Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#10621 Share andrzejursus95

andrzejursus95

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Motocykle

Napisany 10 czerwiec 2012 - 21:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A ja dam ci rade z mojego doswiadczenia dowiedz się czy ma ona założonego fb lub nk jesli ma to załóz konto i zapros ją do znajomych i jesli wiesz że jest dobra w nauce to powiedz jej że masz problem np. matmą i żeby ci pomogła ona się pewnie zgodzi i zapros ją do siebie i wtedy jakos tam nauka będzie w głowe wchodzic :P ja też tak zrobiłem i spotkalismy się potem nie na nauce tylko na grilku nad jeziorkiem aż weszlismy na temat czym się interesujemy co robimy robic i yu nagle ona mi opowiedziala swoje zamiłowania a ja tylko dwa słowa do niej zamieniłem a było to motocykle ucieszyła się i najtrudniejesze że lubię rolnictwo i masz babo blacek :lol: i grilowanie się skonczyło powiedzialo ze komary zaczynają kąsac itp i odwiozłem ją do domu i tyle było z naszej szczerej rozmowy uważaj na słowo rolnictwo bo to może się zle dla ciebie skonczyć :) .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 17:52
  •  

#10622 Share Tomencki184

Tomencki184

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja Dziewczyny Rolnictwo :)))

Napisany 10 czerwiec 2012 - 21:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 andrzejursus95 Ale nie zapominaj ,że to koniec roku wiec raczej oceny są wystawione tak jest w moim przypadku.Dokładnie są uczulone na słowo rolnictwo STRZERZ SIĘ TEGO SŁOWA!!

#10623 Share andrzejursus95

andrzejursus95

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Motocykle

Napisany 10 czerwiec 2012 - 21:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No to nie wiem znam jedno wyjscie postarac się o egzamin poprawkowy lub poczekac do wrzesnia...

#10624 Share Styzus

Styzus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów
  • Zainteresowania:jam jest MIchał, interesuje sie rolnictwem i muzyka, a przede wszystkim zwierzętami !

Napisany 11 czerwiec 2012 - 10:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 dobra bajera, dobre teksty i troche charyzmy w tym. a jesli chodzi o spotkania to najlepiej wieczorami w zacisznym miejscu, bądź na ognisku ;D. Wpatrywać się w oczy, uśmiechać się i dziewczyna jest twoja. to zawsze działa.

#10625 Share Dominiczek12

Dominiczek12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, elektronika

Napisany 11 czerwiec 2012 - 13:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Moim zdaniem poznawanie danej osoby przez facebooka lub nk to obłęd, oznaka że boisz się podejść w szkole i zagadać. Ja tam nie ukrywam przed ludzmi że lubię rolnictwo i jakoś to dziewczyną nie przeszkadza.

#10626 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 11 czerwiec 2012 - 16:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A o de mnie koleżanka starsza o rok (pół szkoły się za nią ogląda) pożyczała książki nawet sam jej je nosiłem myślałem że coś będzie ale nie :(

#10627 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 11 czerwiec 2012 - 17:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tylko jak już z nią będziesz gadać to nie słodź jej o tym jaka ona jest: piękna, zajeb... itp. i nie obsypuj ją komplementami. Ja tak spaliłem fajną znajomość Bajer się kręcił, niby wszystko ładnie pięknie i wszystko się spier... :(
Wieczny kawaler ;)

#10628 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 11 czerwiec 2012 - 17:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Najlepiej idź kołoniej i zemdlej, może udzieli pomocy i potem podziękuj za uratowanie życia.

#10629 Share Mrmagyster

Mrmagyster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Zainteresowania:Pojazdy, mechanika, survival, podróże, dziewczyny ;)

Napisany 11 czerwiec 2012 - 19:17

Najlepiej idź kołoniej i zemdlej, może udzieli pomocy i potem podziękuj za uratowanie życia.

