Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#10741 Share MalyJohn

MalyJohn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów
  • Zainteresowania:Sport, motoryzacja, rolnictwo, wędkatstwo, muzyka :)

Napisany 28 wrzesień 2012 - 20:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Witam. Ja tutaj potwierdzę @FINNa. Podstawą jest rozmowa. I to nie taka że gadasz i udajesz cwaniaka, albo pierdzielisz jej co to nie potrafi twój ciągnik. Trzeba po prostu być sobą, oraz rozmawiać na tematy takie, jakie chce Ona, a nie Ty. Nie ważne, czy rozmawiasz przez SMS-y, GG, czy na żywo. Po protu bądź sobą. 2 podstawą są spotkania. Ja najczęściej z moją dziewczyną spotykam się na wieczornych spacerach. Chociaż nieraz, to i całą noc przez telefon rozmawiamy. Często też chodzimy do kina itp. A co do poderwania. Ja najwięcej zaczynam od rozmowy przez SMS-y. Ogarniam sobie od kogoś numer i piszę. Jeśli jest tobą zainteresowana to albo nie odpisze, albo napisze spadaj itd. Ale jeśli Cię lubi itd, to nieraz i sama pociągnie rozmowę. I jeśli chcecie poderwać fajną dziewczynę, to nie żałujcie kasy na kino itd. Dla miłości trzeba się poświęcić :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 07:38
  •  

#10742 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 28 wrzesień 2012 - 21:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @MalyJohn, na temat poderwania wymysliłem fajny(może ;) ) kawał/ rada dla chłopaków...

Jaki jest najlepszy sposób na poderwanie dziewczyny??

Poderwać najpierw swoją d.... i działać :D

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#10743 Share MalyJohn

MalyJohn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów

Napisany 28 wrzesień 2012 - 21:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @FINN to nie jest kawał, tylko podstawa do poderwania dziewczyny :P :D

#10744 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 28 wrzesień 2012 - 21:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 uznajmy to za rado-kawał... ;) aby lepiej zapamiętali... ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski

#10745 Share MalyJohn

MalyJohn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów

Napisany 28 wrzesień 2012 - 21:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dokładnie :lol: Ja wam chłopaki mówię. Ogarniać numery do dziewczyn i pisać !!! :P A w sobotę na jakąś potańcówkę i zarywać chłopaki zarywać !!! :D

#10746 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 29 wrzesień 2012 - 16:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Byłem na agro show codziennie raczej pod koniec imprezy i obserwowałem, podpitych podrywaczy i jeżeli takie nachlane metody są powszechnie stosowane wśród Was to nie dziwie się, że ten temat ma tyle stron :)
W rolnictwie siła!!! :)

#10747 Share MalyJohn

MalyJohn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów

Napisany 29 wrzesień 2012 - 16:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Podryw po alkoholu to najgorsze co może być. Albo dostaniesz od dziewczyny w główkę, albo pogada z tobą tylko po to, abyś się odczepił. A i tak nic z tego nie będzie. Wiem, bo mi nie raz to się zdarzało, pod wpływem % zadzwonić do jakiejś koleżanki, ale nieraz tym się tylko wszystko spiepszyło, a później bardzo ciężko było to odbudować. Teraz jak idę na jakąś libację, to telefon gdzieś zostawiam, bo dosyć już kłopotów przez to, a jeśli chodzi o podryw na żywo pod wpływem %, to mi na szczęście się to nie zdarzyło, i mam nadzieję, że nie zdarzy.

#10748 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 29 wrzesień 2012 - 17:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dziewczyne najlepiej jest poderwac na zakupach
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#10749 Share MalyJohn

MalyJohn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów

Napisany 29 wrzesień 2012 - 17:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To akurat jest prawda, ale jeśli jesteś na zakupach sam :D Bo jak z inną dziewczyną, to d*pa :D A na serio, to nie tylko na zakupach. Na różnych potańcówkach też jest dobrze. Chociaż ja swoją poderwałem w szkole :lol:

#10750 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 29 wrzesień 2012 - 17:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 wszedzie mozna w szkole, na zakupach, wiejskiej imprezie (festynie), no bo na tych miejskich dyskotekach to teraz sa malolaty (dzieci) z prokuratorem i podpite lisy patrzace ktora tu wyrwac i wy...c
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10751 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 29 wrzesień 2012 - 18:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 duże wrażenie robi na dziewczynach , jak jesteśmy gdzieś na imprezie i bawimy się bez jakiego kolwiek % ( nie mówię tutaj o siedzeniu przy stoliku, lub pilnowania czy ściana ma pion, tylko o bardzo intensywnym działaniu na parkiecie) Wiem, to z własnego doświadczenia... ;)

#10752 Share MalyJohn

MalyJohn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów

Napisany 29 wrzesień 2012 - 18:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @FINN Dokładnie !!! Teraz Dziewczynom coraz bardziej zależy na tym, aby chłopka nie przesadzał z alkoholem, czy fajkami. A jak widzi, że bawisz się na trzeźwo, to już ma inne podejście do Ciebie, niż do tych po %.

#10753 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 29 wrzesień 2012 - 18:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a w jakiej czesci polski sa imprezy co niepija alkoholu
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#10754 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 29 wrzesień 2012 - 18:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 na pewno takich regionów nie ma... ;) ale ja mówię o tych, którym do dobrej zabawy nie jest potrzebny alkohol... ;)

#10755 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 29 wrzesień 2012 - 18:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tylko do dobrej zabawy potrzebna jest dobra muzyka a tej w dzisiejszych czasach juz praktycznie nie ma. Jest jedna wielko tupanina. Czyli na podryw pozostaje szkola, internet, telefon i zakupy - slynny makaron na spagetti
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#10756 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 29 wrzesień 2012 - 19:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 nie no jeszcze troche jest tej muzyki do pochasania , ale to są nie liczne miejsca... takie jak wesela.... i inne tego typu imprezy... ;)

#10757 Share MalyJohn

MalyJohn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów

Napisany 29 wrzesień 2012 - 20:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Da się bawić bez alkoholu, ale jest potrzebny dobry zespół. U mnie jest jeszcze jednak taka "potupawka" w sąsiedniej miejscowości a taką muzyką :) I akurat tam najwięcej się wyrywa :D

Da się bawić bez alkoholu, ale jest potrzebny dobry zespół. U mnie jest jeszcze jednak taka "potupawka" w sąsiedniej miejscowości a taką muzyką :) I akurat tam najwięcej się wyrywa :D

#10758 Share Maly86

Maly86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motoryzacja

Napisany 29 wrzesień 2012 - 20:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No tak zespół też musi być obrotny a nie że zagra 2 piosenki i dalej dalej nic i znowu 2 piosenki! Choć już można działać po jednym tańcu!Pogadać jak toś pali to zapalić sobie! Od tak spontan! Przypomniał mi się kawał: Chłopak tańczy z dziewczyną nagle orkiestra przestaje grać, chłopak propnuje że wyjdą na dwór! Wyszli staneli koło płotu, a on zaczyna ją obmacywać! Wkłada ręce coraz dalej aż do majtek i mówi do niej okresik okresik a ona że nie tylko biegunka :)

Edytowany przez Maly86, 29 wrzesień 2012 - 21:02.

#10759 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 11:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czasami jest dobry zespol a i tak towarzystwo jakies sztywne jest. No ale teraz taka muze graja w dyskotekach.

Nie ma to jak muza z lat 90tych
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10760 Share MalyJohn

MalyJohn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 12:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dokładnie !!! Taka muzyka była najlepsza :) Takie stare disco-polo :lol: