Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#10461 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 09 maj 2012 - 08:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @smieszka, tą piosenke miałem ustawioną jako dzwonek , na moim drugim telefonie, zarezerwowanym na rozmowy intymno-prywatne ;)
Piosenka bardzo mądra... :)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 11:56
  •  

#10462 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 09 maj 2012 - 08:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tak tak bardzo mądra...

A pierwsza i druga linijka najlepsze:

,,Stało się tak jak chciałem, taka noc raz w życiu zdarza się.
Dałaś mi swoje ciało, razem z nim dostałem serce twe."

On dostał to co chciał i jest królem...

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#10463 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 09 maj 2012 - 09:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 tak, ale to tylko w piosence... ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski

#10464 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 09 maj 2012 - 09:26

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A twierdziłeś że taka mądra. Więc czasem warto cała piosenkę przesłuchać i dopiero pisać że jest mądra.

#10465 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 09 maj 2012 - 13:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 E tam ja wole Dj Zordon golf 3

#10466 Share smieszka111

smieszka111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów
  • Zainteresowania:kulinaria, zioła, rośliny doniczkowe

Napisany 09 maj 2012 - 14:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 martina ale piosenki można różnie interpretować i dosłownie i w przenośni:,, to ja prawdziwym jestem królem, bo Ty wybrałaś właśnie mnie"mimo kasy.
zinterpretować można na wiele sposobów.

To tak jak z pijaczkiem dla jednych to żul śmierdzący, nie umyty, a dla innych to człowiek, który jest delikatny psychicznie, który nie może poradzić sobie z życiem codziennym, któremu trzeba pomóc ...

Edytowany przez smieszka111, 09 maj 2012 - 14:10.

#10467 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 09 maj 2012 - 14:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @smieszka dobry dałaś przykład z tym pijaczkiem ja znam jednego jest to cieśla i gospodarz dla innych śmieć i pośmiewisko a dla innych dobry pracownik :)

#10468 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2825 postów

Napisany 09 maj 2012 - 18:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 dziewczyna lecąca na to, dziewczyna lecąca na tamto itd. Dość spora rozbieżność, nie pasują mi te kryteria zwłaszcza do forum rolniczego... Może w tym rankingu, niech najmniej pt. zdobywają dziewczyny lecące na ciągnik... Z kasą czy samochodem u każdego różnie jest, bo nie każdy przywiązuje do tego uwagę. No a ciągnik to zupełnie inna sprawa. Ja np. czuł bym się bardziej upokorzony jeśli jakaś powiedziałaby to ,,wolę jego, bo on ma lepszy ciągnik niż ty... ,, zamiast tego ,,wolę jego bo ma lepszy samochód niż ty.. ,,

@damianzbr, albo połóż sobie jakąś dużą poduszkę, bo jeszcze się po obijasz... ;)

Poduszka już nie potrzebna, ale nie dla tego że posty przestały mnie bawić, postanowiłem je czytać wprost z podłogi.

#10469 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 09 maj 2012 - 21:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No panowie. Tak narzekacie na materialistki ale ciekawe ilu z Was zgodziłoby się na propozycję seksu z <tu wpisz imię aktorki/piosenkarki czy innej seksbomy która Ci się podoba>? Założę się że z 3/4 na pewno by nie pogardziło nawet gdybyście mieli dziewczyny.

#10470 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 09 maj 2012 - 21:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No to @stasiekS, nawet gdybym takową posiadał to na pewno znalzałbym się w tej 1/4.... ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10471 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2825 postów

Napisany 09 maj 2012 - 21:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 to może jak w tej bajce - jest dziesięciu facetów, dziewięciu z nich myśli o seksie, a dziesiąty o tych dziewięciu.... ;)

#10472 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 11 maj 2012 - 21:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @ smieszka111 "Moja Dumka" - znam na pamieć ale to tylko piosenka tak jak wiele pięknych wierszy, sonetów, poematów i innych. Wszystko jest pięknie na obrazku i na kartce a życie zaskakuje. Tak jak w matematyce nie ma jednego wzoru na wszystko tak wżyciu nie ma jednego typu kobiety. Są lecące na kasę, na urodę, na wdzięk, na poczucie humoru, na wrażliwość i inne takie ale są też takie na które się leci a nie one lecą. Faceci też są różni i nie święci. Z gadaniem, że kobiety lecą na kasę jest jak z gadaniem (tu rolnictwo), że MTZ-ty to dziadostwo- niektóre tak a niektóre będą jeździć dłużej niż te wasze nowe valtry, case-y, fahry i inne. Zawsze są wyjątki.

@ damianzbr To teraz ja spadłem. :D

#10473 Share wojoch7340

wojoch7340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 11 maj 2012 - 23:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @kamillo0 święte slowa

#10474 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 12 maj 2012 - 22:40

To tak jak z pijaczkiem dla jednych to żul śmierdzący, nie umyty, a dla innych to człowiek, który jest delikatny psychicznie, który nie może poradzić sobie z życiem codziennym, któremu trzeba pomóc ...

Ciekawe czy też byś napisała to drugie określenie jak kolejnego z kolei delikwenta byś zbierała z ulicy do czyściutkiej karetki... Tylko i wyłącznie dlatego że się upił w trupa, obrzygał wokół siebie i ktoś się znalazł mądry co się nad nim zlitował i zadzwonił po pogotowie. A potem pretensje że nie dojeżdżamy na czas do na prawdę chorych i potrzebujących pomocy...

#10475 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 13 maj 2012 - 12:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Z pijaczkiem to trochę odległe porównanie i nie zgadzam się z tym. Prawda, że są tacy co pija bo lubią oraz tacy co piją bo nie potrafią skończyć, ale "co ma piernik do wiatraka" ;)

#10476 Share szybki00

szybki00

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja no i to co każdego sprowadza na tą strone

Napisany 13 maj 2012 - 19:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Przepraszam że zejdę z tematu ale mam pytanie do Was. Jaki kwiat byłby najlepszy dla dziewczyny na pierwsze spotkanie?

#10477 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 13 maj 2012 - 19:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 na pewno musiałby być ładny... ;) może być klasycznie róża... ale spróbuj delikatnie podpytać jakie lubi kwiaty :) wtedy będziesz pewien jakie lubi kwiaty

#10478 Share szybki00

szybki00

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja no i to co każdego sprowadza na tą strone

Napisany 13 maj 2012 - 20:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Bo chciałbym jej zrobic taką niespodziankę a żeby znowu nic się nie zaczeła domyślać...

#10479 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 13 maj 2012 - 21:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Róża ok ale nie czerwona, żółta czy biała. Najlepiej herbaciana lub pomarańczowa. Ja dostałam na pierwsze spotkanie metrową róże w kolorze herbacianym :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10480 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 13 maj 2012 - 22:02

Bo chciałbym jej zrobic taką niespodziankę a żeby znowu nic się nie zaczeła domyślać...

Zakładając, że ta dziewczyna nie jest idiotką to i tak się domyśli bo po co miałby ją nowo poznany facet gdzieś tam zapraszać.