Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#11101 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 listopad 2012 - 09:18

A ja myślałem, że mężczyzna jest prosty niczym budowa cepa i nie ma zbyt dużej filozofii, aby kobieta mu się podobała,

Czy ty zaraz musisz o nas wszystko zdradzać. :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 09:12
  •  

#11102 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 listopad 2012 - 09:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie pytali tych strasznie wybrednych, z czasem sam będziesz wiedział co Cię bardziej kręci a co mniej.
To tak jak w sklepie z ciastkami, najpierw wszystkie Ci się podobają i wszystkie chcesz zjeść, a z czasem wybierasz te najlepsze, najsmaczniejsze :P
W końcu życie też musi mieć jakiś smak ;)

#11103 Share BukeR

BukeR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Zainteresowania:IT.
    Agrotechnika.
    Muzyka.

Napisany 12 listopad 2012 - 10:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Raczej nie sądzę, bo jak dziewczyna jest w moim guście, zadbana to nie patrzę na mało istotne detale jak na tym filmie. ^^ No, ale kto wie, może z wiekiem moje gusta się zmienią.

Czy ty zaraz musisz o nas wszystko zdradzać. :P

Myślałem, że to nie jest tajemnicą. :P Facet ma bardzo prosto zbudowany mózg, który został bardzo dokładnie przebadany:
Dodany obrazek
:D :D :D

Edytowany przez BukeR, 12 listopad 2012 - 10:29.

Evolving agriculture - Dutz Fahr

Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

#11104 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 listopad 2012 - 12:32

Nie pytali tych strasznie wybrednych, z czasem sam będziesz wiedział co Cię bardziej kręci a co mniej.

Po prostu @BukeR z czasem nie jesteś tylko konsumentem, byle dużo, a raczej bardziej smakoszem. :P Zresztą koleżanka chce się zrobić na bóstwo, a doradzają jej fachowcy a nie jacyś Szopenfeldziarze, to i porady muszą być profesjonalne nie? :P :lol: :lol:

#11105 Share BukeR

BukeR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów
    Agrotechnika.
    Muzyka.

Napisany 12 listopad 2012 - 13:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Panowie, nikt nie podważa waszego profesjonalizmu. ^^

Jak dla mnie kwestia fryzury to raczej sprawa indywidualnych upodobań samców i raczej takie doradzanie jest bardzo subiektywne, bo nie ma złotego środka, aby podobać się wszystkim. Jak z depilacją, jedni wolą na przedszkolankę, drudzy preferują bujną tajgę u Pań. :D :D :D
Sprawa byłaby trochę łatwiejsza, jakby koleżanka pokazała zdjęcie, wtedy łatwiej coś doradzić. :P
Ja osobiście nie lubię loków, jak kobieta ma za dużo na głowie to jak dla mnie wygląda to jak szopa, no chyba, że delikatne loki z grzywką a'la fryzura, która proponował w tym temacie falconeyes.

#11106 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 12 listopad 2012 - 18:39

Po prostu @BukeR z czasem nie jesteś tylko konsumentem, byle dużo, a raczej bardziej smakoszem. :P Zresztą koleżanka chce się zrobić na bóstwo, a doradzają jej fachowcy a nie jacyś Szopenfeldziarze, to i porady muszą być profesjonalne nie? :P :lol: :lol:

No wlasnie. Chce wiedziec co Was pociaga?? :rolleyes: Jak juz bede wiedziec to uzyje tego zeby kusic. :lol: :lol:

Jedyne co wiem to byc seksownie i gustownie ubrana.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#11107 Share BukeR

BukeR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów
    Agrotechnika.
    Muzyka.

Napisany 12 listopad 2012 - 19:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No jako kobieta chyba powinnaś wiedzieć co kreci facetów? ;) Wystarczy trochę pokazać, seksownie się poruszać i już masz grono adoratorów. :D No z tym pokazywaniem to dochodzi jeszcze kwestia czy ma się co pokazać, bo niektóre Panie raczej mają pewnych rzeczy niedobór (a czasami nawet duży nadmiar) i prezentują to światu. Tylko czy ten świat chce to oglądać? <_<

Tak jak mówiłem, my należymy do organizmów prostych i wiele do szczęścia nam nie potrzeba. :D :D :D

#11108 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 listopad 2012 - 19:18

Chce wiedziec co Was pociaga?? :rolleyes: Jak juz bede wiedziec to uzyje tego zeby kusic. :lol: :lol:

Tak, tylko jak zaczniesz używać tych naszych rad, to możesz już nie być całkiem sobą, taka zabawa w "kameleona", dostosowywanie się tylko do osiągnięcia jakiegoś celu, może narobić więcej szkód niż pożytku. :P

#11109 Share BukeR

BukeR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów
    Agrotechnika.
    Muzyka.

