Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#10581 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 10 czerwiec 2012 - 17:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czyli przechodzimy na grunt poza szkolny. Kolega napisze coś więcej o tej koleżance to się coś znajdzie. Może jakiś zjazd klasowy czy coś.
Osobom w wieku 15 lat ciężko jest coś podpowiadać. Myślałem o jakimś grillu i odrobina %%% ale odpada <_<

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 21:25
  •  

#10582 Share Dominiczek12

Dominiczek12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, elektronika

Napisany 10 czerwiec 2012 - 18:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Najlepiej staraj się z nią rozmawiać, pisać sms, spotykać się. Gadałeś z nią już w kiedyś na żywo?

#10583 Share martin6666

martin6666

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja i motorsport.
    Aktywny sędzia wyścigowy.

Napisany 10 czerwiec 2012 - 18:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Aż się zalogowałem :D , pozornie nie jest to trudne, ale da się coś zrobić.
Przede wszystkim musisz się jej podobać (choć troszkę), bo inaczej bd ciężko, najlepiej jakby była między wami chemia, to już krótka droga.
Cóż pozostaje, aby coś zdziałać mhhh :huh: . Zdobądź o niej jakieś info, co lubi czego nie, np. spytaj się kogoś kto zna ją, w szkole jest to trudniejsze, na studiach dużo łatwiejsze.
Wkręć się w rozmowę z jej koleżankami najpierw i zagaduj do niej :D . Najłatwiej bd przez rozmowę, rozmową, dobrą rozmową można dużo zdziałać.
Ja tyle mogę pomóc, bo do mnie akurat kobieta przyszła sama :P . Życzę powodzenia, pozdro.

#10584 Share Dominiczek12

Dominiczek12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 172 postów

Napisany 10 czerwiec 2012 - 18:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @andrzej2110 Oceny jeszcze nie wystawione ostatecznie więc poprawki a jak poprawki to i korepetycje :lol:

@martin6666 NIe zawsze się da pogadać w towarzystwie innych osób (niekiedy zazdrość) ale dobrze mówisz tylko lepiej się umówić z nią na jakiś wieczorny spacer w spokojne miejsce pogadać lepiej się poznać. Mógłbyś kupić na umilenie na sam początek jej jakąś różę albo coś słodkiego dla umilenia sytuacji.

#10585 Share martin6666

martin6666

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 10 czerwiec 2012 - 18:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Na pierwsze spotkanie żadnego kwiatka absolutnie, za wcześnie :D. To jest podstawowy błąd, kwiatek wtedy gdy widać że iskrzy między wami. Żadnych słodyczy, lepiej iść na piwo i porozmawiać, ale widzę że jeszcze nie możecie, więc co innego tu pasuje. Ustronne miejsce gdy już się znacie, a tak to w publicznym, nie ma co się bać :) . Spacery to tylko już dla typowo wpatrzonych w siebie i to szczególnie wieczorem, tylko dla dobrze znających się (mój przypadek), jeżeli poznać się to tylko w dobrze znanym sobie miejscu, publicznie zagadać. Najlepiej na imprezie lekko podchmieleni :) .

Edytowany przez martin6666, 10 czerwiec 2012 - 18:47.

#10586 Share Dominiczek12

Dominiczek12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 172 postów

Napisany 10 czerwiec 2012 - 19:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie wiadomo czy koleżanka naszego kolegi pije piwo :lol: I postaw się na miejscu dziewczyny do której idziesz z takim tekstem "Cześć może masz ochotę na kufel piwa". Rok szkolny się pomału kończy ale dobrze by było jak byś zagadał na przerwie bądź po szkole i wymienił z nią parę zdań po czym zaprosił gdzieś. Bo imprezy nie są codziennie ale przeważnie na weekendach zależy jeszcze jakie towarzystwo B)

#10587 Share Bartekj1994

Bartekj1994

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 10 czerwiec 2012 - 19:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Podejdź do niej i spytaj czy może ma konto na Af :) Zaproś na piwo porozmawiajcie a kiedy sie bliżej poznacie i bedzie miedzy wami chemia tak jak mówią koledzy wyżej to wiesz co robić heh :) chyba nie trzeba tłumaczyć

#10588 Share Mrmagyster

Mrmagyster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Zainteresowania:Pojazdy, mechanika, survival, podróże, dziewczyny ;)

Napisany 10 czerwiec 2012 - 19:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 NIe czaj się i od razu z grubej rury :D Musissz ją ''wyczuć'' :P
welcome :D

#10589 Share mincek18

mincek18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 189 postów

Napisany 10 czerwiec 2012 - 19:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Król Julian radzi: :D

#10590 Share martin6666

martin6666

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 10 czerwiec 2012 - 19:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dokładnie @Dominiczek12 , ja akurat umówiłem się już na 1 spotkanie przy piwku :P , więc nie mów, że piwu nie. Np. na plus jest to jak dziewczyna lubi tańczyć to na parkiecie można do niej zagadać :) wymienić kilka zdań. Tylko to trzeba robić jak na dżentelmena przystało. Mógłbym pisać więcej z mojego doświadczenia, ale tego nie wykorzystasz ze względu na wiek :D.

