to raczej zwykłe ustawki?
Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11331 Share misiek4444

misiek4444

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja, Owczarki Niemieckie.

Napisany 08 luty 2014 - 18:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 każdy temat można reaktywować ;) ja dziś wszedłem w zakładki i zobaczyłem że wcześniej się udzielałem będąc w związku moje posty z 2011r i czytam siebie i aż mi się gęba śmieje bo kiedyś potrafiłem czarować kobiety a teraz po rozstaniu zrobiłem się jakiś nieśmiały. Może dużo czasu nie upłynęło bo niebawem będzie 3 miesiące ale widze po sobie że gadając z obcą laską robie z siebie idiote ;) chociaż po alkoholu jestem zbyt śmiały ;) aż za nadto ;) ale dalej jestem tego samego zdania na imprezie nie można poznać normalnej laski ;) może ktoś będzie też chętny do reaktywacji ?? :)

Edytowany przez misiek4444, 08 luty 2014 - 18:49.

#11332 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 08 luty 2014 - 19:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 TAK krawiec kraje jak mu materiału staje

#11333 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 09 luty 2014 - 11:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @misiek4444, ja odkąd mam dziewczynę już 2 lata to w tym czasie kompletnie zapomniałem jak się "flirtuje".. Kiedyś człowiek potrafi bajerke puścić z miejsca i zaraz uśmiech u dziewczyny, a teraz.. Kobieta mnie pozbawiła umiejętności bajerki.. Fakt, że ją kocham i to ta jedyna i inne poprotu przestały mnie pociągać jak kiedyś, ale teraz rozmawiając z jakąś obcą nie potrafie puścić żadnej bajerki ;/ Rozmowa, rozmową, nie plącze się jezyk, ale nie ma człowiek w sobie tego czegoś, że na zawałonie zdania same przychodziły przy jakieś obcej 2 min temu poznanej..

#11334 Share misiek4444

misiek4444

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 10 luty 2014 - 19:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Zawsze jakoś damy rade. Na chwilę obecną nie zamierzam sobie szukać nikogo:) sama przyjdzie :) tak jest najlepiej :) fajne uczucie widzisz kogoś pierwszy raz i wiesz od razu że łączy Cie z nią więcej niż by Ci się wydawało ;)

#11335 Share klopocik91

klopocik91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Zainteresowania:To i tamto ;)

Napisany 10 luty 2014 - 20:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No sama to na pewno nie przyjdzie

#11336 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 10 luty 2014 - 23:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dokładnie- sama nie przyjdzie. nawet jak los chce się uśmiechnąć to trzeba mu pomóc. :)

#11337 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 10 luty 2014 - 23:39

fajne uczucie widzisz kogoś pierwszy raz i wiesz od razu że łączy Cie z nią więcej niż by Ci się wydawało ;)

Tak, to jest właśnie to :) Na to trzeba właśnie czekać i szukać, ja to właśnie znalazłem i szczęście jest :) Każdy znajdzie :)

#11338 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 11 luty 2014 - 12:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To zależy jakie kto ma wymagania. :P Smutne jest to, że młodsze pokolenie się stacza i Ci "normalni" będą mieli gorzej znaleźć drugą połówkę według swoich kryteriów. Każdy był kiedyś dzieciakiem ale jak patrze na zachowanie tych młodszych i na miary jakie teraz obowiązują (co raz wcześniej pierwszy raz, co raz więcej narkotyków, inne wyznaczniki zaje...ości) to czarną przyszłość widzę.

#11339 Share misiek4444

misiek4444

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 11 luty 2014 - 19:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 widze kolega @Kamillo0 z moich rejonów :) chodzi mi o to że właśnie jak szukam kogoś to nigdy nie znajdziesz... a miłość spotkasz w takiej chwili kiedy nawet sie nie spodziewasz... tak było z moją ostatnią...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11340 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 grudzień 2014 - 14:44

Poszukuję dobrego gabinetu dentystycznego bytom lub miechowice, możecie coś polecić

Dziewczyno,w tym temacie to prędzej dziecko sobie zrobisz niż zęby, sorry ale taki temat.     hahahaha

Edytowany przez KORSARZ1, 25 grudzień 2014 - 14:46.