Napisany 12 listopad 2012 - 19:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Kolega wyżej dobrze gada, polać mu. ^^
Najważniejsze być sobą, bo sztuczna lala zaraz zostanie wyniuchana przez stado i ma straconą pozycje zaraz na starcie zawodów. :o

Edytowany przez BukeR, 12 listopad 2012 - 19:37.

#11110 Share tomek0303

tomek0303

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Zainteresowania:heh kobiety, sport, rolnictwo, i jak kazdy w tym wieku imprezy itp.

Napisany 12 listopad 2012 - 19:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 tylko dlaczego te sztuczne lale maja zazwyczaj najlepsze wziecie? hehe

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11111 Share BukeR

BukeR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów
    Agrotechnika.
    Muzyka.

Napisany 12 listopad 2012 - 19:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Bo zazwyczaj są łatwe.. Ot, cała filozofia. :D Po co się wysilać, jak coś się ma bez zbędnego zachodu. Jednak czy to materiał na partnerkę? Raczej nie. W sam raz na jeden raz... No może kilka razy. ;)

Edytowany przez BukeR, 12 listopad 2012 - 19:58.

#11112 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 12 listopad 2012 - 19:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Co do kobiet :D
Dodany obrazek

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

#11113 Share falconeyes

falconeyes

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 12 listopad 2012 - 20:00

No wlasnie. Chce wiedziec co Was pociaga?? :rolleyes: Jak juz bede wiedziec to uzyje tego zeby kusic. :lol: :lol:

Jedyne co wiem to byc seksownie i gustownie ubrana.

Wygląd,prezencja,poczucie humoru. To zależy czy szukasz mężczyzny, czy "samca" na jedną noc,ew.przelotny romans. Faceci wbrew panującej opinii nie są tacy prości, skąpe spódniczki,wysokie obcasy,czy koronki pończoch oczywiście kręcą niesamowicie (przynajmniej mnie :P ) ale równie dobrze działa np. dotyk.
„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

#11114 Share tomek0303

tomek0303

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Zainteresowania:heh kobiety, sport, rolnictwo, i jak kazdy w tym wieku imprezy itp.

Napisany 12 listopad 2012 - 20:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no nie wszystkie, sprawiaja tylko wrazenie latwych i sa bardzo cwane. czasami pod strojem zakonnicy moze kryc sie demon seksu. te niepozorne sa najgorsze tzn najlepsze

#11115 Share falconeyes

falconeyes

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 12 listopad 2012 - 20:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 to tylko tak wygląda w amerykańskich filmach :P w gruncie rzeczy kobieta swój charakter odzwierciedla ubiorem

Edytowany przez falconeyes, 12 listopad 2012 - 20:06.

„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

#11116 Share tomek0303

tomek0303

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów

Napisany 12 listopad 2012 - 20:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 hehe kurcze to moze niedlugo bede slawny bo zdarzylo mi sie i nie tylko mi grac juz w takicm amerykanskim filmie :D

#11117 Share falconeyes

falconeyes

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 12 listopad 2012 - 20:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 gratuluję,oby tylko nie w takim... niskobudżetowym ;)
George Orwell

#11118 Share tomek0303

tomek0303

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów

Napisany 12 listopad 2012 - 20:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 tych z niskobudzetowych nie stac na mnie :)

#11119 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 listopad 2012 - 20:16

w gruncie rzeczy kobieta swój charakter odzwierciedla ubiorem

Sam ubiór, to jest za mało i żeby nie było czasem tak jak w słowach tej piosenki. :P
Jam się pięknie ubierała
Pięknie nosiłam się
A tyś myślał żem ja ładna
I to uwiodło cię
A tyś myślał żem ja ładna
I to uwiodło cię.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11120 Share tomek0303

tomek0303

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów

Napisany 12 listopad 2012 - 20:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 otoz to. kobieta jest zmienna jak pogoda lubia eksperymentowac a sa i takie co po prostu nie potrafia sie ubrac, nie maja do tego zmyslu a charakter raczej tak szybko sie nie zmienia aby twierdzic ze ubior jest odzwierciedleniem charakteru. aby uwodzila to nie potrzeba jakiejs czarnej magii wystarcza jasno blekitne rurki (opieta pup[a to jest to) do tego czarne badz czerwone szpilki a na gore delikatna, przewiewna koszula z kilkoma rozpietymi guziczkami no i obowiazkowo pasek. z takim zestawem napewno nie bedzie sama dlugo stala.

Edytowany przez MAT912, 12 listopad 2012 - 20:37.
Cytowanie poprzedniego posta