Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#10761 Share DEMON79

DEMON79

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 12:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Powiem wam,że kazdy się krzywi jak usłyszy że mają grać disco polo,czy ma byc zespół,a nie ma co się oszukiwać,tak było,jest i będzie że najlepiej własnie się człowiek przy takiej własnie muzyce ubawi.A co do waszego podrywu,życzę wszystkim powodzenia :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 19:53
  •  

#10762 Share MalyJohn

MalyJohn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów
  • Zainteresowania:Sport, motoryzacja, rolnictwo, wędkatstwo, muzyka :)

Napisany 30 wrzesień 2012 - 13:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Oczywiście za zabawa przy disco polo jest najlepsza :D Po czym wrócisz lepiej wybawiony? Po CLUBie, czy po weselu ? :lol: Nie to, że cluby są złe, ale do tańca towarzyskiego lepsze dicso polo :D

#10763 Share DEMON79

DEMON79

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 14:47

Po czym wrócisz lepiej wybawiony? Po CLUBie, czy po weselu ? :lol:

Powinneś zadać pytanie po czystej z %% ,czy czystej bez %% :P

#10764 Share MalyJohn

MalyJohn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 14:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 O tym była gadka wcześniej, żeby właśnie było bez %% :D Wtedy dziewczyny mają do nas lepsze podejście :)

#10765 Share DEMON79

DEMON79

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 15:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tylko wy samce bez %% to jak bez lewej ręki,przy % wam się dopiero język rozwiązuję,a tak ,gadaj jak do słupa,a słup ja du*a

#10766 Share POL1

POL1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 868 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 15:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Samemu byc to jest najgorsza rzecz na świecie , a jeszcze gorsza wziąć sobie babe z miasta to już TRAGEDIA.
Najfajniejsze są dziewczyny ze wsi..robotne , uczciwe i pracowite w szczególności górolki.
Miastowe to lalunie i lesery.

#10767 Share MalyJohn

MalyJohn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 15:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @DEMON79 Fakt, niektóry tacy są, ale nie wszyscy. Mi np. bez problemu udaje się dogadać bez %% we krwi. A jak są %, to za dużo się gada niepotrzebnych rzeczy :lol:

#10768 Share roltech

roltech

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 15:51

........

Edytowany przez roltech, 09 styczeń 2016 - 23:03.

#10769 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 30 wrzesień 2012 - 15:58

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Kiedy wam w końcu zaświta w głowach historyczne myślenie że polskie ludzie nie dzielą się na tych ze wsi i z miasta a prosto na mądrych i głupich...

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

#10770 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 16:15

Samemu byc to jest najgorsza rzecz na świecie , a jeszcze gorsza wziąć sobie babe z miasta to już TRAGEDIA.
Najfajniejsze są dziewczyny ze wsi..robotne , uczciwe i pracowite w szczególności górolki.

Co do leserow to i na wsi pelno znajdziesz, wyslij taka ze wsi za granice tak na 3m-ce niech troche grosza poczuje to wtedy zobaczysz czy takie fajne ze wsi sa.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10771 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 18:13

Samemu byc to jest najgorsza rzecz na świecie , a jeszcze gorsza wziąć sobie babe z miasta to już TRAGEDIA.

A tu mamy znakomity przykład rolnikusa pospolitusa czyli osoby po zawodówce, czasami po szkole średniej z marnymi wynikami w nauce, który to odziedziczył po ojcu 8ha ziemi, stary ciągnik i kultywator, 5 wychudzonych krów, 2 świnie i 15 kur. Charakterystyczną cechą tego osobnika jest brak samokrytycyzmu wobec swojej osoby jak i wykonywanego zawodu. Uważa on, że to świat jest zły i okropny, przesiąknięty zgnilizną moralną i obyczajową i dlatego w życiu spotykają go takie niepowodzenia w postaci niskich dopłat, drogiej ziemi, suszy i innych anomalii pogodowych no i oczywiście braku partnerki. Bo to przez miasto te dobre, pracowite i uczciwe dziewczyny zmieniają się w lalunie i lasery. Dlatego nasz osobnik nie postanowił się poddać i walczyć z tym złem, głosząc wszem i wobec jak wygląda prawda, licząc na to, że ludzie zrozumieją swój błąd i się nawrócą, nie zwracając uwagi na innych i ich poglądy.

#10772 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 18:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Zgadzam sie ze Staskiem. Co do znalezienia drugiej połowy wystarcz tylko chciec , tylko trzeba wiedziec z kim chcemy sie zwiazać.
Po własnym doświadczeniu wiem , ze zawsze podoba mi się to czego nie mam .

#10773 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 18:58

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @bezeta10 wystarczy byc tylko soba a ta co ma byc to sie znajdzie
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#10774 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 19:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Akurat ja nie mam cisnienia na szukanie

#10775 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 30 wrzesień 2012 - 19:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @stasiu, jak zwykle celny w swojej wypowiedzi... ;)
że nawet nie mam co dodać... ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#10776 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 01 październik 2012 - 09:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wystarczy być sobą. Tylko nad swoją osobą trzeba także pracować. Im więcej pracujemy tym większe szanse na lepszą partnerkę.

#10777 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 październik 2012 - 18:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @StasiuS tu się zgodzę z Tobą że każdy powinien być sobą,i każdy na swój sposób nad sobą pracuję,jeden w pozytywnym sensie inny negatywnym,
A co do szans,że znajdzie się tego lepszą,jak się będzie nad sobą pracować,to tak jak wygrać w totka 1na milion

Edytowany przez ania25, 01 październik 2012 - 18:40.

#10778 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 01 październik 2012 - 18:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Aniu25, powiadasz sobą?? no ciekawie, ciekawie... to może nam opowiesz jak to jest być "sobą" ?? z chęcią Ciebie wysłucham... i nie tylko ja...
aaa i jeszcze jedno... "kulą" tak na przyszłość...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#10779 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 październik 2012 - 18:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @ Finn synku przyganiał kocioł garkowi z błędami
A co do mnie,z chęcią Ci mogę opowiedzieć ,tylko nie wiem czy mój mąż będzie zachwycony że zdradzam poufne życie osobiste :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10780 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 01 październik 2012 - 19:06

@StasiuS tu się zgodzę z Tobą że każdy powinien być sobą,i każdy na swój sposób nad sobą pracuję,jeden w pozytywnym sensie inny negatywnym,
A co do szans,że znajdzie się tego lepszą,jak się będzie nad sobą pracować,to tak jak wygrać w totka 1na milion

Twierdzisz, że facet wykształcony, który lubi czytać książki, dba o siebie, umie dobrze gotować a w wolnych chwilach ćwiczy karate, jeździ na rowerze i uczestniczy w różnego rodzaju koncertach czy wystawach ma takie same szanse na znalezienie dziewczyny niż ten, który po pracy czas wolny spędza przed telewizorem lub z kolegami na piwie?

W końcu coś się ciekawego dzieje. Czekajcie chwilę, to sobie chipsy przyniosę.