Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#10141 Share Lesnik13

Lesnik13

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 27 wrzesień 2011 - 11:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Bez przesady z tymi kwiatami, może długo nie wytrzymują, ale mina u śmiech na twarzy dziewczyny jak się je wręcza bezcenne są..

To ci się tylko tak wydaje, ze one są przeszczęśliwe, z tego co się znam na kobietach to większość woli już raczej dobre wino niż kwiatki. To, że się uśmiechają, kiedy im dajesz kwiatki, znaczy tylko tyle, że są dobrze wychowane i cieszą się z każdego prezentu. No, chyba, ze wiesz, ze Twoja kobieta lubi kwiatki, to najlepiej kupić ładny kwiatek, ale w doniczce, zawsze to na dłużej przypomina o tobie ... :)
W baśniach śpią prawdziwe dzieje, woda życia nie istnieje, ale zawsze warto po nią iść...
"Bajka o Głupim Jasiu" J. Kaczmarski
Polecam maszyny leśne FAO FAR

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 10:32
  •  

#10142 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1310 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 27 wrzesień 2011 - 16:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 czsem trzeba wyrazic swoja opinie i zdanie na dany temat i nie zwazac na to co mowia inni
kazdy zyje i postepuje na swoj rachunek a nie czyjs :rolleyes:

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

#10143 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 08 październik 2011 - 14:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A ja mam teraz problem. Od sierpnia piszę z cudowną kobietą i w końcu chciałbym się z nią spotkać. Niestety mam do niej aż ok 250km, a w tygodniu tylko jeden dzień wolnego. Teraz dostanę urlopik i chciałbym go wykorzystać i pojechać do niej, tylko nie mam pojęcia z czym do niej pojechać, kwiatki, wino sam nie wiem. Ja jeszcze postaram się dowiedzieć co nie co od niej ale może jakieś sugestie od was :(
Wieczny kawaler ;)

#10144 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, motoryzacja, rolnictwo

Napisany 08 październik 2011 - 19:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jedź bez niczego. Kwiaty to się daje dziewczynie, a Ty jedziesz ja poznać. Takie moje zdanie :)
Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

#10145 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 09 październik 2011 - 09:26

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @michufarmer, a to ona nie jest teraz dziewczyną?? chyba jest cały czas, z tego co mi się zdaje.... ;)
kup kwiatka, ale nie cały bukiet tylko tak symbolicznie, na przywitanie...aby zrobiło sie jej miło... :) a potem to już bedziesz sam wiedział co dalej , czy do restauracji czy kino... :)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#10146 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 09 październik 2011 - 14:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Kino :) Ostatnio z Finnem byliśmy na zajefajnej komedii :)

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#10147 Share MrMily

MrMily

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 09 październik 2011 - 14:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wiem tak pozwoliłem sobie zażartowac :D

#10148 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów

Napisany 09 październik 2011 - 17:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Również polecam kino. Po filmie będziecie mieli okazję na burzliwą dyskusje na temat fabuły, postaci itp.
Ostatnio byłem na "Bitwa Warszawska 1920" Gorąco polecam - świetny i wzruszający film :)

MichuFarmer

#10149 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 09 październik 2011 - 18:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 "Bitwa..." nie mówię że to zły film, ale jak na randke to raczej za poważny... na randkę trzeba film bardziej na luzie, pozwalający sie rozluźnić, pośmiać, no i zbliżyć sie do siebie ;) a rozwijając myśl Martiny to powiem, ze to był "To tylko sex" i powiem Tobie ze uśmialiśmy sie do rozpuku :lol:
no i cała resztę wieczoru śmialiśmy sie z nie których scen i jeszcze na drugi dzień... jesli dziewczyna ma poczucie humoru i dystans do siebie to na pewno nic sobie nie pomyśli złego.. :)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#10150 Share FlashForward

FlashForward

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 09 październik 2011 - 18:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie mam pojęcia co akurat w tym filmie widzisz dobrego, niemal taki sam gniot jak masa innych obecnie filmów. Piszę 'niemal', bo różni się tylko jednym wątkiem tak naprawdę, a tak poza tym to nic nieznacząca komedia romantyczna, którą oglądając wie się co będzie za kilka scen dalej.
No ale większość kobiet lubi takie filmy więc to może nie być najgorszy pomysł.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10151 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów

Napisany 09 październik 2011 - 18:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Zgadzam się, że "Bitwa..." to nie na randkę, poleciłem bo oglądałem.
Będzie fajny film w kinach jego tytuł to: "Wyjazd integracyjny. Suma wszystkich kaców" czy jakoś tak. Oglądałem zwiastun i powiem, że może być mega komedia ;]
A wracając do tematu - poczucie humoru bardzo przydatna cecha człowieka ;)

MichuFarmer

#10152 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 09 październik 2011 - 18:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja bynajmniej się uśmiałam i powiem ci szczerze że większość kobiet lubi takie filmy. Czasem wole się odstresować i oglądnąć taki "gniot" w kinie :)

#10153 Share FlashForward

FlashForward

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 09 październik 2011 - 19:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Co kto lubi, ja tam nie cierpię tracić czasu na filmy bez głębszego przekazu, bądź na pseudo komedie.

