Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#1021 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 13 marzec 2009 - 19:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Andrzej ma racje. Gdybym od kolegi z klasy coś takiego dostała to bym sie speszyła i miała mu to za złe. Byłby to sygnał, że chce mnie.... Wiecie o co biega.

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 18:49
  •  

#1022 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 13 marzec 2009 - 19:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dokładnie tak jak Marta pisze.
Kup kolczyki i jakiegoś pluszaka. Zaczep kolczyki na uszy pluszaka i tak daj jej :) łańcuszek tez może być tylko zwróć uwagę czy nosi łańcuszki.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#1023 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 13 marzec 2009 - 19:26

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Może ta jego koleżanka też by tego chciała o czym @martina mówi ... :) Gorzej jakby nie chciała a dostała bielizne i opacznie to zrozumiala :) bielizna to zbyt osobiste jak dla koleżanki.

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#1024 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 13 marzec 2009 - 19:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie nie...
Lepiej sama biżuteria w ładnym pudełeczku, dana z nienacka :)

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#1025 Share BOKSKOZLOW

BOKSKOZLOW

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i pilka nożna

Napisany 13 marzec 2009 - 19:28

A i Witaj i żegnaj się z użytkowniczkami na PW/GG/kom/NK i gdzie tylko chcesz, ile Ty masz lat? No żeby syn uczył ojca dzieci robić to lekka przesada...

Dzieci to starego nieucze robić ale stronki mu pokazuje. :) :) :)

#1026 Share fenomen1990

fenomen1990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 13 marzec 2009 - 19:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 50 zł słabo widze ta inwestycje:) na dziewczynę nie ma co żałować wiec mógł byś już cosik kupić za 100zł

#1027 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 13 marzec 2009 - 19:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To tylko koleżanka. Jeśli jest ok to byle drobiazg ją ucieszy. Kobiet się nie kupuje.

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#1028 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 13 marzec 2009 - 19:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No chyba ze leci na kasę to trzeba cos drogiego kupić. No ale czy dziewczyna która widzi tylko $$ jest godna uwagi??

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#1029 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 13 marzec 2009 - 19:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Andrzej - pytanie retoryczne :)

sprzedam

#1030 Share Mateush

Mateush

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 13 marzec 2009 - 19:53

Znów temat idzie na manowce, największe OT zaprowadza Andrzej (a powinien być przykładem), trochę mateush, gorzupiak...

jak bys nie zauważył ja sie staram żeby temat nie zbiegał na OT... jak widziesz po postach....

co do prezentu.... bielizny nie polecam bo to tak jak Marta napisała ze moze pomyłśeć, ze
chcesz ja zaliczyć tylko... a chyba nie chcesz, zęby tak pomyłśała i masz pozamiatane w tym wypadku... polecam biżuterie teraz są w modzie kolczyki takie w kaształcie jakiegoś pryzmatu... ładnmy łańcusze z zawieszką np srebny łacuszek i rózychka ze srebta... bardzo ładnie to wyglada... mozesz też kubiżc ładną branzoletke... też dziewczyny lubią... albo jakas w kształcie takiej swijki co sie ładnie błyszczy albo zwykła... ewentualnie komplet i łacuszek i brazoletka...

co do wydania kasy, ze kolega którys napisał, ze nawet 100zł.... ja proponuje ostrożnie 50zł to i tak dużo jak na pierwszy raz... pozatym inwestój w dziewczyne jak będziesz pewny tego co jest między wami... bo mozesz dużo kasy zinwetowac i nic z tego nie będzie... zrobisz jak uważasz... ale dow wydawania kasy bądź ostrożny... mozesz jej coś kupic z tego co wymieniłem+rózyczka i do tego zaprosic do kina... to by wg. mnie był wogóle zajeb***** pomysł... ale to są moje uwagi....
sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1031 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 13 marzec 2009 - 19:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ooo bardzo dobry pomysł :) Tylko ciekawe czy poszliby do kina czy na film ? :)

sprzedam

#1032 Share Mateush

Mateush

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 13 marzec 2009 - 20:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a na co by mieli iśc? ;> bez skojażeń prosze kolego;p to forum o uwodzeiu a nie o biologi;p ja bym poszedł do kina na komedie romantyczna najlepiej.... teraz grają "kochaj i tańcz" i chyba na to pójde w przyszła niedziele z kolezanka lub dwiema;d bez żanych podtekstów poprostu dobre znajome z klasy... nic więcej;p

a propo polowań dzisiaj namierzyłem ładna dziewczyna na ulicy... na nk też ją odnalazłem... tylko teraz pytanie czy ma kogoś? i czy warto w tamtą strone patrzeć.... hmmmm
sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

#1033 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 13 marzec 2009 - 20:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Kolego ja nic nie sugeruje :) Głodnegu chleb na myśli :)

sprzedam

#1034 Share Gorzupiak

Gorzupiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 13 marzec 2009 - 20:26

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Bielizna ? U chybiony pomysł :)

Zrobię tak jak mi doradzacie kupie jakieś ładne kolczyki :) Ale więcej niż 50 nie wydam tak od sobie na pewno no może do kina w następny weekend :) zobacze jak się sytuacja ułoży : )

dzięki za rady :)
"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

#1035 Share denzel

denzel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 13 marzec 2009 - 21:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 albo jakies ładnie pachnące perfumy

#1036 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 13 marzec 2009 - 21:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Może nie trafić z zapachem.

sprzedam

#1037 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 14 marzec 2009 - 10:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzień Dobry ;) ale pogodaaaa mmm ;) jakie plany na weekend macie ludziska ??? ;)

#1038 Share denzel

denzel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 14 marzec 2009 - 16:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 o 4rano na giełdzie z samochodem bylem i kicha nie sprzedalem ;)
jutro powtórka o 4rano

Co to wnosi do tematu? ;)

Marcin974

#1039 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 14 marzec 2009 - 16:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tata rozsiał trochę nawozów a potem zmieniłem olej w ciapku ;)

-Proszę jak moderator świeci przykładem

Marcin974

Dziewczyna zapytała to odpowiedziałem ;)

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1040 Share denzel

denzel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 14 marzec 2009 - 16:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 dało rade wiechac bez wiekszych komplikacji
tzn wyjechac ;)

Marcin974