Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#10221 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 grudzień 2011 - 22:42

jeśli już po pół godziny zabawy w klubie się z wami całowała

Musiało być chyba dużo tych promili, bo jakoś sobie nie przypominam :P
A tak poważnie, jaką masz gwarancję, że nie byłeś następnym napotkanym ;) Porządne tak nie robią.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 05:27
  •  

#10222 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 12 grudzień 2011 - 00:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A jaką ona ma gwarancję, że ty będziesz dobrym materiałem skoro całowała się Tobą po tak krótkim czasie?

#10223 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów
  • Zainteresowania:internet , uprawa roślin, najróżniejsze maszyny rolnicze.

Napisany 12 grudzień 2011 - 17:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 adamjd6100, ja tam nie bede opowiadał jakie ja znam historie :D . jezeli to było tylko całowanie to przeciez nie mozna skreslic takiej osoby odrazu , ludzie nie przesadzajacie. pewnie zawsze jest mozliwosc ze nie tylko z toba sie całowała tej nocy. jezeli wy mowicie o całowaniu na pierwszym spotkaniu to co ja bym musiał myslec o wszystkich kobietach skoro u mnie to inaczej wygladało... ale fakt powiem najprosciej jak sie da, jezeli laska lgnie do ciebie jak mis do miodu na dzien dobry to raczej nie swiadczy o niej najlepiej.

#10224 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 12 grudzień 2011 - 17:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 O nim także skoro także lgnie do pierwszej lepszej. To działa w obie strony.

#10225 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 12 grudzień 2011 - 17:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 StasiekS, wedlug powiedzenia ,,suka nie da pies nie ruszy'' takze mozna to roznie interpretowac i tak uwazam ze to tylko całowanie takze nic złego sie nie dzieje:P...

#10226 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 12 grudzień 2011 - 17:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tak, ale on jak i ona nie protestowali. Czyli sami sobie wystawili świadectwo. On się zastanawia czy dziewczyna całująca się z przypadkowym chłopakiem będzie wierna, a ona zastanawia się czy chłopak całujący się z przypadkową dziewczyną będzie wierny. Żeby było zbliżenie musi być zgoda obojga.

Edytowany przez StasiekS, 12 grudzień 2011 - 18:16.

#10227 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 12 grudzień 2011 - 18:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Posłuchajcie Peji-Ona i On tam wszystko jest wyjaśnione :D

#10228 Share darek16

darek16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 913 postów

Napisany 12 grudzień 2011 - 19:31

Witam panów mam pytanie czy w waszej opinii można poznać dziewczyne w dyskotece ale taką normala zeby było sie z nią można było pokazać w różnych miejscach niż tylko sam na sam jeśli już po pół godziny zabawy w klubie się z wami całowała miałem taką sytuacje i się zastanawiam sam co o tym mysleć wiadomo ze były promile itp. co o takich znajomosciach myslicie bo moim zdaniem to mogła być tylko przelotna zabawa czy spotkaliscie sie juz z takimi pannami.

spróbuj pogadać na spokojnie sam na sam na trzeźwo.. i zobacz czy wogule ona coś tam w głowie ma..
AF - to Jest To:)

#10229 Share adamjd6100

adamjd6100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo piłka nożna (Juventus Turyn)

Napisany 12 grudzień 2011 - 20:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Witam, już jest ok laske obczaiłem co i jak i jest normalna tylko po prostu oboje mieliśmy za dużo promili we środe mamy spotkanie to się wszystko wyjaśni jaka jest. Nie musicie się już tak gorączkować po prostu przegieliśmy z alkoholem i tak sie to potoczyło.

#10230 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 12 grudzień 2011 - 21:01

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Taaa... Ciekawe czy jak nie będzie Ciebie a także przesadzi z alkoholem czy nie znajdzie sobie drugiego pijanego chłopaka...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10231 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2863 postów

Napisany 12 grudzień 2011 - 22:22

Posłuchajcie Peji-Ona i On tam wszystko jest wyjaśnione :D

Co jest wyjaśnione, bo chyba nie problem @adamjd6100 ? [<Gdzie napotkałeś ten kawałek, na wrzucie :D? Ja też tam :P, było to gdy ściągałem boisów :lol:. Faaajna nie :P?>] Jesteś może ,,hardkorem,, albo z pokolenia JP100%?

