Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#10521 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 20 maj 2012 - 22:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @StasiekS Przykro mi, ze nie znasz czegoś takiego jak "metafora" czy "porównanie" bo gdybyś znał wiedziałbyś o co mi chodziło i nie chodziło mi tu konkretnie o samochód. :rolleyes:

Nie pisałem aby ktoś olewał dziewczynę jednak trzeba być oryginalnym ale bez przesady i nie podlizywać się bo to najczęstszy błąd. Jeśli dziewczyna nas zlewa to najlepiej od razu dać sobie spokój, jeśli robiła to aby nas sprawdzić prawdopodobnie da nam drugą szansę - drugi test, jednak gdy po prostu nie chcę z nami gadać to nie ma się co oszukiwać trzeba przyjąć przegraną.

Podstawowa rzecz Panowie to nie obierać sobie za cel westchnień dziewczyny, której się nie podoła. Nie wierze w przeznaczenie ale jest dużo ludzi odpowiadających jednej osobie gdyż nie ma ludzi idealnych a spora cześć ludzi spełnia przynajmniej jedno moje czy Twoje czytelniku, kryterium. Raczej większość miała w życiu coś takiego, że kumple tłumaczyli iż cel naszych zainteresowań jest brzydki czy przeciętny, my sami twierdziliśmy, że jest czasem niemiła ale było w niej coś co nas przyciągało. Otóż nigdy nie mamy pewności czy w dwóch identycznych skarbonkach gdzie jedna jest cięższa, nie ma takiej samej wartości pieniędzy (metafora- jakby kolega @StasiekS nie zauważył :P ). I tu chciałbym podkreślić, że wygląd jest ważny ale nie najważniejszy i nigdy nie kierujcie się tylko wyglądem bo czasem możecie ominąć piękna zawartość. ^^

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 22:05
  •  

#10522 Share wojoch7340

wojoch7340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 20 maj 2012 - 22:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 jak poznac kiedy dziewczyna nas sprawdza a kiedy olewa, każdy tu probuje zaimponować a ciekawe jakidzie wam na żywo, jak poznać że dziewczyna chce czegoś od nas ??

#10523 Share monia104

monia104

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów
  • Zainteresowania:krawiectwo, haft krzyżykowy, rolnictwo, książki, muzyka

Napisany 21 maj 2012 - 07:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie da się sprawdzić człowieka w trakcie jednej randki, to długotrwały proces. I nie chce mi się wierzyć że nie potraficie zorientować się kiedy macie szanse na podryw. Jeśli okazujecie dziewczynie zainteresowanie, a ona je odwzajemnia to jak na początek jest ok. Nie pomylcie zainteresowania z uprzejmością, bo często się to zdarza. Potrzebny jest czas. Zadbajcie też o swój wizerunek (nie chodzi o wygląd! o tym nie mówię bo to oczywiste), jeżeli wymagacie od kobiet " dobrego prowadzenia się" to i wy tacy bądźcie. Ja bardzo ceniłam w kandydacie na partnera ( wtedy :) ) to, że nigdy go nie widziałam pijanego i zataczającego się ( czasy zabaw w wsiowych remizach). Która dziewczyna umówi się z moczymordą, wykorzystującym każdą okazję do picia :wacko: Niczego nie udawajcie, nie koloryzujcie bo wcześniej czy później się wyda i przekreśli definitywnie.

Wybaczcie, że wlazłam z buciorami w męską dyskusję.

#10524 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 21 maj 2012 - 14:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dokładnie człowieka nie da się poznać na 1 randce bo na pierwszej może udawać bogacza a na 2 okaże sie że jest biedakiem

#10525 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 21 maj 2012 - 18:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj KamiloO postanowiłem wypróbować Twój sposób na podryw i w autobusie olałem taką ładną dziewczyną. Nawet na nią nie spojrzałem. I niestety ale się nie udało. Myślałem, że może mam pecha. Więc podszedłem do drugiej. Powiedziałem "część" i także olałem aby zainteresować ją swoją osobą. Także to nic nie podziałało. I co teraz?