Też nad tym kiedyś myślałem. Ale najlepszym wyjściem jest się udać na jakąś imprezę okolicznościową( np.Dożynki :D ) i zagadać, pochodzić i takie tam ;)
welcome :D

#10630 Share radek244512

radek244512

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:wszystko o rolnictwie

Napisany 11 czerwiec 2012 - 19:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 hmm. kolego chcesz zagadać do dziewczyny, zawsze jest najlepiej jak jesteś trochę na % parę piwek i możesz iść(tylko nie w szkole hehe)
koleżanka ma konto na np: nasza-klasa , facebook? jest łatwiej, jak dodaje zdjęcie czy coś w tym stylu;"komentuj" (tylko miłe komentarz)..
no jak tam koleżanka pije piwko zaproś ją...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10631 Share Dominiczek12

Dominiczek12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 172 postów

Napisany 11 czerwiec 2012 - 20:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Po pijaku wszystko staje się prostsze :P Ale to nie klucz do sukcesu, komentowanie zdjeć jest dobre ale nie zawsze skutkuje bo każdy może sobie pomyśleć że lizus itp. najlepiej podejść zagadać tyle że trzeba mieć odwagę a może wspólny temat się znajdzie. Najgorzej jest jak ty ciągle pytasz a dziewczyna niechętnie odpowiada w tedy to jest kicha ;)

#10632 Share leszcz8

leszcz8

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 156 postów

Napisany 11 czerwiec 2012 - 20:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Możesz sobie walnąć kielicha na odwagę , ale nie w szkole . Z miesiąc temu trzech takich z mojej klasy obalili na przerwie 0,75 . Konsekwencją tego była nagana dyrektora . Dziś dwóch z tych trzech zostało przyłapanych na fajkach . Pewnie będzie kolejna nagana .
Sprzedam wycinak Fella SU 145 , sieczkarnie Mengele Mammut 5800 , przyczepkę jedno osiową , , obsypnik do ziemniaków 5 .
CZĘŚCI FIAT 125p 1,5 ME !!! Niektóre części pasują do Poloneza .

#10633 Share Styzus

Styzus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów
  • Zainteresowania:jam jest MIchał, interesuje sie rolnictwem i muzyka, a przede wszystkim zwierzętami !

Napisany 11 czerwiec 2012 - 21:59

Możesz sobie walnąć kielicha na odwagę , ale nie w szkole . Z miesiąc temu trzech takich z mojej klasy obalili na przerwie 0,75 . Konsekwencją tego była nagana dyrektora . Dziś dwóch z tych trzech zostało przyłapanych na fajkach . Pewnie będzie kolejna nagana .

Jak ktoś umiejętnie pije w szkole to nikt nie wyczai, ze coś jest nie tak, u mnie w szkole tez się zdarza, ze sobie wypiją :D

#10634 Share Piochu

Piochu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo.

Napisany 11 czerwiec 2012 - 22:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @Styzus a byli tez tacy co robili Sobie grille na parkingu :P
http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

#10635 Share Dominiczek12

Dominiczek12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 172 postów

Napisany 12 czerwiec 2012 - 13:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Leszczu U nasz w szkole to norma jest palenie fajek byś zobaczył co się dzieje na długiej przerwie na parkingu obok szkoły :D Tylko żeby nikt nie miał pomysłu imponować dziewczynie paląc fajki bo to może dla niego się źle skończyć :P

#10636 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 12 czerwiec 2012 - 14:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Aj tam a wy od razu o piciu

#10637 Share leszcz8

leszcz8

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 156 postów

Napisany 12 czerwiec 2012 - 19:58

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Z tych co się upili jeden siedział na pierwszej ławce i wszystkimi tymi oparami chuchał nauczycielowi w twach , więc dziwne żeby nie zauważył . Ja dokładnie nie wiem co się tam działo bo byłem wtedy na wycieczce , ale podobno na lekcji wyjeli pustą butelkę i zaczeli się ją bawić , jednego tak wzdeło że nauczyciel kazałmu stanąć przy oknie żeby nie smierdziało :D :lol: . Na wycieczce terz były jaja w zakopcu policyjny radiowóz mnie potrącił :D W nocy z dziewczynami trochę piliśmy , ale nie tylko my nauczyciele też się niezłe najebali , jeden leżał na dole i chrapał . Ja się troche napiłem i schowałem za łużko sekunde potym wchodzi nauczycielka czerwona jak burak , potkneła się na progu i zajęczała coś do mnie mniej więcej tak " e e eee eee " a ja na to " dobra już wychodze "

Przedwczoraj chłopaki zostali złapani na paleniu . Palili przy kościele w krzakach za kiblem . Jednemu tylko d*pa z krzaków wystawała :lol: Dym był taki że było czuć aż na drodze , a niestety tamtą drogą chodzi jedna nauczycielka .
Sprzedam wycinak Fella SU 145 , sieczkarnie Mengele Mammut 5800 , przyczepkę jedno osiową , , obsypnik do ziemniaków 5 .
CZĘŚCI FIAT 125p 1,5 ME !!! Niektóre części pasują do Poloneza .