#10232 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 00:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 adamjd6100, ja uwazam tak ze im szybciej bedziesz z dana kobieta w łozku tym predzej taka znajomosc lub zwiazek nie przetrwa... ta reguła czesto sie potwierdza , niestety;/... ale co tam trzeba korzystac ile mozna byle nie zarywac pasztetów...

#10233 Share adamjd6100

adamjd6100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo piłka nożna (Juventus Turyn)

Napisany 13 grudzień 2011 - 22:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No wiadomo do granatów się nie zbliżam chyba że jakaś znajoma ale tylko pogaduchy i spadam. Jutro się zobaczy jak ona dokładnie wygląda wiem że była blondynką szczupła coś ok 160 cm wzrostu imię Dominika jak dokładnie wygląda na żywo to się jutro przekonam i napisze. Ale przemyślałem sytuacje i na pewno to bedzie moje z nią ostatnie spotkanie nie szukam narazie nikogo na stałe chyba że by się trafiło na coś naprawde interesującego ;)

#10234 Share piotrolek

piotrolek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 15 grudzień 2011 - 16:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Witam wszystkich uwodzicieli i nieliczne uwodzicielki, jestem tu nowy i chciałbym się podzielić swoimi spostrzeżeniami więc za bardzo nie krzyczcie jeśli będę popełniał jakieś błędy :P Przeczytałem pierwsze 30 stron i wymiękłem :lol:
Ktoś na początku napisał że statystycznie w Polsce średnio na jednego faceta przypada więcej niż jedna kobieta. Tak ale jest małe "ale" Kobiet jest więcej dlatego, że żyją dłużej niż mężczyźni (więc jedynie w podeszłym wieku jest więcej kobiet niż mężczyzn) ;) Co do wyżej wymienionej sytuacji to moim zdaniem jeśli kobieta ma swoje zasady to nie złamie ich alkohol :)
Jak to mówią "tego kwiatu jest pół światu" Tylko ten kwiat wyniósł się ze wsi do miasta ;[

#10235 Share mikic360

mikic360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza, motoryzacja, hodowla bydła mięsnego

Napisany 15 grudzień 2011 - 19:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak to mówią "tego kwiatu jest pół światu"
a 3/4 nic nie warta :)

Edytowany przez mikic360, 15 grudzień 2011 - 19:32.

#10236 Share piotrolek

piotrolek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 15 grudzień 2011 - 21:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 mikic360 o widzę moje okolice B) Teraz najlepszy sposób na podryw to grubo wypchany portfel, fajne auto i dobry ciuch :lol:

#10237 Share mikic360

mikic360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza, motoryzacja, hodowla bydła mięsnego

Napisany 16 grudzień 2011 - 11:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a z tym Piotrze się nie zgodze :) chociaż jest dużo dziewczyn lecących na ten bajer :)

#10238 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 16 grudzień 2011 - 11:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 kazdy frajer ma swoj bajer :D

#10239 Share Jolanta23

Jolanta23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 30 grudzień 2011 - 18:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dla Panów polecam publikację A. Batko pt. "Alchemia uwodzenia";p Przez ciekawość sama przeczytałam choć to książka kierowana do mężczyzn ...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10240 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 30 grudzień 2011 - 18:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale chłopaki po co Wam jakieś książki, czy CD z audiutami jak uwodzić ? Rozmawiać każdy potrafi, dziewczyna się podoba, podchodzicie zagadujecie dosłownie o byle czym (najlepiej żartem zacząć, ale... :) )i jeśli ona zainteresowana to sama od siebie również zacznie rozmowe ciągnąć.. Jeśli nie jest zainteresowana, trudno trzeba z inną aż się trafi na taką, która jest Was godna jak i Wy jej. Nie ta to inna, Zanim ja poznałem swoją, to dość to trwało, ile pomyłek, nie pewnych, nie wychodziło, aż wkońcu trafiłem na nią, i powiem, że nie produkowałem się nic, bo normalnie na luzie z nią zaczałem pierwszą konwersacje, bo sama była zainteresowana - fakt, że to ona pierwsza podeszła, zagadała i pokazała mi, że jest zainteresowana mną, ale no potem musiałem coś od siebie dać żeby ją zainteresować..