@StasiekS Przykro mi, ze nie znasz czegoś takiego jak "metafora" czy "porównanie" bo gdybyś znał wiedziałbyś o co mi chodziło i nie chodziło mi tu konkretnie o samochód. :rolleyes:

Doskonale wiem o co Ci chodziło. A w poprzednim moim poście słowo "samochód" czy "Punto" zamień na "brak zainteresowania" czy jak to zwiesz i wyjdzie Ci, że także używałem metafory.

Nie pisałem aby ktoś olewał dziewczynę jednak trzeba być oryginalnym ale bez przesady i nie podlizywać się bo to najczęstszy błąd

A co to jest oryginalność? Gdy nie zwracasz na nią uwagi mimo, że jest piękna itd. czy masz tak bogatą osobowość, że dziewczyna sama będzie chciała Ciebie poznać.
Niestety ale bardzo uprościłeś to "olanie" a młodzi adepci podrywania wezmą sobie to dosłownie. "Olanie" działa jeżeli zainteresowałeś wcześniej dziewczynę swoją osobą. W ten sposób możesz jeszcze bardziej zachęcić do siebie i będzie chciała ciebie lepiej poznać. Ale takie "olanie" przyniesie odwrotny skutek jeżeli dziewczyna jest nieśmiała albo niezbyt atrakcyjna albo pewna siebie.Jeżeli ją olejesz to pomyśli, że faktycznie masz ją gdzieś. Także, jeżeli swoją osobą mało reprezentujesz to nie wiem jak byś się starał i udawał, że masz ją gdzieś mimo, że jest ładna itd, to i tak nic nie pomoże.
Dlatego Drodzy Panowie, "olanie" to dodatek a nie sposób na podryw. Jeżeli będziesz miał dość bogatą osobowość(hobby, jakieś pasje, itp.) to bez kolegi rewolucyjnego sposobu będziecie mieli powodzenie jeżeli nie przesadzicie z podlizywaniem się bo to jest zło.

Edytowany przez StasiekS, 21 maj 2012 - 18:31.

#10526 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 21 maj 2012 - 19:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 to stasiu powiedz jaki ty masz sposób na podryw

#10527 Share wojoch7340

wojoch7340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 21 maj 2012 - 20:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @monia104 tacy co piją palą i szukaja byle okazji do napicia maja fajne dziewczyn wiec to też nie działa

#10528 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 21 maj 2012 - 21:27

to stasiu powiedz jaki ty masz sposób na podryw

Nie mam sposobu. Po prostu musisz zainteresować sobą dziewczynę a jeśli jesteś szarym, nieśmiałym chłopaczkiem który nie ma ani wyglądu ani zainteresowań oprócz ciągników i krów to nawet najlepsze sposoby podrywu od Kamillo0, które używa aby wyciągnąć numer od dziewczyn z górnej półki, Ci nie pomogą.

@monia104 tacy co piją palą i szukaja byle okazji do napicia maja fajne dziewczyn wiec to też nie działa

Widocznie ten pijący ma więcej do zaoferowania dziewczynie niż ten nie pijący i nie palący. Bez powodu dziewczyna z nim by nie była.

Edytowany przez StasiekS, 21 maj 2012 - 21:26.

#10529 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2001 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 21 maj 2012 - 21:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Pijacy ma UŁAŃSKĄ FANTAZJE...

#10530 Share monia104

monia104

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów
  • Zainteresowania:krawiectwo, haft krzyżykowy, rolnictwo, książki, muzyka

Napisany 22 maj 2012 - 07:10

@monia104 tacy co piją palą i szukaja byle okazji do napicia maja fajne dziewczyn wiec to też nie działa

W takim razie ja mam nieco inną hierarchię wartości, może jestem staroświecka albo mam za duże wymagania( mąż nie ma z nimi problemu). Nie jestem zwolenniczką całkowitej abstynencji, wódka jest dla ludzi, ale nie związałabym się z facetem, który na widok butelki z wódką dostaje małpiego rozumu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10531 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 22 maj 2012 - 13:56

Nie mam sposobu. Po prostu musisz zainteresować sobą dziewczynę a jeśli jesteś szarym, nieśmiałym chłopaczkiem który nie ma ani wyglądu ani zainteresowań oprócz ciągników i krów to nawet najlepsze sposoby podrywu od Kamillo0, które używa aby wyciągnąć numer od dziewczyn z górnej półki, Ci nie pomogą.

