Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#10661 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 czerwiec 2012 - 21:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wielkie dzięki podniosłeś mnie na duchu ;) Będę działał według twoich wskazówek :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 07:52
  •  

#10662 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 24 czerwiec 2012 - 21:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 uwi9wść `pannę co to znaczy
to mysleć o niej
to marzyć o niej
to kochać j
to ufać jej
to rozmawiać z n i a
trzeba kochać kobity

Edytowany przez GoRAL1, 24 czerwiec 2012 - 21:20.

#10663 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 24 czerwiec 2012 - 21:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 uwi9wść???

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#10664 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 24 czerwiec 2012 - 21:34

Czy mam szanse u dziewczyny, która nie cierpi chłopaków w senesie, że traktuje ich jak kolegów a jak któryś chce być kimś więcej niż kolegą/przyjacielem to ona go spławia.

Ona nie, nie cierpi chłopaków tylko nie spotkała takiego który by ją zainteresował. Więc jak inaczej można traktować adoratorów z którymi nie ma zamiaru się spotykać?

Podejrzewam, że to musi być związane z jej ojcem, bo jak rozmawiałem z nią co by kupić ojcu to powiedziała mi, że nie ma takiego problemu i że nie musi.

Ja także nie kupuje prezentów rodzicom ani znajomym. To znaczy, że mam z nimi jakiś problem?

Jeśli nie zainteresowałeś jej swoją osobą, to odpuść bo szkoda czasu.

Edytowany przez StasiekS, 24 czerwiec 2012 - 21:35.

#10665 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 24 czerwiec 2012 - 21:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 uwi9wść???zakochać się
to jest piękne kochać sex to najważniejsza sprawa w życiu

Edytowany przez GoRAL1, 24 czerwiec 2012 - 21:51.

#10666 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 czerwiec 2012 - 22:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @StasiekS wiem złego słowa użyłem. Co do jej sytuacji to w 100% pewny nie jestem. Ja jestem laikiem w te klocki, dlatego chciałem się was spytać i licze na waszą pomoc.
Pozdrawiam.

#10667 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 24 czerwiec 2012 - 22:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 laski s najważniejsze

#10668 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 25 czerwiec 2012 - 10:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @GoRAL1 Bez urazy ale gadasz jakby Cię pociąg przejechał. :huh:

@ Dami615 Jeśli z jej ojcem jest tak jak mówisz, że jej rodzice się rozwiedli przez ojca bo dziecko zawsze trzyma stronę matki i to ojciec jest winny bez względu czy słusznie czy nie to ona po prostu ma uraz do facetów. Jeśli raz kogoś w młodości pies ugryzł to potem to pamięta a niektórzy boją się przez taka sytuację psów tak samo jest i tutaj. Ona widocznie nauczyła się na sytuacji matki i jak większość kobiet wyrobiła sobie zdanie, że faceci to świnie, zapomniała jednak o podnieceniu, emocjach, miłości i innych rzeczach, które nie pozwolą jej zmienić podejścia na zawsze. Dlatego też, bądź sobą i zdobywaj, zaufanie, uczucia, serce ale powoli i delikatnie. Kobiety na zewnątrz są różne ale w każdej gdzieś w środku siedzi ta zaprogramowana do kochania bez względu na otoczenie i okoliczności, wystarczy tylko ją wydobyć. ;)

#10669 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2858 postów

Napisany 25 czerwiec 2012 - 11:54

ojciec jest winny bez względu czy słusznie czy nie to ona po prostu ma uraz do facetów.

Kamillo bez urazy ale to ty gadasz jak by Cię pociąg przejechał.

#10670 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 25 czerwiec 2012 - 13:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Może, źle to napisałem ale chodzi o to, że gdy rodzice się rozwodzą zazwyczaj dziecko zostaje po stronie matki i wini ojca za zepsucie dzieciństwa. Znam takie przypadki i w każdym dzieci czy to młode czy w moim wieku mają uraz do ojca choć nie zawsze to ojciec zdradził czy zawinił. Dokładny przypadek z życia: ojciec i matka-nie układało im się bo zapewne nigdy się nie kochali tylko zauroczyli i wzięli ślub, dziecko 14 lat i rozwód. Dziecko ma do dziś dnia uraz do ojca choć z tego co wiem wina była po obu stronach a ojciec ani matka nie zdradzili, ojciec do tej pory jest sam i żałuje rozstania, matka natomiast jest już z innym. Każdy ma inne wersje ale dziewczyna i tak ma uraz do ojca, że właśnie każdy facet jest taki sam najpierw kocha potem rzuca. Pytanie brzmi co zrobił ojciec skoro wszystko wskazuje na to, że nic? Może po prostu nie dbał już tak o żonę ale nadal nie rozumiem czemu jest obwiniany skoro żył tylko z jedną kobietą? Ja na szczęście takich sytuacji nie mam ale widzę to po ludziach więc nie jest to wyssane z palca.

Edytowany przez MAT912, 25 czerwiec 2012 - 21:08.
Cytowanie poprzedniego posta

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10671 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 25 czerwiec 2012 - 13:26

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 I co związku z tym? Przez to, że ojciec odszedł córka ma uraz do końca życia i nie ma zamiaru wiązać się z facetami, a najchętniej poobcinałaby im jaja?

#10672 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 czerwiec 2012 - 14:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czytając wasze wypowiedzi w tym temacie,to samemu można doznać urazu psychicznego.
Z takim podejsciem do kobiet to mozecie poderwać ale d**e z krzesła,bo chyba raczej nic innego.
Kobieta lubi konkrety,a nie owijanie w bawełnę,lubi byc zdobywana,w granicach umiaru choć mówi NIE

Edytowany przez ania25, 25 czerwiec 2012 - 14:50.

