Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#10301 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, motoryzacja, rolnictwo

Napisany 26 styczeń 2012 - 21:17

koledzy gdzie można zabrać kolerzanke na spotkanie prosze o rade i jak się zachować??

Zabierz ją tam gdzie będzie fajnie i wesoło :)
A zachowuj się NORLMALNIE!!!Masz być sobą, bo inaczej będziesz sztuczny a ona to wyczuje i będzie kupa.
Ale jak bekasz i dłubiesz w nosie to nie bądź do końca sobą hehe mały żart ;)
Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 22:03
  •  

#10302 Share wojoch7340

wojoch7340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 27 styczeń 2012 - 21:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a dokładnie kino pizza?

#10303 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 27 styczeń 2012 - 22:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 tylko koleżanka czy plany na związek jakieś masz do niej? jak koleżanka to obojętnie gdzie, przejść się impreza ze znajomymi, jak coś więcej to kino, spacer, kolacja, zakupy masa różnych miejsc zależy jakie Wasze relacje są..

#10304 Share wojoch7340

wojoch7340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 28 styczeń 2012 - 00:26

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 myśle o czymś więcej ale nie wiem jak ona

#10305 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów

Napisany 30 styczeń 2012 - 11:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz "jak ona".
Nie licz, że będzie chciała skoczyć za Tobą w ogień po pierwszym spotkaniu. Musisz tak działać, żeby chciała być z Tobą i się o to starała ;)
Wyczuj co lubi, a czego nie i dobieraj spotkania, niespodzianki pod tym kątem i będzie dobrze :]

MichuFarmer

#10306 Share Dawid18

Dawid18

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 479 postów

Napisany 30 styczeń 2012 - 20:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Witam. Dziewczęta lubią jak Je facet czymś zaskakuje, ( tylko żeby to było pozytywne zaskoczenie i może być troche zwariowane w każdym razie ma się tego niespodziewć).
I być śmiały bo jak będziesz taki flegmatyczny to lipa.
Niewiem gdzie mieszkasz ale dziewczyne na randke możesz zabrać dosłownie wszędzie:
- Ścianka wspinaczkowa. Niedrogi koszt a ubawi się po uszy i najważniejsze żeby to zapamiętała że to Ty ją Tam zabrałeś.
- Tor Gokardowy
- Albo Strzelnica.
Mam naimię Dawid i nteresują mnie maszyny rolnicze ukończyłem technikum rolnicze. Pozdrawiam wszystkich rolników

#10307 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów

Napisany 30 styczeń 2012 - 22:02

i najważniejsze żeby to zapamiętała że to Ty ją Tam zabrałeś.

Dokładnie!!
Dziewczyna ma wiedzieć, że jak spotka się właśnie z Tobą to nie będzie to stracony czas, musi być wesoło. Musicie się dużo śmiać, Ty z niej, ona z Ciebie i z siebie nawzajem ;)

MichuFarmer

#10308 Share Dawid18

Dawid18

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 479 postów

Napisany 31 styczeń 2012 - 20:03

myśle o czymś więcej ale nie wiem jak ona

Więc kolego wiesz co czynić i jedź z tym koksem tylko śmiało.Jak byś miał jeszcze jakieś pytanie to pisz to coś doradzimy.Co dwie głowy to niejedna. Nie?Życze szczęścia w tych sprawach.
Mam naimię Dawid i nteresują mnie maszyny rolnicze ukończyłem technikum rolnicze. Pozdrawiam wszystkich rolników

#10309 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 31 styczeń 2012 - 20:17

Dokładnie!!
Dziewczyna ma wiedzieć, że jak spotka się właśnie z Tobą to nie będzie to stracony czas, musi być wesoło. Musicie się dużo śmiać, Ty z niej, ona z Ciebie i z siebie nawzajem ;)

No bez tego nie ma związku.. ;) Tylko trzeba pamietać, żeby wiedzieć z czego się śmieje, bo czasem można przesadzić ;p Eh wystarczy mnie śliczny uśmiech i oczy i zaraz się słyszy "fajny jest" :D:D

#10310 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 01 luty 2012 - 19:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tak między nami to chyba łatwiej jest się dogadać z ARiMR niż z dziewczyną.;P
A tak serio to gdzie są wasze głowy, żeby jeszcze nie swoja dziewczynę zabierać np. do kina? ; O Jak juz z nią będzieszz to możesz ją zabrać wszędzie ale jeśli dopiero do niej podbijasz to zabierz ją tam gdzie się lepiej poznacie. Np. pizza, kebab, spacer, kręgle, łyżwy... Żadne kino, teatr, mecz...
No i nic nie planuj bo zawsze wcyhodzi inaczej. A co najwazniejsze to liczy się spontan i musisz zaskakiwac bo one to lubią. ;) Najlepszym rozwiązaniem jest spacer, potem jakaś przekąska i odprowadzenie. Trzeba się bliżej poznać ale nie od razu spędzać, ze sobą całego dnia. Wiem wiem, teraz przy takich temperaturach spacer nie jest zbyt dobrym pomysłem, choć wczoraj mój kumpel poznał dziewczynę i przez 2h spacerowali w temp. -16 :D Uczucie rozgrzewa :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10311 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 01 luty 2012 - 21:33

