Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#10541 Share monia104

monia104

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów
  • Zainteresowania:krawiectwo, haft krzyżykowy, rolnictwo, książki, muzyka

Napisany 23 maj 2012 - 20:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 StasiekS uśmiałam się serdecznie :D nie ma to jak po cudzołożyć, kiedyś słyszałam tekst: jak kobietę w swoje łoże włożę to nie cudzołożę. Może chłopak chce odwrotnie :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 09:04
  •  

#10542 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 23 maj 2012 - 21:03

jak poznac kiedy dziewczyna nas sprawdza a kiedy olewa, każdy tu probuje zaimponować a ciekawe jakidzie wam na żywo, jak poznać że dziewczyna chce czegoś od nas ??

To da się wyczuć, może nie od razu ale powiem tak: trening czyni mistrza. To jest jak jazda na rowerze im więcej trenujesz tym więcej technik i doświadczeń a im więcej razy się wywalisz (tu dostaniesz kosza) tym więcej nauczysz się na błędach.

Dzisiaj KamiloO postanowiłem wypróbować Twój sposób na podryw i w autobusie olałem ... ... mieli powodzenie jeżeli nie przesadzicie z podlizywaniem się bo to jest zło.

Odpisuję na cały post ale całego tu zamieszczać nie chciałem kto zechce - poszuka.
Otóż wszem i wobec przyznaję, że ująłem to zrozumiale dla siebie jak ja to traktuję a źle to opisałem. Oczywiście nic Ci nie da jak dziewczyna powie "cześć" a Ty ja zlejesz ale za to dużo da jeśli Ty powiesz "cześć" a ona coś odburknie i Ty z uśmiechem na twarzy podziękujesz za miłą rozmowę albo dasz zgryźliwy komentarz, który nie wygląda jak zgryźliwy np: "lubię takie rozgadane dziewczyny" olewasz ją, odchodzisz kawałek i wystarczy czekać chwilę, jedna podejdzie inna również Cię zleję. Tak jak napisałeś jeśli dziewczynie się spodobasz to po nadbudowaniu tej atrakcji możesz ją zlać delikatnie i to nadbuduje jeszcze większe zainteresowanie Twoją osobą z jej strony. Ciężko jest przekazać dobrze doświadczenie bo najlepiej je zdobyć a nie usłyszeć. :)

@monia104 tacy co piją palą i szukaja byle okazji do napicia maja fajne dziewczyn wiec to też nie działa

Bo dziewczyny są różne i wiadomo, ze niektóre lecą na kasę a skoro koleś ma na napicie się co tydzień w klubie gdzie ceny za alkohol wzrastają 5-cio krotnie niż ceny w sklepach to jest przy kasie więc laska się klei. Nie zapominajmy jednak, że są też dziewczyny, które nie potrzebują sponsorów bo maja kasę dla siebie.

to nawet najlepsze sposoby podrywu od Kamillo0, które używa aby wyciągnąć numer od dziewczyn z górnej półki, Ci nie pomogą.

Nie ma sposobu na podryw i ja takich sposobów nie używam. Jestem sobą i nie potrzebne mi są czyjeś numery. Ostatnio wziąłem numer od dziewczyny pewnie z 2 lata temu. Jeśli dobrze się z nią bawisz i jej spodoba się Twoja osoba, twoje towarzystwo to zrobi wszystko aby spotkać się z Tobą kolejny raz. Znam przypadki gdzie dziewczyna jeździła co tydzień do tego samego klubu z nadzieją na kolejne spotkanie. Zdobywanie numerów jest dziecinne owszem przydaje się aby się umówić na spotkanie ale więcej frajdy daje podanie, że za 3 dni tu i tu się spotykamy i wtedy ona czeka, jest większe napięcie i ona nie może się upewnić bo nie ma numeru dlatego przychodzi zaciekawiona. Radzę spróbować. ;)

dokładnie sam numer nie wystarczy dziewczyne trzeba zagadać na żywca a nie przez telefon według mnie najlepiej na imprezie stawiasz jej drinka zagadujesz i dążysz wiadomo do czego :D

