Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#10781 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 październik 2012 - 19:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czasami nieiwykształcony obibok ma fajną kobietę,a ten co się stara i mu się należy super partnerka nie ma wcale
Musi trafić swój na swego i tyle :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 19:09
  •  

#10782 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 01 październik 2012 - 19:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale jakie szanse ma ten obibok a jakie ten wykształcony na znalezienie dziewczyny? Nie zwracasz uwagi na takie rzeczy jak poznajesz jakiegoś faceta?

#10783 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 październik 2012 - 19:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @Finn i ciesze się z tego że potrafisz zorganizować swoję życie.I wszystkiego dobrego.I o Twoje latka się nie martwie ;)
A co do mnie,odnosisz dobre wrażenie,nie ma już miłej Ani25.

#10784 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 01 październik 2012 - 19:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a czy ja mówiłem, że "była" miła Ania25?? nie przypominam sobie?? ;)

@stasiu, obibok ma większe szanse dla tego, że nie musi pracować , starać się o dobry poziom życia, a w tej gonitwie za tym, po prostu nie zawsze ma on czas aby ułożyć sobie prywatne życie... a obibok, jak to obibok, robić sie nie chce to i ma czas bajerować laski, a że takie lubią adoracje 24h/dobe to on to potrafi wykorzystać.. ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#10785 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 01 październik 2012 - 19:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale mi chodzi o normalne dziewczyny a nie jakieś lalunie z dyskotek. I przypuśćmy, że wykształcony nie goni za pieniędzmi za wszelką cenę tylko pracuje normalnie.

#10786 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 październik 2012 - 19:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @Finn no niestety musisz się pogodzić z dużym rozczarowaniem.Że czasem to co się podoba nie jest zawsze osiągalne.Powodzenia :)

#10787 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 01 październik 2012 - 19:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Stasiu, to i znajdzie normalną dziewczynę... ;) tylko po woli i bez pośpiechu , znajdzie się taka... wiem to z doświadczenia... ;)

@aniu, pogodzić ale ja nie mam z czym ?? nie mam żadnego rozczarowania, wręcz przeciwnie, powody do radości ;) nie dziękuję bo nie widzę ku temu powodu...
A tak na marginesie, znasz te przysłowie kto komu ustępuje?? to ja będę ten mądrzejszy( niech stracę ;P ) i zakończę z tobą tą powiedzmy to konwersacje, bo jakoś nie widzę tutaj nic produktywnego co by mogło wnieść ciekawego do tego tematu... :D

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski

#10788 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 październik 2012 - 20:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @Finn masz rację skończmy to coś co zaczęliśmu,niech mądrzejszy wygra :D
I powiem Ci że sądziłam że ujrzałam dno ludzkiej głupoty,ale spotkałam kogoś ,dzieki komu dowiaduję się ,że ta studnia nie ma dna :P

#10789 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 październik 2012 - 20:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @FINN I @Siwy7406, dlaczego prowokujecie koleżankę do kłótni na forum? i zaśmiecacie ten temat prywatnymi wywodami, jeden ciągle upomina kolegów ażeby się ogarnęli a drugi przyzywa moderatora do zamknięcia tematu bo jest zaśmiecany, a sami co robicie?

#10790 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 01 październik 2012 - 21:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Kolego @Mat, z całym szacunkiem do roli moderatora, ale jak pisałem w moim poście wyżej, zakończyłem rozmowę z Koleżanką Ania25, tak jak napisałem , tak i zrobiłem... więcej grzechów nie pamiętam, za wszystkie bardzo żałuję , proszę o łagodny wymiar kary... ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10791 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 październik 2012 - 21:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dosyć tego, na PW żale a nie tu !!!!!!!!!!

#10792 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2820 postów

Napisany 01 październik 2012 - 21:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie bardzo jestem w temacie (przerwa wakacyjna) a chciałbym powrócić z tym że nie widzi mi się czytać wstecz pewnie z 40 str. , więc niech ktoś będzie tak miły i mi powie na co zapisy?

#10793 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 01 październik 2012 - 21:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @dmianzbr,przeczytaj ostatnie dwie strony.... ;) tam jest esencja... ;)

Kolego, Mat, to nie sa żale... to jest tylko pokazanie, dla wszystkich użytkowników oraz ostrzeżenie przed "naszą" koleżanką... jeśli ktoś tu powinien dostać ostrzeżenie to na pewno nie my!! bo z tego co mi wiadomo , jak na razie jest nas trzech...

Dziękuje i dobranoc...

EDIT:

Odnoszę dziwne wrażenie, że czegoś tu brakuje.... Prawda @StasiekS?? ;)
było nas trzech a teraz został tylko jeden?? ;)

Edytowany przez FINN, 01 październik 2012 - 22:00.

#10794 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 październik 2012 - 22:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Powiedziałem na PW, nie tu, wszystkie tego typu posty będą usunięte, a jak nie pomoże, to zamknę ten temat.

#10795 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 02 październik 2012 - 17:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @MAT no niezamykaj tej powiesci, ona juz 3lata sie kreci.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#10796 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 październik 2012 - 18:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie zamykam, ale też nie pozwolę nikogo tu publicznie szykanować, bo to nie jest miejsce na tego typu wywody.

#10797 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 02 październik 2012 - 19:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale przeciez nikt tu nikogo nie szykanuje.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#10798 Share DEMON79

DEMON79

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 02 październik 2012 - 19:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 W tym temacie można wypowiedzieć się jednoznacznie:że teoria potwierdza regułę, z przykrością trzeba stwierdzić,że na wsi były,są i będą tzw.buraki ,udające super macho,pełna kultura(spoglądając na właśnie to forum),a w rzeczywistości totalny wieśniak,co jego mocną stroną jest tylko język w gębie.I tu nie wymienię szanownych panów,bo znów dostane ostrzeżenie,od moderatora. :ph34r: Pozdrawiam wszystkich w temacie,który właśnie opuszczam :D

#10799 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 03 październik 2012 - 20:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no wpadl moderator, spustoszenia narobil i teraz pi.....dzi nuda
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10800 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 03 październik 2012 - 22:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 http://rozmowywtoku....amu,494533.html
Luknijcie na ten odcinek, jakieś 10dni temu może 7 dni temu był odcinek o rolnikach, niektórzy jechali po ludziach z naszego fachu... obejrzyjcie tych leworęcznych z marmoladą zamiast mózgów :D
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.