#10638 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 13 czerwiec 2012 - 11:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Fajne macie przygody szkoda, że wirtualne... W tym oto momencie macie tu 532 strony o uwodzeniu, nie są to porady mistrzów a zwykłych ludzi, którzy deczko wiedzy i doświadczenia w życiu złapali. Trochę śledzę ten temat bo co nieco na te tematy wiem i ostatnie 3 strony to najgorsze pierdoły z całego tematu. Mówią, że AF się kończy i ludzie uciekli... Po tych 3 stronach też zauważyłem selekcje. Ja nie wiem jak głupim trzeba być, żeby podrywać laski na facebooczku czy nasze klasie? Rozumiem trening czyni mistrza i dobrze jest sobie popisać z dziewczynami przez neta ale uwierzcie rzadko znajomości z neta przetrwają w realu. Skojarzenia z lodami i innymi to już gilotyna! O ch*j wam chodzi z tymi skojarzeniami? Każdy jest zboczony na swój sposób ale czy każde słowo "idziemy na loda" musi mieć dwa znaczenia? Gimbus z gimnazjum się ucieszy ale w starszym życiu trzeba porzucić zabawki i skończyć z takimi pierdołami. Jak chcecie się bawić zabawkami to się bawcie ale jak chcecie podrywać dziewczyny i być z nimi to czas wziąć za nie odpowiedzialność. Zaczynając od tego, że dziewczyna to nie przedmiot. Każdy ma rozum więc niech go używa. Ktoś napisał, że na studiach to klepiesz laskę w tyłek i jest Twoja? Ku*wa skąd Ty jesteś? Nie wiem jak wy ale ja nie chciał bym, żeby pierwsza lepsza podeszła do mnie i klepnęła mnie w tyłek. Zacznijcie od szanowania siebie i samoakceptacji. To wy macie żyć i być wszystkim co wam potrzeba a dziewczyna to ma być dodatek - one myślą tak samo. Teksty typu "spadłaś z nieba... itd" to żenada. Ktoś mówił o całowaniu na 1 spotkaniu. Co w tym dziwnego? Zdarza się ale należy pamiętać, że jak chcesz być z dziewczyną na dłużej to całowanie na pierwszej randce daje jej minusa. Chciałbyś aby po miesiącu bycia razem ona spotkała się z innym i już się całowali? Najlepsze jest w życiu to o co się długo walczyło bo wtedy to szanujemy. Sam nazbierasz na samochód to go szanujesz a rodziców wchodzisz w zakręt na ręcznym. Im trudniej z dziewczyną tym bardziej warta zachodu ale musisz mieć szanse bo jeśli żadnych szans nie widać to są inne.

Mógłbym pisać i pisać ale kto by to czytał... Wiem, że bez ładu i składu ale na szybko bo mnie zirytowało wasze gadanie. Choćbym podał teraz 10 zasad na zdobycie kobiety nikt by ich nie wykorzystał dobrze. Ludzie weźcie się nie opierdzielajcie i weźcie się za siebie. Jest jeden znakomity sposób na życie i na dziewczyny, przyjaciół ogólnie na wszystko: Samoakceptacja! Zaakceptujcie siebie, swój wygląd, zachowanie a inni też was zaakceptują. I nic na siłę, traktujcie kobiety z szacunkiem a z szacunkiem traktowani będziecie, wyróżniajcie się, bądźcie sobą bo każdy jest inny, nie udawajcie nikogo bo to w końcu wyjdzie i jak najmniej komplementów bo ona wie sama jaka jest i ma się starać a nie spocząć na laurach. Jak chcecie to mnie wygwiżdżcie ale ja próbowałem. ;)

Ps: Liczy się wasze doświadczenie bo człowiek najlepiej uczy się w praktyce a teoria, to tylko myśli - ważne są działania.

Edytowany przez Kamillo0, 13 czerwiec 2012 - 11:46.

#10639 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 13 czerwiec 2012 - 12:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @Kamlil0 dobrze gadasz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10640 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 13 czerwiec 2012 - 14:26

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dawno mni tu nie było i dawno nie pisałem ale jak zaczołem czytac to powinien byc temat kto ile wypił i na jakiej lekcji.