I właśnie przez takich jak Ty ja cierpię. Nigdy ale to nigdy nie stawia się dziewczynie drinka jeśli ona wcześniej na niego nie zasłużyła. To tak jakbyś zapłacił taksówkarzowi skoro jeszcze nawet nie wsiadłeś do taksówki. Jeśli dziewczyna przychodzi lub Ty podchodzisz a ona chce abyś postawił jej drinka są 2 sposoby na obejście tego. Pierwszy to taki gdy ona powie "zamówisz mi drinka" wtedy zamawiasz u barmana drinka dla niej ale jako ona a Ty za niego nie płacisz i najzwyczajniej gdy zapyta np "myślałam, że mi postawisz" mówisz "miałem Ci tylko zamówić a nie postawić" albo "stawiam dziewczynom z którymi spałem" jeśli jej reakcja to zdziwko odchodzisz jeśli się uśmiecha albo śmieje zostajesz i podtrzymujesz gadkę. Zaraz ktoś to wyśmieje ale tylko ten kto nigdy nie spróbował. :D Drugi sposób to taki gdy ona powie postawisz mi drinka i od razu przechodzisz do "stawiam tylko dziewczynom z którymi spałem" i podobnie czekasz na reakcje i zostajesz lub odchodzisz według podanych wyżej. Na pewno wykluczajcie stawianie drinka dziewczynom dopiero poznanym czyli zamieniłeś z nią dwa słowa a ona już che drinka. Pytam się za co? Takie dziewczyny wiedzą, że mogą wyciągnąć jak najwięcej i wyciągają aż do momentu gdy znajdą takiego, który się sprzeciwi.

Chyba dobrze wyjaśniłem. Jak jakieś pytania do czekam i radze spróbować tej metody zanim oczernicie ale dobrze ja wykonać a nie wejśc do klubu wyjść i powiedzieć, że nie działa. :P

#10543 Share wojoch7340

wojoch7340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 23 maj 2012 - 22:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 chodzi o to że oni nie mają pieiędzy zawsze pożyczają żeby tylko wlac do gardła lub zakurzyć

#10544 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 24 maj 2012 - 18:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ale coś za coś musi być dziewczyna tego chce od ciebie a ty od niej

#10545 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO I WSZYSTKO CO Z NIM ZWIĄZANE.
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 24 maj 2012 - 21:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Kamilo0 jeśli chodzi o te drinki to czasem tak jest jak piszesz :P ale nie zawsze. A co robisz jak ona powie Tobie że w takim razie się z Tobą prześpi za drinka? :P panika? :)

#10546 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 24 maj 2012 - 22:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja bym nie wpadał w panike tylko do roboty :rolleyes:

Edytowany przez mlody4564, 24 maj 2012 - 22:03.

#10547 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 24 maj 2012 - 22:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 mlody4564 Ja również :) Tylko pamiętajcie, żeby zmienić tablice u samochodu :P

#10548 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 24 maj 2012 - 22:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Młody, ty na etapie propozycji już byś zakończył robotę. I od kiedy gimnazjalistów do klubów/dyskoteki wpuszczają?

#10549 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 24 maj 2012 - 22:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 stasiekS oj wpuszczają szczególnie gimnazjalistki :P które wyglądają na studentki :)

#10550 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 24 maj 2012 - 22:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 I weź się później tłumacz przed sądem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10551 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 maj 2012 - 22:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale by była 13-to letnia kandydatka na żonę dla rolnika :P

#10552 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 24 maj 2012 - 22:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ta już widze jak 13 letni kozak zapodaje bajer na imprezie... tylko moga mu tego drina nie sprzedać i wtedy lipa...

#10553 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 24 maj 2012 - 22:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 StasiekS dlatego trzeba zmieniać tablice u samochodu :)

#10554 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 24 maj 2012 - 22:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a masz jakiś zestaw zapasowych? ze tak piszesz?

#10555 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 24 maj 2012 - 22:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Gorzej jak twarz rozpozna. A pamiętaj, pedofilów nie lubią więc i społeczeństwo pomoże odnaleźć tego łotra.

#10556 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 25 maj 2012 - 07:40

Ta już widze jak 13 letni kozak zapodaje bajer na imprezie... tylko moga mu tego drina nie sprzedać i wtedy lipa...

oj sprzedadzą

#10557 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 25 maj 2012 - 07:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale mi nie chodziło o te 13-sto latki tylko o starcze dziewczyny (których już nie obejmuje prokurator) które zrobią wszystko za drinka :P

#10558 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 25 maj 2012 - 08:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 hehe zrobią :P

#10559 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 27 maj 2012 - 11:07

Ale mi nie chodziło o te 13-sto latki tylko o starcze dziewczyny (których już nie obejmuje prokurator) które zrobią wszystko za drinka :P

w jakich regionach sa jeszcze takie ladacznice
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10560 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 27 maj 2012 - 19:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 banan575 na pewno w Wielkopolsce są takie dziewczyny (choć ladacznice to idealne określenie) i jest ich pełno.... W sumie to niestety....