marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
banan575    104

kolego @frutis masz racje ale dla swojej polowki a nie o tak na prezent kolezance.

 

szok cytujecie to co Wam odpowiada.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frutis    0

banan575- Miałaś na myśli koleżance to zmienia postać rzeczy, zwracam honor i jak najbardziej zgadzam się w tej kwestii z Tobą. Na początku znajomości ja bym za bardzo nie polecał obdarowywania Koleżanek kwiatkami, dopiero po dłuższej znajomości po której zaczynało by coś iskrzyć :) :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proagro    0

Bo jeżeli ktoś chce zaprzeczyć fragmentowi twojej wypowiedzi to niby po co ma cytować cały post?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Otóż to, trzeba zważać na to co sie pisze :) Wszystko co powiesz może być użyte przeciwko Tobie :)

 

Tak i na forum jak i w związku damsko-męskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proagro    0

@mirasek jako trzeźwo myślący facet potrafi zamotać nawet taką bajerantke jak Ty @banan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Mnie tu nikt nie zamota, a tymbardziej @mirasek. Ja tu pisze co moze dziewczyna zrobic jak wyrolowac jak mozna ja poderwac.

 

Zadalam proste jedno pytanie to @andrzej stwierdzil ze lece na kase, a dla czego @martiny nie zapytal o prezent, jaka wartosc ma dla niej otrzymany prezent.

 

Bo @andrzej sie w niej zakochal tylko jest problem bo @martina juz kogos ma.

 

@mirasek Ty tak cytujesz moje posty zeby zrobic ze mnie ............. najpierw bylo o oleju,potem ze ja tu klamie. A reszta wpada tu na odsiecz i nie przeczyta co jest pisane wczesniej tylko jaki ostatni post i robi sie burdel i OT.

 

Pare stron wczesniej @martina napisala Jak mozna dac komus bizuterie tandetna??? (nie pisalo tandetna ale o to chodzilo) wiec Ja zapytalam @martine jaka wartosc ma dla niej prezent wiec od niej oczekuje odpowiedzi a nie od Was adwokaci. I ONA czyli @MARTINA nie jest tu zadna moja konkurentka.

 

 

KOLEGO, KOLEZANKO ZAPAMIETAJ: NIGDY NIE STOSUJ TEGO CO JA NAPISALAM TU NA FORUM. SZCZEGOLNIE W TYM TEMACIE.

 

@mirasek ciekawe sa twoje posty.Obracasz kota jak nikt. Czytasz co ty chcesz i piszesz i cytujesz jak Tobie pasuje. Normalnie z tego co czytam to powinienes startowac minimum na posla w parlamencie.

 

Bo Ja sie niby chwale domem i autami,(odpisalam @andrzejowi ze nielece na czyjas chalpe bo mam swoja), a ze @martina ma bemka klasy 5 i maszyna drozsza od domu to niewidzisz.

 

@mirasek HEHE dobry bajerant z Ciebie.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzsiek1312    1

No bez wątpienia bobrze mieć żonę co i pomorze :) a nie tylko na pokaz panią z miasta .

Niektórym udało się taką laskę wyrwać jak Matina , ale trzeba dobrze szukać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39
@MARTINA

Ja sie nie wymadrzam.

 

po1) zapytalas sie jak mozna komus dac tandete???? @andrzej Cie bronil sciemniajac o kwiatkach

 

po2) po drugie Ty trzymaj swoje zasady dla siebie.

 

po3)Ja nie wnikam gdzzie Ty robisz czy pracujesz

 

po4) Ty sie smialas ze lece na kase, Mnie wysmiali ze na kase lece to i TY lecisz

 

 

Hello

Baśka hamuj się....

Tu mówisz że moje zasady mam trzymać dla siebie a sama cały czas powtarzasz o swoim zdaniu i zasadach które skrupulatnie próbujesz nam wepchać jak stare jaja. No bez przesady....

Nie rób z siebie męczenniczki na której każdy niby siada.

 

NIe dziw się że tak jest. Ja tez nie raz mówię co myślę i sprowadzą mnie na ziemie, ale nie upieram, się jak osioł przy swoich racjach tylko staram się przemyśleć to co coś inny mi powie, a nie lecę po nim jak po najgorszym.

 

Zrozum że nie jesteś najmądrzejsza i znajdzie się ktoś lepszy od ciebie.

 

Aha co do tej "tandety" to czemu mam się cieszyć ze w ogóle ja dostałam?? Lepiej bym się czuła bez niej. Mnie stać na biżuterię prawdziwa więc po co mi dziadostwo??? W którym i tak nie będę chodziła??? chyba tylko żeby zalegała mi w szafce....

na @Andrzeju nie siadaj, bo on dobrze mówi. On zrozumiał to o czym mówiłam. Nie raz tam coś zamota ale jest ok.

