Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#1061 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 18 marzec 2009 - 21:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czemu ja?? Witamy <_<

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 23:30
  •  

#1062 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 18 marzec 2009 - 21:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @banan -mogę liczyć na Ciebie ze przyzwoicie poprowadzisz temat? <_<

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#1063 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 18 marzec 2009 - 21:25

Czemu ja?? Witamy <_<

Bo jesteś głównym uwodzicielem. Najwięcej się udzielasz.
Myślę że jak Basia nie wda się w następną dyskusje o światłach to pobędzie z nami na długo.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#1064 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 18 marzec 2009 - 21:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 czytam i czytam i tyle stron natrzaskane i zadnej odpowiedzi na glowne pytanie w tym temacie. Jak podarwac ja.

To zalezy w jakim celu sie chce poderwac??? zeby z nia chodzic, czy zeby przele.....c??

Kobieta jest cwana i na seks ja predzej zarwiesz niz zeby chodzic z nia. CDN. <_<

@milanreal1 a co tylko swiatelka sa?????
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1065 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 18 marzec 2009 - 21:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A skąd ja mam wiedzieć na jakich tematach sobie "nagrabiłaś"? Bana chyba miałaś głównie na temat o światłach mijania.
No nie wiem czy każda szybciej wyrwie na seks niż na chodzenie... Nie wszystkie są takie...
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#1066 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 18 marzec 2009 - 21:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak ktoś szuka do łóżka to napewno mniej sie natrudzi niż szukając na stałe. Proste i wiadome od dawna.

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#1067 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 18 marzec 2009 - 21:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Banan wolisz do łózka czy na dłużnej??<_<

I czemu do łóżka na dłużnej??:)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#1068 Share Mateush

Mateush

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 18 marzec 2009 - 21:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 witam witam.. widze, zę sie temat rószył;p a no taka prawda, zę czesto "kocury" jak to banan stwierdził szukaja dziewczyny na jeden raz... a tak naprawede te najlepsze to takie co cie strudno zdobywa i powtórze jeszcze raz MAJA cos w główkach...

a co do odpowiedzi na pytanie w temacie nie ma bo jak by padła to by nie było dyskusji zapewne;d
sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

#1069 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 18 marzec 2009 - 21:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 po pierwsze jak jestes golodupiec to na nic Ci bajery bo panna cie po czasie rozszyfruje i kopnie w d*p....

a po drugie wiekszosc z was narazie szuka po to zeby sie tylko pobzyka.....
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1070 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 18 marzec 2009 - 21:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Witamy ponownie koleżankę BANAN :) musisz mieć nam teraz dużo do powiedzenia i czekamy, czekamy <_< na Twoje cenne spostrzeżenia :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1071 Share Mateush

Mateush

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 18 marzec 2009 - 21:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 widze że kolezanka bardzo miła jest... a po drógie napisałem wszystko w poście powyżej... pozatym nie zlaleźli by i dali by sobie spokój gdyby dziewczyny nie dawał... ale skoro jest podaż to i jest popyt;p
sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

#1072 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 18 marzec 2009 - 21:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wyposzczona od AF powinna nawijać <_<

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#1073 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 18 marzec 2009 - 21:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Oj coś długo tego posta pisałeś bo zem szybko to poprawił <_<

bullet_black.png

#1074 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 18 marzec 2009 - 21:49

Banan wolisz do łózka czy na dłużnej??:)

I czemu do łóżka na dłużnej??:)

po pierwsze chcialam zauwazyc ze rejestrujac sie podaje sie login <_< wiec podalam login i IMIE a nie banan

po drugie czy do lozka czy na dluzej to przekonaj sie i przyjedz to sie dowiesz :)
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1075 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 18 marzec 2009 - 21:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 mmmmmmm czuje się zaproszony <_<

Basiu co do nika to po to on jest aby go używać :) Ja akurat mam od imienia ale nazywają mnie tez inaczej

bullet_black.png

#1076 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 18 marzec 2009 - 22:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Endrju korzystaj bo Ci się kobieta rozmyśli <_<

sprzedam

#1077 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 18 marzec 2009 - 22:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Panowie mam taki problem albo i nie a wiec:

za kilka tygodni beda swieta wielkanocne i obmyslalam plan zeby jezdzic na imprezy tylko zeby znalezc kozla ofiarnego zeby przewiozl mi moja dupe z miejsca A(dom) do miejsca B (impreza). Tylko ze taki koziol bedzie zapewne cos chcial za to. Jak tego uniknac??? Do pomocy bede miec kolezanke ktora bedzie sie brac niby w ostatniej chwili. Co wy o tym myslicie??? Da sie Was tak wyrolowac????? <_<

ps Jedrus nicka mam @banan575 a nie banan
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1078 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 18 marzec 2009 - 22:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Mnie nie <_<

sprzedam

#1079 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak mu dacie to się taki znajdzie <_<

PS Ja użyłem skrótu :)

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1080 Share Mateush

Mateush

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 gdzie takiego barana znajdziesz to nie wiem... ale szukaj a nóż Ci sie uda... ja osobiscie bym sie tak zrobić nie dał...;p live is brutal... coś za cos;p