Edytowany przez martin6666, 10 czerwiec 2012 - 19:17.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10591 Share Dominiczek12

Dominiczek12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 172 postów

Napisany 10 czerwiec 2012 - 19:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @martin6666 Nie mówię że zapraszanie na piwo jest złe ale nie w wieku 15 lat czy tam ileś :P Jak dziewczyna lubi tańczyć to wypadało by żeby chłopak również umiał "coś tam" tańczyć bo inaczej będzie kicha :lol:

#10592 Share martin6666

martin6666

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 10 czerwiec 2012 - 19:29

@martin6666 Nie mówię że zapraszanie na piwo jest złe ale nie w wieku 15 lat czy tam ileś :P Jak dziewczyna lubi tańczyć to wypadało by żeby chłopak również umiał "coś tam" tańczyć bo inaczej będzie kicha :lol:

No jak coś umie to było by świetnie :P , ale wiek 15 lat trochę tu przeszkadza, ale nie mówię że się nie da :D .
Na studiach idzie to łatwiej dużo łatwiej. Sam robiłem to w szkole i wiem jakie to było trudne.

#10593 Share Dominiczek12

Dominiczek12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 172 postów

Napisany 10 czerwiec 2012 - 19:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Na studiach to zupełnie co innego :P W takim wieku jak kolega trzeba się trochę natrudzić i pochodzić za dziewczyną :D Nie mnie jednak nie ma żeczy nie możliwych i poderwanie dziewczyny nie jest takie trudne chociażby podejdź daj klapsa w dupe i już będzie podryw :lol:

#10594 Share Taurus83

Taurus83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1158 postów
  • Zainteresowania:RWD

Napisany 10 czerwiec 2012 - 19:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 zagadaj do niej w sytuacji gdzie będziecie mieli wspólny kontekst, nie wiem...ten sam nauczyciel, ten sam znajomy, coś co was łączy...nie przymilaj się i nie przekupuj żadnymi słodyczami czy kwiatami, no i nie mów jej że ci się podoba bo to koniec... przedewszstkim jednak musisz się jej podobać, jeżeli jej się podobasz to na cieie patrzy, lub zatrzymuje wzrok. jeżeli nawet na ciebie nigdy nie spojżał ato nawet nie zawracaj sobie głowy...ludzie patrzą na to co im się podoba, kobieta tzż człowiek i to ona wybiera faceta...albo zagadaj i zbieraj doświadczenia, to ważne żeby nie bać się kobiet.w końcu są słabsze i głupsze od nas...ale to one wybierają :) powodzenia

#10595 Share Dominiczek12

Dominiczek12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 172 postów

Napisany 10 czerwiec 2012 - 19:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie zawsze dziewczynie podoba się chłopak a i tak potem są razem po prostu trzeba podejść do tego po męsku dobrze gadać, bajerować potem dziewczyna sama pokocha :rolleyes:

#10596 Share JohnDeere6330

JohnDeere6330

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, AF

Napisany 10 czerwiec 2012 - 19:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 czeba prosto z mostu dać dziewczynie do zrozumienia o co ci chodzi. ostatnio na lekcji nasza jedyna koleżanka, powiedziała mi żebym zagadał do nauczycielki o zmiane klasy na komputerową bo jej sie nie chce tu siedzieć,
to ja jej na to że możemy iść sie położyć. inna sytuacja, bardzo dawno temu piłem kawe z inną koleżanką i biorąc ciastko do kawy powiedziałem jej że lubie słodkie... a przede wszyskim takie słodkie dziewczyny jak ty,
po takim tekscie niektóre miękną i dalej już leci... ;) ;)

#10597 Share martin6666

martin6666

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 10 czerwiec 2012 - 19:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Bajerować nie radzę, lepiej prawdę mówić bo to wyjdzie z czasem, wierz mi :D, ale jak już zdobędziesz to dopiero się zacznie, ale życzę jak najlepiej.
Dokładnie @filantrop to one nas wybierają i co do tego nie możesz mieć złudzeń i zawczasu nie ma co się na nią napalać :D.
Takie hasło : pół światu tego kwiatu, a 3/4 h*ja warte :D.

#10598 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 10 czerwiec 2012 - 19:55

Podoba mi się pewna dziewczyna ze szkoły i nie wiem jak ją poderwać .Proszę o pomoc

Kup kumuruna, na kumuruna wszystkie dziewoje lecą i ładne i brzydkie taka moja rada i tyle ;)
Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

#10599 Share Dominiczek12

Dominiczek12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 172 postów

Napisany 10 czerwiec 2012 - 19:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @Martinn6666 Nie o takie bajerowanie mi chodziło :P Najgorsze jest pierwsze spotkanie bo każdy się wstydzi nie wie co gadać a trzeba mówić co się ma na myśli tylko nie głupio i obraźliwie a najlepiej to odrazu pocałuj i po problemie :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10600 Share Slomek

Slomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 341 postów

Napisany 10 czerwiec 2012 - 19:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ciekawy temat :P wypowiadajcie się wszyscy co i jak może już w trochę starszym wieku coś ? :P