 

O BMW napisałam tylko dlatego że była gadka o lasujących się kolesiach z BMW wiec wyraziłam swoja opinie.

 

 

po4) Ty sie smialas ze lece na kase, Mnie wysmiali ze na kase lece to i TY lecisz

 

A dlaczego tak myślisz??? Z kąd takie wnioski wyciągasz??? Na mnie nie siedli że na kasę lecę!!! tylko na tobie... WIĘC???

 

A co do mojej pracy o której wielce nic nie chcesz wiedzieć to żadnej kobiecie nie życzę tego co ja robię...

@Marcin974 tobie odpisze na posta na PW bo by było że się chwale tym co robię :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
Mnie tu nikt nie zamota

Tak Ci sie tylko wydaje :)

 

@mirasek Ty tak cytujesz moje posty zeby zrobic ze mnie ............. najpierw bylo o oleju,potem ze ja tu klamie.

A no było o oleju, całkiem obszerny temat http://www.agrofoto.pl/forum/Jaki-olej-sil...szyn-t1922.html , poza tym @klama nie udzielał sie w tym temacie, więc nie wiem co Ty tu klamie? :)

 

KOLEGO, KOLEZANKO ZAPAMIETAJ: NIGDY NIE STOSUJ TEGO CO JA NAPISALAM TU NA FORUM. SZCZEGOLNIE W TYM TEMACIE.

Przykro mi ale nie jest to ustawowo zakazane, każdy ma pełne prawo odnieść sie do wypowiedzi dowolnego forumowicza bądź jej fragmentu. Jeśli owy forumowicz uważa że cytowany fragment jest wyrwany z kontekstu, może nawiązać dyskusje z cytującym w celu wyjaśnienia nieporozumienia :)

 

@mirasek ciekawe sa twoje posty.Obracasz kota jak nikt. Czytasz co ty chcesz i piszesz i cytujesz jak Tobie pasuje. Normalnie z tego co czytam to powinienes startowac minimum na posla w parlamencie.

Cieszę sie że moje posty wzbudzają zainteresowanie :) Kota moge najwyżej pogłaskać, nie ingeruje w jego położenie. Na posła powiadasz, szkoda bo polityka nigdy mnie nie pociągała, wręcz sie nią brzydze. Dyskusja z Tobą to jak walka z hydrą lernejską :) Więc proponuje EOT, choć wiem że musisz mieć ostatnie słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319
@banan575

 

Co Ty wiesz o spuszczaniu... :)

Nie przesadziłeś trochę z tym tekstem? Basia może i nie poczuła się tym urażona ale od wielu dziewczyn za taki tekst byś oberwał.

Spuście wszyscy ciutkę z tonu bo ta dyskusja już się robi lekko nieprzyjemna.

Chcieliśmy wodza na forum więc Basia korzysta.

 

@martina wczoraj słyszałem że Justyna Kowalczyk jest z Kasiny Wielkiej niedaleko Limanowej. Daleko to od Ciebie? Tak z ciekawości pytam.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13
A no było o oleju, całkiem obszerny temat http://www.agrofoto.pl/forum/Jaki-olej-sil...szyn-t1922.html , poza tym @klama nie udzielał sie w tym temacie, więc nie wiem co Ty tu klamie? :)

No wiesz troche sie udzielalem ale jak @banan575 nie było :) Teraz tylko czytam......

I weście troche wyluzujcie....... Ta dyskusja do niczego nie prowadzi..... Jeszcze zaczniecie gadac kto ma jakie doswiadczenie, kto mial jakich przodków, jak wy charujecie i nie wiem co jeszcze :)

(chyba ta pogoda tak na was działa. )

Wiosna idzie więc może pogadamy o tym o czym jest temat ?


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
Nie przesadziłeś trochę z tym tekstem? Basia może i nie poczuła się tym urażona ale od wielu dziewczyn za taki tekst byś oberwał.

Ani troche. Jestem za pełnym równouprawnieniem kobiet :) Jak bananowa wyzywała forumowiczów od głąbów to wszystko było OK. Poza tym jakieś poczucie humoru i dystansu trzeba mieć, a ja nie jestem zamulonym pantoflarzem :) ot zwykłym chamem i prostakiem z małej wsi :)

 

No wiesz troche sie udzielalem ale jak @banan575 nie było :) Teraz tylko czytam......

Sory, mój błąd, nie czytałem całości i przeoczyłem Twoje posty :)

 

@klama dobrze gada, pogadajmy o czymś co jest na temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319
Wiosna idzie więc może pogadamy o tym o czym jest temat ?

O właśnie świetna wypowiedz. Wiosna się zaczyna psy już ruszyły koty też więc tylko ludzie muszą się ruszyć. :)


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
Hello

Baśka hamuj się.... Na mnie nie siedli że na kasę lecę!!! tylko na tobie... WIĘC???