Tak między nami to chyba łatwiej jest się dogadać z ARiMR niż z dziewczyną.;P
A tak serio to gdzie są wasze głowy, żeby jeszcze nie swoja dziewczynę zabierać np. do kina? ; O Jak juz z nią będzieszz to możesz ją zabrać wszędzie ale jeśli dopiero do niej podbijasz to zabierz ją tam gdzie się lepiej poznacie. Np. pizza, kebab, spacer, kręgle, łyżwy... Żadne kino, teatr, mecz...
No i nic nie planuj bo zawsze wcyhodzi inaczej. A co najwazniejsze to liczy się spontan i musisz zaskakiwac bo one to lubią. ;) Najlepszym rozwiązaniem jest spacer, potem jakaś przekąska i odprowadzenie. Trzeba się bliżej poznać ale nie od razu spędzać, ze sobą całego dnia. Wiem wiem, teraz przy takich temperaturach spacer nie jest zbyt dobrym pomysłem, choć wczoraj mój kumpel poznał dziewczynę i przez 2h spacerowali w temp. -16 :D Uczucie rozgrzewa :P

Hmm, kino oklepane jest trochę, ale i tak lepsze to wyjście do ludzi niżw domu raz na jakiś czas.. Pamiętam z Moją "Listy do M" pierwsze 25 min, a potem zasnąłem xD i ochrzan, że to nie jest miłe, że zasnąłem.. a jak byliśmy na Fast Five to powiedziała, że myślała juz, że z fotela wyskocze w niektórych scenach xD
Hmm, u mnie planowanie polega na tym, że jak się mamy zobaczyć i ona chce wiedzieć co będziemy robić, bo oczywiście musi się odpowiednio ubrać..eh.. to zawsze w ost chwili dosłownie spontan wyskakuje z pomysłem - jej mina na wiadomość o pomyśle? bezcenna "jej, ale fajnie, zaskoczyłeś mnie jak zawsze ;p " xD
Co do temperatur ostatnich dni... w niedziele -18 woj. opolskie a jej się zachciało spaceru 45min, dzisiaj jestem na l4 przeziębienie i płuca.. :D tak jej się smutno i źle zrobiło, że mam przynajmniej koniec z spacerami do końca zimy hahaha :D

#10312 Share Dawid18

Dawid18

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 479 postów

Napisany 02 luty 2012 - 16:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No tak to wszystko fajnie wygląda ale w opisie gorzej z wykonaniem.
- nieukażdego jest kino albo jakaś tam inna duperela, i tżeba się bardziej nagłówkować pod względem spotkania się.

#10313 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 02 luty 2012 - 16:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Oklepane czy nie oklepane ale jak można sie poznać skoro siedzi przez 1-2 h wpatrzony w obraz? ;)teraz spacery nie są zbyt fajne bo zimno i można zachorować ale jak mówią nie ważne gdzie ważne z kim. ;)

#10314 Share Dawid18

Dawid18

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 479 postów

Napisany 02 luty 2012 - 16:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No właśnie jak można się poznać jak w kinie się ze sobą nie rozmawia tylko się siedzi obok siebie.

#10315 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 02 luty 2012 - 16:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dawid w czym problem? W poznaniu dziewczyny nie liczy się rozrzutnośc lecz gest. Najważniejsza jest mowa ciała i Twoja postawa jeśli będzie skulony, jąkał się i wgl to nawet jak dziewczyne na Majorkę wexmiesz to po powrocie sie pożegnacie. ;) Ty zapraszasz dziewczynę ale nie dajesz jej do zrozumienia, że to randka bo jak będzie inna niż myślisz to sie napali i będzie Ci ciężko się pożegnać. Pamiętaj! Zachowuj się tak jakbyś Ty był tylko towarzyszem i jakbyś to Ty przyszedł na spotkanie a nie dziewczyna. Miejsce nie jest ważne. Jeśli mieszkasz w jakiejś wiosce gdzie nie ma kina, pizzeri czy innych, to jest dużo innych fajnych rzeczy np.: spacer, lody (takie w sklepie :P), posiedzieć nad rzeczką. Nie wiem dokłdnie gdzie mieszkasz i co możesz zaoferowac dziewczynie na spotkanie ale jest dużo fajnych pomysłów. A jeśli dziewczyna po miłym spacerze czy przejażdce rowerowej powie, że nie podobało jej się bo wolała by iśc do kina, na kręgle lub gdzies indziej to ją olej po prostu spław. Jest mnóstwo fajnych dziewczyn. Do nas należy pierwsz krok w kierunku dziewczyn ale to one mają walczyć o faceta nie odwrotnie. ;)

#10316 Share Dawid18

Dawid18

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 479 postów

Napisany 03 luty 2012 - 15:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja wszystko rozumiem i wniczym niemam problemu tylko w mojej okolicy niema kina i nigdy niebyłem tam z dziewczyną bo poprostu niejestem tego nauczony.
Ale jak dziewczyną z poznania to pasuje to spoko.

Ja z dziewczynę z regóły biorę na rowery bo mam świetny teren do tego przy okazji jakiś przystanek na odpoczynek, orzeźwienie i jedziemy dalej.

#10317 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 03 luty 2012 - 20:16

No właśnie jak można się poznać jak w kinie się ze sobą nie rozmawia tylko się siedzi obok siebie.

Do kina się bierze żeby się do siebie przyzwyczaić nic nie mówiąc tylko się w siebie przy okazji w patrywać i patrzeć na ruchy swoje, reakcje na film :D
Chyba, że słaby film i pora i mało ludzi to sie bierze ost rząd miejsca po środku i jest wyobraźnia :D

#10318 Share Dawid18

Dawid18

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 479 postów

Napisany 07 luty 2012 - 19:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Co tu taki spokuj???????

#10319 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 07 luty 2012 - 23:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Bo już wszystko napisane to co więcej :) Nikt nie ma żadnych problemów to nie ma co pisać. Póki nikt nie ma problemów to ok :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10320 Share wladek99

wladek99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 08 luty 2012 - 10:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @Farmer21 - problemy są zawsze tylko rozwiązań brak.