Widocznie ten pijący ma więcej do zaoferowania dziewczynie niż ten nie pijący i nie palący. Bez powodu dziewczyna z nim by nie była.

dokładnie sam numer nie wystarczy dziewczyne trzeba zagadać na żywca a nie przez telefon według mnie najlepiej na imprezie stawiasz jej drinka zagadujesz i dążysz wiadomo do czego :D

Edytowany przez mlody4564, 22 maj 2012 - 13:59.

#10532 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 22 maj 2012 - 15:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Od kiedy choinki w szkole nazywa się imprezami? Ale i tak dobrze masz. Jak byłem młody to na choince dawali co najwyżej puszkę Coli albo sok pomarańczowy. A teraz to drinki robią (macie jakiś specjalny bar gdzie je wydają?). Jak możesz to napisz jakie soki mieszają bo chętnie wypróbuję. Pewnie sok marchewkowy z bananowym albo jabłkowym. Pomarańczowy pewnie z porzeczkowym. Słyszałem, że kiwi z porzeczkowym i mandarynkowym dobrze kopie. Więc tego nie polecałbym dawać dziewczynie bo szybko odleci i sobie nie potańczysz.

#10533 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 22 maj 2012 - 16:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 :P po 1 na choinki szkole to ja nie chodzę
2 u nas w szkole nie ma baru
3 nie wiem nie próbowałem takich mieszanek

#10534 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 22 maj 2012 - 20:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A powinieneś. Siedząc całymi dniami w domu dziewczyny nie znajdziesz. A na takiej choince masz dobrą okazję. Nie dość, że dziewczyny chętne to jeszcze upiją się "drinkami" i będą łatwiejsze aby potańczyć. Nie musisz mi dziękować.

#10535 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 22 maj 2012 - 20:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 taaaa na choince :P może w lato znajde

#10536 Share szybki00

szybki00

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja no i to co każdego sprowadza na tą strone

Napisany 22 maj 2012 - 21:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @StasiekS szczerze powiem że dziwne są te Twoje teksty, i wiele osób się ze mną zgodzi...

#10537 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 23 maj 2012 - 04:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @
szybki00 większość tak ale nie które może i są ciekawe

#10538 Share mlody89

mlody89

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 23 maj 2012 - 16:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @Stasiek pojechałeś tak z koksem z tą choinką że jeszcze do tej pory się śmieję :D Chwała Ci za to, ale niestety chłopaki jeszcze tego nie złapali a może i lepiej ;)

@mlody stawiasz drinka i dążysz do czego? Bo nie wiem o co Ci chodzi nr telefonu czy zaciągniecie do łóżka. Sory jestem może nie miły ale, panowie proszę spokojnie wszytko przyjdzie z czasem nie raz sparzycie d*py przeżyjecie to na własnej skórze i zrozumiecie ten temat. Frycowe trzeba zapłacić i nic tego nie zmieni, ani czytanie tego tematu ani słuchanie porad innych. Działajcie sami, próbujecie a się nauczycie i pojmiecie, nikt nie da wam złotej rady ani swojego doświadczenia. Także wyłączać komputer i iść w miasto na piwo ze znajomymi czy na rower a sytuacje do poznania same się sprowokują ;)

I taka mała sugestia gdybyście mieli każdej kobiecie stawiać drinka z którą chcecie porozmawiać czy tam "bajerować" to szybko byście puścili gospodarki z torbami.

#10539 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 23 maj 2012 - 16:58

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @
mlody89 o łóżko

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10540 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 23 maj 2012 - 18:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jakie łóżko? Chcesz odkupić od niej łóżko, dostać? Swojego nie masz, że musisz się do czyjegoś pchać?

Edytowany przez StasiekS, 23 maj 2012 - 18:07.