Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#10441 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 06 maj 2012 - 22:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ależ musicie mieć nudne życie skoro aby urozmaicić sobie wieczory potrzebujecie dziewczyny i dla której chcecie poświęcić najlepsze młodzieńcze lata. A co jak znajdziecie? Zaczniecie ją pilnować aby nie uciekła i żeby znowu nie szukać?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 13:10
  •  

#10442 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 07 maj 2012 - 15:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @StasiekS a ty niby co robisz pewnie zaliczasz jakąś co tydzień i taki kozak z ciebie wiem że czasem chodzenie z dziewczyną trwa np 1 rok ,kilka miesięcy a czasem tydzień , lub 1 wieczór więc jeśli kogoś pokochałeś to wiadomo że pilnujesz tą osobę ale czasem tak jest że ktoś cie może zdradzić można już byś samemu i trzeba szukać żeby nie być samemu morze za młodu żenić się nie chcesz ale za kilkanaście lat zrozumniesz co to znaczy byś samemu

#10443 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 07 maj 2012 - 22:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Od kiedy 13-latkowie mają takie problemy z kobietami i skąd wiedzą tyle o uczuciach? A mówią, że obecnie w bajkach tyle przemocy jest a jednak jeszcze jakiś romantyk na tym świecie jest.

#10444 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • Zainteresowania:Witek2010 :*

rolnictwo

pieczenie

Napisany 07 maj 2012 - 22:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 .

Edytowany przez Migotka, 07 maj 2012 - 22:43.

#10445 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 07 maj 2012 - 22:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 I tak widziałem co tam napisałaś. Po alkoholu jestem podobno jeszcze bardziej rozkoszny.

#10446 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 08 maj 2012 - 14:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @StasiekS nie modrzy się i ja nie mam już 13 lat bo za 2 dni kończe 14 lat i może z własnego doświadczenia nie wiem ale wystarczy popatrzeć na innych , bo teraz laska to leci na kase,fure i dobre łóżko da ci ten 1 raz zabiera kase i spada

#10447 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 08 maj 2012 - 14:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wszystkie laski lecą na kase itd.

Nie mów wszystkie, bo część z nich się obrazi, np. ja!
Nigdy nie patrzyłam na samochód, stan portfela i "łóżko". Liczy się człowiek i to jak mnie traktuje. Ale nie tylko na początku pięknie ładnie, a potem rogi wystawia. Jak wystawi to kopa i koniec.

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#10448 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 08 maj 2012 - 15:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @martina nie chciałem cię obrazić tylko napisałem ja większość robi

#10449 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 08 maj 2012 - 16:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 jak skończysz jeszcze z 10 lat więcej to wtedy twoja wiedza pozwoli ci wytworzyć własna opinie. Narazie to tylko powtarzasz teksty chłopaków z pod sklepu.

#10450 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 08 maj 2012 - 18:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Młody, to już 14 lat? Jak ten czas szybko leci. Niedawno jeszcze Ci mama zmieniała pieluchy(albo jeszcze zmienia) a już takie plany na przyszłość. Usamodzielnienie się, kobieta. Do tego jeszcze egzamin gimnazjalny a później szkoła średnia. Jestem pod wrażeniem.
Jak myślisz, w 2013 roku Justin Bieber ponownie zdobędzie statuetkę Grammy?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10451 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2851 postów

Napisany 08 maj 2012 - 19:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 buhaha, spadłem z krzesła, kto mi pomoże podnieść się z dywanu?

#10452 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 08 maj 2012 - 19:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @ janusz 20 ja nie chodzę i nie siedzę z innymi pod sklepem
@StasiekS może tobie mama zmienia i niektórzy chłopacy w moim wieku mają dziewczyny i i innym to nie przeszkadza;)

#10453 Share monia104

monia104

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów
  • Zainteresowania:krawiectwo, haft krzyżykowy, rolnictwo, książki, muzyka

Napisany 08 maj 2012 - 19:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Witam. Zachęcona niektórymi wypowiedziami forumowiczów też założyłam konto na AF. @martina ma rację, też bym się solidnie wkurzyła gdyby mi ktoś zarzucił że lecę na kasę. Jak zaczęłam się spotykać ze swoim menem (obecnym mężem) nie miał nawet 126p. Zasuwał piechotką, tylko 1 km przez pola :) :) :) przecież jeśli sami na wszystko zapracujemy to wtedy znamy wartość naszych dóbr, jakie by one nie były. Nie poddawajcie się panowie, jesteście nam potrzebni,a wnosząc z tego co przeczytałam na AF, my wam też bo ponoć kobiety bez mężczyzn więdną, a mężczyźni bez kobiet głupieją.

#10454 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2851 postów

Napisany 08 maj 2012 - 19:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 proszę was, przestańcie! No ile razy jeszcze będę spadał z tego krzesła?

#10455 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 08 maj 2012 - 19:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @ monia104 i tu maż racje

#10456 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 08 maj 2012 - 20:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

proszę was, przestańcie! No ile razy jeszcze będę spadał z tego krzesła?

To nie siadaj na nim :D

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#10457 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 08 maj 2012 - 21:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @damianzbr, albo połóż sobie jakąś dużą poduszkę, bo jeszcze się po obijasz... ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#10458 Share wojoch7340

wojoch7340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 08 maj 2012 - 22:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 są takie laski ktore lecą na forse i takie dziewczyny które nie lecą na forse ale żeby chłopak miał poukładane w głowie

#10459 Share smieszka111

smieszka111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów
  • Zainteresowania:kulinaria, zioła, rośliny doniczkowe

Napisany 09 maj 2012 - 01:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czasami jest tak , że ktoś leci na kasę czasami jest tak, że nie. Czasami zdarza się taka chwila, że chociaż byś dał najpiękniejsze klejnoty ukochanej to ona je odrzuci, jeśli nie dasz jej wsparcia, w chwilach w których Ciebie potrzebuje.

...bo królem jest nie ten kto ma zamek, złoto, ale ten kto ma jej miłość , tej ukochanej

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10460 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 09 maj 2012 - 04:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @wojoch 7340 są takie laski i inne co lecą na kasę łóżko i itp