Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#10081 Share rzezuch

rzezuch

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 13 wrzesień 2011 - 14:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 nie żeby coś, ale ja już parę wyrwałem na to , że mam ok. 80 królików xD

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 03:42
  •  

#10082 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 13 wrzesień 2011 - 20:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To masz szczęście, ja tam za królikami nie przepadam.
@FINN dobrze mówisz, nie jeden "małolat" pisał do mnie na gg i na prawdę musiałam dobrze się namęczyć aby zejść do jego poziomu. Czasem kończyłam szybko rozmowę bo nie byłam w stanie go zrozumieć i rozmowa mnie drażniła. Jednak i starsi się znajdują z którymi nie mogę kontaktu myślowego nawiązać, bo oni innymi schematami kojarzą fakty. Ja lubię mówić o gospodarstwie, ale nie w 100% rozmowy. Tak 30% może się na tym temacie opierać, ale mam inne zainteresowania o których tez chce pogadać. Więc jak na dzień dobry ktoś mi pisze że ma ileś tam ha i co hoduje, to będę szczera "g*w*o mnie to interesuje" może lepiej byłoby opowiedzieć coś o sobie a nie od razu z gruber rury z gospodarką. A to tak odemnie :)

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#10083 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1302 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 13 wrzesień 2011 - 20:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a wracajac do tematu kto boi sie zagadac do dziewczyny lub nie wie co powiedziec radze niech wypije ze trzy piwka ( jak ktos ma slabsza glowe 2 ) :D ewentualnie winka owocowego zeby zapach byl przyjemny i wtedy niech probuje moze sie uda :D
wiem ze zaraz wszyscy mnie zgania ze tak nie wolno ale niektorym moze to pomoc a nikt o tym nie musi wiedziec ( o malej pomocy % )

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

#10084 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 wrzesień 2011 - 20:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja na miejscu takiej dziewczyny jak bym wyczuł że potencjalny amant jest na dopalaczu to jak bym mu kopa zasunął to by drogi do domu nie znalazł. :lol:

#10085 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 13 wrzesień 2011 - 20:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Mój ex 2 razy przyszedł na spotkanie pod wpływem % i to było o te 2 razy za dużo :)

#10086 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1302 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 13 wrzesień 2011 - 20:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no i wlasnie tu jest caly myk zeby nie dac sie wyczuc a raczej wyczuc "dopalacza " :D ale sie udaje niektorym i znam takie przypadki :rolleyes: jak to mowia szczesciu trzeba pomagac oby tylko czasem nie przedobrzyc
p.s ja nie mowie zeby sie nawalic jak samolot i jeszcze jak ktos tak zrobi to na wlasna odpowiedzialnosc :lol:( jak go dziewczyna pobije to zeby nie mial pretensji do mnie :lol:) to tylko rady ( wiem ze glupie ale raz na 100 moze sie uda

Edytowany przez Uziu92, 13 wrzesień 2011 - 20:57.

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

#10087 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 wrzesień 2011 - 21:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A co to za kawaler jak nie umie po trzeźwemu z panną rozmawiać? :D

#10088 Share andrzej261082

andrzej261082

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisany 13 wrzesień 2011 - 21:01

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A może dopiero po % @martina stawałaś sie dla niego tą idealną :D

#10089 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 13 wrzesień 2011 - 21:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 jak wam zalezy na jakiejs dziewczynie , to nie polecałbym żadnej pomocy %, bo moze to bardziej zaszkodzić... jesli podejdziesz trzeźwy jak łaza, to zaimponujesz jej jeszcze bardziej... wiem po sobie, ja zawsze robiłem za kierowce na imprezach( dodam ,że z własnego nie przymuszonego wyboru :) ) to powiem ,ze kolesi pod wpływem % dziewczyny tolerowały w swoim towrzystwie, ale tak szczerze to ich olewały i sie śmiały , a jak cos było nie tak, to zawsze uciekały do trzeźwych , albo nawet aby chwile odpoczac od zabawy i porozmaiwc, sam miałem sytuacje, że po prostu pytały sie mnie czy nie wyszedłbym na dwór z nimi bo chca złapac powietrza... :) dodam, że jak bedziesz trzeźwy a zagadasz do niej , może nie bedziesz miał gatki, a bardzo prawdopodobne, że to wtedy one bedą prowadziły rozmowe, powiem szczerze , że lepszy puszczony burak na twarzy bez % niż nie wiadomo jaka doskonała gatka po dopalaczu..;)no ale to działa tylko jak chcesz zdobyc wartościowa dziewczyne... :)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#10090 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 13 wrzesień 2011 - 21:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie bo on starał sie o moje względy przez 2 lata zanim się zgodziłam na spotkania. A że nie umiał sobie odmówić % i "Marysi" to wiesz... Nie będę takich ludzi opisywać...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10091 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 13 wrzesień 2011 - 21:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale temu ex oczywiście andrzeju :lol: taki żarcik, to uziu trzeba szukać takiej co dogadasz się po trzeźwemu, i nie bedzie cię na jej widok przytykało, ani abyś ty się nie wysilał bo ona mówić nie umie... :rolleyes: , nierozumiem co babom przeszkadza to jedno czy dwa piwa, nawet teraz pije piwo, codziennie pije wieczorem piwo i tak ma zostać :lol:
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#10092 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1302 postów

Napisany 13 wrzesień 2011 - 21:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 widze ze to co napisalem wzbudzilo duzo kontrowersji
ale jak po kims nie widac tych % i tylko on czuje sie pewniejszy to czemu nie

#10093 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 13 wrzesień 2011 - 21:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @andrzej261086, powiem szczerze, że to było nie smaczne co napisałeś, a wręcz ubliżające... <_<

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski

#10094 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

sam miałem sytuacje, że po prostu pytały sie mnie czy nie wyszedłbym na dwór z nimi bo chca złapac powietrza... :)

FINN ale chyba nie były bezczelne co? :P

#10095 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Ale temu ex oczywiście andrzeju :lol: taki żarcik, to uziu trzeba szukać takiej co dogadasz się po trzeźwemu, i nie bedzie cię na jej widok przytykało, ani abyś ty się nie wysilał bo ona mówić nie umie... :rolleyes: , nierozumiem co babom przeszkadza to jedno czy dwa piwa, nawet teraz pije piwo, codziennie pije wieczorem piwo i tak ma zostać :lol:

A wiesz co przeszkadza, bo niektóre te mądrzejsze wiedza że jak wezmą sobie takiego amanta który lubi wypić to on może sobie kiedyś za dużo pozwolić i dostana w mordę. Bynajmniej ja nie mam ochoty kiedyś mieć problemu z takim...

Edytowany przez martina, 13 wrzesień 2011 - 21:16.

#10096 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1302 postów

Napisany 13 wrzesień 2011 - 21:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a co to za chlop co nie wypije okazyjnie z czasu d*pa nie chlop :D
jak juz wczesniej wspominalem nikt nie mowi tu o nawaleniu sie jak ruski worek przed spotkaniem/rozmowa/zapoznawaniem dziewczyny
mam alternatywe dla nie lubiacych alkoholu :lol: niech sobie zajaraja* jak im to bardziej pomoze :lol:

* ( PALENIE ZABIJA )

Edytowany przez Uziu92, 13 wrzesień 2011 - 21:20.

#10097 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 wrzesień 2011 - 21:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Można sobie wypić jak najbardziej ale trzeba wiedzieć kiedy i gdzie, jak się idzie do dziewczyny to na pewno nie. ;) Tak samo jakoś się zrymowało :D

#10098 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 13 wrzesień 2011 - 21:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Okazja okazja, ale nie za często. Bo wiecie jak to się mówi: "Ja pije jak ktoś ma imieniny, a że codziennie je ktoś ma to juz nie moja wina"

#10099 Share andrzej261082

andrzej261082

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisany 13 wrzesień 2011 - 21:24

@andrzej261086, powiem szczerze, że to było nie smaczne co napisałeś, a wręcz ubliżające... <_<

Nie to było moim celem :blush: jeżeli @martina poczuła sie urażona to Ją przepraszam,mam takie poczucie humoru i nic na to nie poradze :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10100 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 13 wrzesień 2011 - 21:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 mat, powiem że całkiem inne niż na parkiecie, i porozmawiać można było sobie, no i były pod moim wrażeniem, kiedy mówiłem ,że ja robie zawsze za kierowce kiedy znajomi sie bawią, a ja nie potrzebuje alkoholu aby dobrze sie bawić( jak nie wierzycie to zapytajcie Martine) ja 2 razy przecholowałem, ale fim mi sie nigdy nie urwał i od tamtej pory powiedziałem dośc 3 razu nie bedzie i powiedziałem sobie, że jak sie bawie to nie piję, a jak pije to nie bawię sie...