#10673 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2858 postów

Napisany 25 czerwiec 2012 - 17:29

Znam takie przypadki i w każdym dzieci czy to młode czy w moim wieku mają uraz do ojca choć nie zawsze to ojciec zdradził czy zawinił.

Oj, kamillo0 skąd Ci takie teorie przychodzą do głowy? A w tych Twoich przypadkach, to za pewne skrzywdzone dziecko nigdy nie będzie miało partnera życiowego bo wie czym się to kończy. Sam to wymyśliłeś?

Ale lejesz wodę i chyba nawet mam na to dowód, nie sprawdzałem tego ale wydaje mi się że statystyki mówią iż więcej dzieciaków, kradnie, ćpa i się puszcza z rozbitych i patologicznych rodzin niż z porządnych.

Aniu25 nie sprowadzaj wszystkich dziewczyn do swojego parteru. Widocznie jesteś otwartą, zdecydowaną i nie cierpliwą osobą dlatego chciałabyś aby nieznajomy rycerz podszedł i z marszu wyznał Ci miłość.
Tak samo gdybym napisał ci poradę ,,zrób się na rudo bo chłopcy takie wolą, a wiem to bo ja jestem chłopcem i ja wole rude czyli widocznie wszyscy chłopcy wolą rude...,, to za 5 min np. kamillo0 czy stasiekS zaczęli by krzyczeć że nie prawda, bo czarne są fajniejsze.

Edytowany przez damianzbr, 25 czerwiec 2012 - 17:31.

#10674 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 25 czerwiec 2012 - 17:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dokładnie ja wole czarne ale rude mają w sobie to coś. Tylko, że wybór po kolorze włosów to jak kupno samochodu po kolorze lakieru.
Mi to ryba co o tym myślisz/myślicie ale nie wymyśliłem sobie tego. Ludzie są dziwni i nie mi to oceniać, bo ojca i matkę mam, z rozbitej rodziny nie jestem, adoptowany nie jestem - wiec nie wiem jak się czują takie dzieci. Obecnie ta dziewczyna ma chyba jakieś 21-22 lata coś z tych dwóch i kontakt z nią słaby mam ale na tyle ile mam stąd wiem, że jest sama, lubi czasem z facetem to co każdy raczej lubi ale nic na dłużej. Jedna, dwie noce i koniec znajomości a wiem, że była spora okazja na związek i odrzuciła bo z doświadczenia rodziców wie, że prędzej czy później facet ją rzuci bo mu się znudzi. Jak już mówiłem nie wiem jak bym się czuł w takiej sytuacji więc nie obchodzi mnie co oni tam sobie robią i jakie teorie mają. Chciałem wam tylko podać przykład z życia a jak w niego nie wierzycie to mi się przykro nie zrobi.

Nie cytuj poprzednich postów.

Edytowany przez MAT912, 25 czerwiec 2012 - 21:07.

#10675 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2858 postów

Napisany 25 czerwiec 2012 - 18:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie chodzi o to czy jest ci przykro czy nie. Wierze w ten przypadek, wierze że jest dokładnie tak jak piszesz i dziewczyna przez rozstanie rodziców nie chce mieć faceta. Z tym że wyjątek to nie reguła, po za tym większość co miało ojca pijaka wmawia sobie ,,moje dzieci nigdy tak nie będą miały,, Większość których rodzice się rozstali powtarza ,,nie urządzę takiego piekła swoim dzieciom,, itd.

#10676 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 25 czerwiec 2012 - 18:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja tam lubię rudy dziewczyny.

Aniu25 nie sprowadzaj wszystkich dziewczyn do swojego parteru. Widocznie jesteś otwartą, zdecydowaną i nie cierpliwą osobą dlatego chciałabyś aby nieznajomy rycerz podszedł i z marszu wyznał Ci miłość.

Chyba nie zrozumiałeś do końca wypowiedzi Ani. Konkrety to nie wyznanie miłości na pierwszej randce tylko w miarę szybkie doprowadzenie do szybkiej randki a nie zabawy w podchody i bawienie się psychologa.

Obecnie ta dziewczyna ma chyba jakieś 21-22 lata coś z tych dwóch i kontakt z nią słaby mam ale na tyle ile mam stąd wiem, że jest sama, lubi czasem z facetem to co każdy raczej lubi ale nic na dłużej.

Teraz mogę podać Ci kilka przykładów dziewczyn, które pochodzą z normalnych rodzin i zachowują się tak samo. Mogę podać także paru dziewczyn z rozbitych domów które żyją dzisiaj w szczęśliwych związkach(przynajmniej tak to wygląda). Niestety nie znam dziewczyny z rozbitego domu i która przez to miałaby ochotę pozabijać wszystkich samców na świecie.

#10677 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2858 postów

Napisany 25 czerwiec 2012 - 19:01

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Zrozumiałem w przeciwieństwie do Ciebie bo wcale nie chodziło mi o zabawy w podchody i granie psychologa tylko przypomniałem o istnieniu dziewczyn skrytych, wstydliwych albo tylko niezdecydowanych itd.

#10678 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 25 czerwiec 2012 - 19:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No wspomniałeś ale co to wnosi do tematu podchodów?

#10679 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2858 postów

Napisany 25 czerwiec 2012 - 19:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Podchodów w sensie zabawy w podchody? Nic nie miało i nie wnosi. To jest Twój wątek, czy tam jak wolisz ani ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10680 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 25 czerwiec 2012 - 21:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dla mnie to jest to samo. Na tym samym polega. Tylko w tej drugiej bierze udział większa liczba osób.