Nie mniej jednak nie polecam tego filmu na pierwszym spotkaniu.
Szukasz dobrego filmu przy którym można się pośmiać? Pójdź z dziewczyną na 'Nic do oclenia', z pewnością o wiele lepszy wybór na pierwsze spotkanie niż 'to tylko sex'. A jak ją już lepiej poznasz, to zawsze możecie się wybrać na ten film za 3,4 czy 5 razem gdy się zobaczycie.

Edytowany przez FlashForward, 09 październik 2011 - 19:14.

#10154 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 09 październik 2011 - 19:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tak tak zbyt wymagający film dla widza to duży problem bo co zrobisz jak panna bedzie miała zerowe pojęcie tej historii która jest tłem dla filmu ,,bitwa Warszawska" dlatego na początek bedzie dobra nie wymagająca wysiłku intelektualnego ani refleksji kolejna komedia bez większego przekazu.

#10155 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 09 październik 2011 - 19:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Chyba że na "Baby są jakieś inne", widziałam zwiastun i wydaje się ciekawy.

#10156 Share Maniaa

Maniaa

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 12 październik 2011 - 21:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @Martina- też tak myślę, że "Baby są jakieś inne" może być ciekawy i bardzo chętnie bym go obejrzała. No i ze swojej strony dodam, że faktycznie film Bitwa Warszawska nie jest zbyt trafioną propozycją na randkę :D Chociaż wcale nie mówię, że nie jest dobry.. Bo jest... no może prócz kilku scen, które są raczej dla ludzi o mocnych nerwach.

#10157 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1310 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 12 październik 2011 - 22:01

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 musze sie wybrac na ten film "bitwa warszawska" i zobaczyc jak nasi naparzaja bolszewikow (dla mnie widok bezcenny )i odnasza zywciestwo na sklae swiatowa... ale nie mam z kim :(

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

#10158 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 24 październik 2011 - 07:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Co to taka cisza :huh:
Ja niestety nie pojechałem do panny i raczej nie pojadę. Niestety wczoraj miałem przeboje z policją i dowód od autka zabrali i jeszcze przed przyjazdem do rodziców się z nią pokłuciłem i koniec albo się odezwie do mnie albo dowidzenia już mnie to za dużo kosztuje, jej humorki, fochy itp :(
Teraz jak już kręcić bajer to z panną w swoim wieku lub deczko starszą B)

Edytowany przez samczyk1991, 24 październik 2011 - 07:42.

Wieczny kawaler ;)

#10159 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów

Napisany 24 październik 2011 - 09:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Te fochy i humorki to taka kobieca gra z facetami, takie testy i najgorsze, wg mnie, to jak facet się wtedy podlizuje dziewczynie. Słyszałem kiedyś rozmowę 6 dziewczyn na wydziale, jedna z nich powiedziała, że nie chciałby mieć faceta pantoflarza, a reszta się z nią zgodziła ;)
A cisza może dlatego, że Agrofotowicze wzięli się porządnie za dziewczyny i zamiast pytać na forum co i jak robić po prostu działają :D

MichuFarmer

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10160 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów
  • Zainteresowania:internet , uprawa roślin, najróżniejsze maszyny rolnicze.

Napisany 24 październik 2011 - 11:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Michufarmer , szczerze mowiac to mnie tylko jedna laska wziela kiedys troche pod pantofel ale i tak nic z tego nie wyszlo.. wszystko sie rozpadło. a obecna laska nawet nie probuje mnie ustawic bo znam mnie juz od kilku lat a chodzimy poltora roku i wie ze jak chciala by ze mnie zrobic ciecia to rozpadlo by sie wszystko jak z poprzedniczka;]... takze wiecie jak to jest.moja akurat jest tylko rok młodsza ale starsza tez sie kiedys trafiła i była bardzo fajna ale z dzieckiem i ja sie troche zrazilem;/. nie akceptowalem tego jak mam byc szczery ale czarujaca to ona była od pierwszego wejrzenia , hehe jak sie szybko okazało była to siostra mojego kolegi;)