 

:)

 

 

przeczytaj posta co @andrzej napisal temat byl o czym innym a on zrobil ze mnie ze lece na kase a potem wy reszta.

 

Masz racje Ty na kase nie lecisz tylko wartosc prezentow przeliczasz ot co.

 

Na @andrzeja siadlam?????? Powiedz to @marcinowi czemu go upominal tu i ciapal mu na czerwono w postach???

 

Panowie macie przyklad nie kupujcie TANDETY!!!!!!!.

 

ps. @andrzej jest zakochany w Tobie @martina

 

Wy panowie uczcie sie kim baby sa.

 

Hihi. Wiosna idzie wiec trzeba bedzie wychodzic na romantyczne spacerki.

 

 

Kolego @mirasek napisalam tylko do jednego usera ze jest glabem ale polecialam za to na urlop. Nigdy do wielu. no ale wiesz ty zawsze ubarwisz.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Nie zrobili tylko wyciągnęli prawdę :)

 

PS w kim jestem zakochany nie twoja sprawa. Najważniejsze że nie w tobie :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

czasami jak jest ladna pogoda to ide. Na mecz naszego wiejskiego zespolu posmiac. Czasami przejsc sie przez moja wioske.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal19    0

ja mieszkam na kolonii to rzadko bywam na wiosce ale nie ma tam niczego ciekawego wiec nie załuje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Heh dziaś to miałem taki dzień dziwny. Heh najpierw stałem tak u gory na korytarzu w skzole przy schodach takie miłe miejsce na śrdku korytarza :) Taki przymulony patrzałem na dół. Co chcwile odwracałem sie w strone Ani śmiała sie, no to myśle ee zas się tak skończy jak zawsze tylko na tym. No ale potem jej kuzynka heh na ostantije przerwie wzieła jej błyszczyk i szybko mi dała :) :lol: Jutro jej oddam i przynjamnie bedem iał okazje pogadać sobie. Tylko z kąd tą odwage, jakos taki nie śmiały jestem w stosunku do Niej. A i jeszcze jeden incydent który mi sie nie podoał. Chcą mnie swatać z mojadawna byłą która mi się ani nie podoba ani nic nie czuje do niej kazdy tak gada tzn dziewczyny bo chłopaki mądre i mnie z ną nie wkręcą. Sie wkur**** i rykłem na korytarzu Ania to pewnie słyszała. Weźcie się ode mnie odpier*** Każdy dobrze wie że kocham Anie i wogóle nie prubójcie mne sfatać bo juz kilka dni to robicie i ogólnie to mzniejszacie szanse u Ani. Dajcie mi spokuj!!!!!! Dla mnei jest to takie troche hmm nachalne bo cała szkoła wie bo myśleli wieki zwiazek 2 rolników Ja + Ania. Małego czyli mnie i wielkiego czyli jej :P (nie chodzi o wzrost tylko o hektarowosć :) :) ) i tak chcę mnie sfatać i tak se myśle czy ja nie zasługuje na jakąś ładniejszą tylko ta najbrzydszą w klasie tym bardziej nie kocham jej Tylko Anie I dla mnie to sie mija z celem takie sfatanie :). Bo fakt faktem fajnie sie z nią gada o rolnictwie :lol: idzie do tej szkoły co ja tylko ona do technikum a ja do zawy ale ona tak po za tym to jest lekkich obyczjów :lol: Kumpel w osiemnaste urodziny ją hmm hmmmmm :) Narazie tylko Ania sie dla mnie liczy żadna inna


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
Nie zrobili tylko wyciągnęli prawdę :P

 

PS w kim jestem zakochany nie twoja sprawa. Najważniejsze że nie w tobie :)

 

Zakochany we Mnie byles jak grales jeszcze jako DJ na radiu. :) :lol:

 

Pamietasz te slowa co mi powiedziales???? :):) Jakie to bylo romantyczne. :) :lol: a Ja Cie .................. Jaka ja bylam nie dobra. :lol:

 

PS. zlego zdania o TOBIE nie mam.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

nie byłem. Pozory mylą :lol:

dalej gram tylko na innym :lol:

 

PS teraz gram nawet :lol:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

nie dosc ze w tym temacie SPAMER to jeszcze i SCIEMNIACZ :lol:

 

Pamietasz co zawsze grales dla MNIE???? zawsze piosenke zespolu AMADEO???????? :lol: :lol: i pamietasz te dedykacje.... ups wymksnelo mi sie.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Amadeo?? Ty chyba wolisz Del Junior.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

a widzisz????? jednak cos pamietasz. :lol: byla AMADEO- CO ZROBILAS Z SERCEM MYM :lol: a druga to DEL JUNIOR-DOTYK TWOICH RAK :lol:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Widzę ze dałaś się wkręcić :lol: oj Baśka, Baśka :lol:

 

PS nie mam chyba tej nutki amadeo już.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj